назад
От понеделник - метро от Обеля до Младост
От 5.00 ч. в понеделник метрото в София ще работи за граждани в новия участък от пл. “Св. Неделя“ до стадион “Васил Левски“.
Обратно в новинатаКоментари - От понеделник - метро от Обеля до Младост | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018