Коментари - Всички училища са в грипна ваканция от днес | dnes.dir.bg
назад

Всички училища са в грипна ваканция от днес

От тази седмица всички училища в страната са в грипна ваканция, яслите и детските градини ще продължат да работят при повишен контрол.

Обратно в новината

Коментари - Всички училища са в грипна ваканция от днес | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

такива като писалия преди мен са пълни идиоти.....като щрауса-главата в пясъка и....проблеми няма ГРИПЪТ ОТ ТОЗИ НОВ ЩАМ Е СМЪРТОНОСЕН браво на министерството ни ,че обяви грипна епидемия.... искрено се надявам и следващата седмица да продължи защото съм медицински работник и знам,че сега е пика на заболели ДЕЦАТА ТРЯБВА ДА ОСТАНАТ ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА ПО ДОМОВЕТЕ СИ

всяка есен има такъв топъл период, през който вируса избуява като бесен, ама този път агитацията и държавните политики взеха връх в приказката-ГРИП ТА ГРИП. аз предлагам вече един месец или два след 15.093. да се спират уч. занятия-ей тъй, за кеф!!!!!!!!!!!!!! таз година сринахме кандидатстването на седмокласниците, другата пак, после дървена, после стачки и ...а, ама ние май нямаме образовани ученици...ами няма да имаме..........я стига ревове по този грип, та грип.... до 13.20 на тази тема няма нито 1 коментар, на хората им писна.......грипа намалява, а тепърва цяла седмица и то за ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА....безумие!! история....

такива като писалия преди мен са пълни идиоти.....като щрауса-главата в пясъка и....проблеми няма ГРИПЪТ ОТ ТОЗИ НОВ ЩАМ Е СМЪРТОНОСЕН браво на министерството ни ,че обяви грипна епидемия.... искрено се надявам и следващата седмица да продължи защото съм медицински работник и знам,че сега е пика на заболели ДЕЦАТА ТРЯБВА ДА ОСТАНАТ ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА ПО ДОМОВЕТЕ СИ