Коментари - Турски кораб се заби във фара на Балчик | dnes.dir.bg
назад

Турски кораб се заби във фара на Балчик

Близо 2000-тонен турски кораб е ударил тази нощ фара на пристанището в Балчик.

Обратно в новината

Коментари - Турски кораб се заби във фара на Балчик | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Фара си е автоматичен.....паза немаааа... Пуснах тук новината още в петък....алоууууууу админите поне снимкете да бяхте пуснали.....

само една! И тя е бутилка водка. Въпроса е само кой я е изпил дали капитанът или пазача на фара. А може и бутилките да са били две.

До уф,пак.... от 11.. чоса : Пич, турските кара капитани познават българското,румънско и сие черноморско кроибрежие по-добре отколкото ти десния си джоб.На тях не им е нужна карта.И понеже си отворко ще ти чатна още нещо; П о Татово време що цигари и електроника пренесоха с лодки от магазиите на една фирма в пристанище N ( даже едната се върна простреляна като моряшка фланелка край Севастопол и потъна на (до)кея на фирмената магазия.)Няма да ти казвам как и къде се строяха този тип кораби и до къде съм ги виждал да плават(например зимата в Биская)

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ 1.КОГА ПИШЕТЕ НЕЩО ПЪРВО СЕ ПОИНТИРЕСУВАЙТЕ МАЛКО, ЩО Е ТОВА КОРАБ КАКВИ СА НЕГОВИТЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ, КАКВО БРУТО ТОНАЖ НА КОРАБ КАКВО Е ДЕДУЕЙТ ,НЕТО ТОНАЖ, ОТНОСИТЕЛНО ТЕГЛО НА ТОВАРА И КАК СЕ ИЗЧЕСЛЯВА КОЛКО И КАКЪВ ТОВАР МОЖЕ ДА СЕ НАТОВАРИ НА ДАДЕН КОРАБ. 2.ПРИ ЗАСТАВАНЕ НА ВСЕКИ КОРАБ СЕ ИЗПОЛЗВАТ УСЛУГИТЕ НА ПИЛОТ КОЙТО ИНСТРУКТИРА КАПИТАНА И ВЛЕКАЧИТЕ КАК КОРАБА ДА МАНЕВРИРА В АКВАТОРИЯТА НА ПРИСТАНИЩЕТО. 3.АКО БЪЛГАРИЯ НЕ ИЗНАСЯ СВОЯТА ПРОДУКЦИЯ НЯМА ВЛИЗАТ ПАРИ ЗА СОЦ.ПОМОЩИ ЗА ТАКИВА КАТО ВАС ВСЕЗНАЙКОВЦИ. 4.В ПЪРВИТЕ ГОДИНА НА ДЕМОКРАЦИЯТА БЪЛГАРИЯ ВНЕСЕ ЦАРЕВИЦА ОТ САЩ НЕЗАМИСИМО ЧЕ ПРОИЗВЕЖДАМЕ 5.ВСИЧ Е ВЪПРОС НА ЦЕНА И КАЧЕСТВО НА СТОКАТА И АКО НА ВАС ВИ СТИСКА ИЗНАСЯЙТЕ И ВИЕ САВО ,ЧЕ ПЪРВО СЕ ИНФОРМИРАЙТЕ КАК СИ ПРАВИ ИЗНОС ЗА ТРЕТА СТРАНА И КАКВИ ГАРАНЦИИ И ТАКСИ ЗАПЛАЩАТ ИЗНОСИТЕЛИТЕ .ГАРАНТИРАМ ,ЧЕ ЩЕ БЪДЕТЕ МНОГО ИЗНЕНАДАНИ МНОГО ИЩЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПО ТЕМАТА НО ПО МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ АСИМИЛИРАТЕ ПО-ДОБРЕ .

В едно друго изследване се сочи, че когато написаното е грозно, с грешки, без пунктоация и неправилно подредени думи, без емоционален пълнеж и прочие, четящия текста може да не стигне до неговия край...

Iskam intevyu s kapitana. I s fara.

Един виц-Пътува си един американски самолетоносач и изведнаж срещу него светлина.От самолетоносачът веднага се обаждат по радиото-Веднага се преместете от пътя ни,ние сме 75000тонен американски самолетоносач! От другата страна се обаждат-няма вие си променете курса! От самолетоносача-Ние сме въоръжени с много оръжия имаме 4000 човека и т.н.,от другата страна казват ние сме двама и едно куче,променете си курса!От самолетоносача:Как смеете да се подигравате ние сме самолетоносач на Американския флот- от другата страна: Абе казахме ли ви да си смените курса веднага,ние сме на фара....

Някой/и мъти/ят водата по нашето Черно море . И в доста други области, и не само морски, и не само наши . Резултатите от започнатите глобални оздравителни профилактики ги усещаме всички, нали ?

Само по GPS не става. Тук по незнайни за мен причини GPS дава отколонения от 100 200 метра дори в хубаво време. Но дори и да е точен нашето мило и прекрасно крайбрежие няма т.н. актуална лоция, това е детайлно описание на всички камъчета фарчета и кейчета по крайбрежната ивица. Това е и основната причина у нас да няма яхти, както е покрай Италия или Гърция.

Српоед едно изселдвнае на Кмербидж, няма знанчеие в ккава пословлдеонатест са буиквте в енда дмуа, едивннстеото вжано нщео е пъарвта и поатеднсла бвука да бдаът на пвилнраото мстяо. Остлоаанто мжое да бдъе толтана бъиотркя и вие все пак да четтее без оснобеи уилсия напнисаото. Твоа се длжъи на фктаа, че ние не чтеем дмаута бквуа по бкува, а сатмаа дмуа ктао цляо. Коклто до плъния челн сямтам, че е пълен олигофренизъм и без сякакво смилсово знчанеие. Ако някой не е съгласен с това, то той или е във втори клас или е за онова мое любимо място дето пращам повечето българи почти във всеки мой пост. Блгаодрая за внмианието !

Как се точи ДДС? 2000-тонен товари 3000т царевица.

Какво се чудите?Кораба ми е 2000 тонен но по товарни документи мога да натоваря и 5000 тона!

Около 2000-тонен кораб ще товари 3000-тона царевица, а преди това се посблъсква малко с фар...............не е зле. После може да се чуе и че е потънал някъде около Босфора, а царевицата - по черните канали официално ще се появи на тройна цена............ и това е възможно. Отново продължават да изнасят България. Дано да не съжалявяме за избора си преди 3 месеца.

saglasna sam s Danko...

Фара не работел и кораба се блъснал в него? Че кой ти гледа фаровете в 21 век?

Турчина е бил пиян, както всички турски тираджий.

данко, много си тъп...

па кат съм пил две - фаровете са два!

Царевица за Турция?Че не отглеждат ли там?Пак някаква далавера!

Извинявам се.. било близо 2000т. кораб. Значи може и по-малко да е. :D :D :D Помните ли камиона (с жито май беше или отново царевица) при моста в Бяла? А корабчето в Охридското езеро? Ако му сложат пък 5000т, може и дъното на пристанището да дрънне.

da si platjat fesovete

Ей, момче, защо се излагаш из Форума, като дори не знаеш правописа?! фара е подлог, отговаря на въпроса кой? и съответно се пише с пълен член -ът!!! Сега нататък, че има и още.... Написал си ...е не е работил. Или си много прост чиляк, или си много тъп, а може би и двете - просто тъп!!!А колко хубаво би било да проявиш малко чувство за хумор и да ни напишеш примерно, че започва инвазия на турците и морски десант на турска цаца...нещо като опълченците на Шипка в морски вариант....но къде ти такова чувство в сухар, който пише мъдри мисли по нощите, вместо да гали бедрото на някоя красавица в петък вечер..... Сега да не вземеш и да ми се обидиш?! Има си хас! Обидените сме ние, че търпим такива неграмотни нещастници наоколо....

Причината може да е само една , фара е не е работил.

Пуснах и перфектни снимки от аварията...като...но от вас....жалко не я публикуваха.....

Може да е и друга причина - башибозукът да е правил опит за десант на нашето черноморие и тъй като навсякъде е плътно застроено със сараите на Милен Велчев и следовниците му,башибозукът тъкмо в Балчик да е намерил подходящото място за дебакиране.Само че в последния момент духнал вятър и забил носа на кораба във фара.Така им се пада на завоевателите и бившите поробители наши! Господ да ги убие!Царевица,а?...Н ви сега царевица!

Странно е, особено ако не били кьор-кютук пияни. Обаче как 2000 тонен кораб ще товари 3000 тона царевица вече ме шашнА. Или и там е като при памука и желязото. Кое е по-тежко? 1кг памук или 1кг желязо? Тия писачи на статии дори не си ги и прочитат, за да си видят глупостите понякога.