Обама пое контрола над Хаити
Президентът Барак Обама и САЩ поемат контрола над Хаити. В разрушената от земетресение страна бяха изпратени хиляди войници и хиляди тонове помощи.
Обратно в новинатаКоментари - Обама пое контрола над Хаити | Днес.dir.bg
Коментари
Ти да не си от тия, които жилят в предсмъртен ужас може би. И какво от това, че ще си купиш всичко като и виаграта ти не помага? И какво от това, че като стане земетресение, ще дойде на погребението ти някой скъпо купен владика в компания от черно облечени вратове с червени потници, а? Ще ти кажа, че 99% от народа ще въздъхне и ще рече: Господ забравя, но не забравя, на такъв изрод така му се пада! А за моята дъщеря не се напиняй, далече е от теб. Не като разстояние, а като човечност, морал, възпитание и най вече акъл. Не се притеснявай и за моето портмоне, пълни се достатъчно с честен труд.
Ама за какво да ми пука за неколко хиляди необразовани измрели негри, в Африка има милиони! Така, че споко негрите не са изчезващ вид за разлика от поциганелото българско племе.....
Нас трябваше да ни удари това земетресение, щото като чета коментарите и си казвам, че нямаше да е голяма загуба