Коментари - Обама пое контрола над Хаити | dnes.dir.bg
назад

Обама пое контрола над Хаити

Президентът Барак Обама и САЩ поемат контрола над Хаити. В разрушената от земетресение страна бяха изпратени хиляди войници и хиляди тонове помощи.

Обратно в новината

Коментари - Обама пое контрола над Хаити | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ти да не си от тия, които жилят в предсмъртен ужас може би. И какво от това, че ще си купиш всичко като и виаграта ти не помага? И какво от това, че като стане земетресение, ще дойде на погребението ти някой скъпо купен владика в компания от черно облечени вратове с червени потници, а? Ще ти кажа, че 99% от народа ще въздъхне и ще рече: Господ забравя, но не забравя, на такъв изрод така му се пада! А за моята дъщеря не се напиняй, далече е от теб. Не като разстояние, а като човечност, морал, възпитание и най вече акъл. Не се притеснявай и за моето портмоне, пълни се достатъчно с честен труд.

Ех, кога ли САЩ ще превземат и България?!

Ама за какво да ми пука за неколко хиляди необразовани измрели негри, в Африка има милиони! Така, че споко негрите не са изчезващ вид за разлика от поциганелото българско племе.....

Да вземе контрола над космоса, че какви метеорити падат от време на време.

Нас трябваше да ни удари това земетресение, щото като чета коментарите и си казвам, че нямаше да е голяма загуба

Thumbs up!