Искат задължителни ”часове по ЕС” в училищата
Евродепутати настояват учениците да бъдат принудени да посещават уроци за Европейсския съюз, които да контрират "лъжите" за Брюксел, съобщава британският в. "Дейли телеграф" в кореспонденция от Брюксел, предаде БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Искат задължителни ”часове по ЕС” в училищата | Днес.dir.bg
Коментари
Аз съм напълно ЗА, но при следните уловия: през време на изучаването си по предложената дисциплина да ни бъдат организирани и ПЛАТЕНИ от ЕС /щом това е тяхно предложение/ ЕКСКУРЗИИ до ИНТЕРЕСНИ места в Еврозоната. Не да ми правят тъпи презентации даскалите, а да бъде всичко в стил 'Око да види, ръка да пипне, а и не само това - детските, които вземаме, да са РАВНИ с тези, на европейските ни връстници. Иначе идеята - ще си остане в историята като оная порнография, където нашите баби и дядовци си играели на чавдарчета и пионерчета, наизустявайки без да ги разбират разни безсмислени правилца. На мен като ми потрябва нещо за ЕС, си го намирам в Интернет, а не да клеча в студените класни стаи, без да съм закусвала и обядвала. Хич не ми дреме за подобни часове. С пичовете от класа ще намерим време да ходим да пушим и закусваме... Не си пилейте парите за плащане на хонорари на даскалята - няма да има никаква посещаемост, ако часовете не са атрактивни!!! С трици МАЙМУНИ не се ловят уважаеми господа:)