Постопля се от сряда
До края на деня преваляванията от запад на изток ще спират, но в крайните източни и югоизточни райони все още ще превалява дъжд.
Обратно в новинатаКоментари - Постопля се от сряда | Днес.dir.bg
Коментари
Егати прогнозата - Постопля се... !! Все едно да кажа, че тук-там ще има време, което може и да преобладава......Абе аз отдавна твърдя /вече и с основание/, че икономическата криза започва от......кризата в главите!!!
ДО-АЗ ТИ ПЪК КОЙ СИ С КВО СЕ РАНИШ КВО ПИЕШ И ЗА КВО СЕ БОРИШ. ТИ ДА НЕ СИ ЧИТАК.ХАЙДЕ ДРИМ.
Що не вземем на Костов и Станишев по една екскурзийка като тази да им подарим http://travelblog.bg ако може да не се върнат от нея. Писна ми от всички политици. Еднакви са. Обещават, крадат и лъжат!
като хванеш Станишев, та да го блъснеш в Костов и двамата от един дол, крадаха, крадаха, че не им приседна .....сега ще Стягаме коланите
ДО men-НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НА БЪЛГАРСКИ И СТИГА С ТВОЯ ЦИГАНИН КОСТОВ.ЗАЩО ТАКИВА БОКЛУЦИ КАТО НЕГО ДОКАРАХА БЪЛГАРИЯ НА ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ.АМИН