назад
Родените преди 1957 г. имат имунитет към грипа
От 1918 г., когато е обявена първата грипна пандемия през миналия век, до 1957 г. доминиращият и циркулиращ вирус в света е бил H1N1. По тази причина хората, родени в този период, многократно са се срещали с вируса. Той е имал различна антигенна структура, но винаги в рамките на H1N1.
Обратно в новинатаКоментари - Родените преди 1957 г. имат имунитет към грипа | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Поредната глупост!Не си слагайте ваксина!Не се знае от какви отрови е направена!Бяха писали,че 200 души са умрели от ваксината!Само имуностимулатори за имунната система помага!Другото е абсолютна измама!
Очевидно някой в dir.bg чете доста усилено Wikipedia и по-специално раздела за историята на Испанския грип :) Няма лошо, нека се образоват журналята. Току виж поумняли :)