Надпис ”Оставка” се белее до русенско село
Огромен надпис "Оставка" се белее на баира край русенското село Бъзън. По този нестандартен начин жителят на селото Танжу Ахмед изразява отношението си към актуалните политически събития у нас.
Обратно в новинатаКоментари - Надпис ”Оставка” се белее до русенско село | Днес.dir.bg
Коментари
като чета статията и коментарите стигам до извода че явно има надежда за нормални хора и общество в българия
Я той да се замисли щом от 2-3 години се опитва да създаде бизнеса кой му е виновен - сегашното правителство ли?
Много интересна перспектива на снимката! Тя показва отношението на отразяващия тази новина - главата на бъзъКчанина е една 0, значи имаме 0СТАВКА, нали? Защо се гаврите с Протеста? ОСТАВКА!!! Искам хубава снимка, на която да се чете ясно ОСТАВКА, може и видеоклипче!
Покажете я на Орешарски. Че той само в София вижда протестиращи. Че този човек струва повече отколкото хиляди протестиращи в София. Браво! Народът наистина се събужда.
Ами от януари 2008 г. правителството на Станишев с финансов министър Орешарски започнаха икономически спад. Дето се вика в Европа още се чудеха дали ще има криза. Но БСП винаги е изпреварвало събитията, що се отнася до кризата. Та до януари 2012 беше спад. Започна ръст едва 2012 г., но с началото на ръст не можеш да оправиш държавата, когато след това идват маййсторите на спада. От 3 управления БСП прави 3 кризи и все още се чуди защо хората искат оставка. А аз се чудя има ли толкова тъпо в България, че все още да избира комунисти на власт. Хора, забележете какво се случва към края на всеки техен мандат: почвате да плащате с лихвата всички 30 лева, които са ви раздали. И които така или иначе ще ви раздадде всеки, който е на власт. Но едните говорят за условия, при кото да се дават, т.е. да ги има. А другите говворят за безусловно даване. Кухи лейки ли сте, че не разбирате какво значи раздаването на пари? Та това е политическа цигания! И от нея следва и житейска цигания. Започнете да се вразумявате, че вече много стана на България да я свалят комунисти на кота нула. Време е да се поразмърдаме и да излезем от зоната на комунистическата бедност. Иначе ще започне да се изражда окончателно нацията ни, ще станем тъпаци чукундури като контрапротестиращите, които ми беше неудобно да гледам по телевизията. То бива посредственост, ама се чудех дали имат мозък тези уж хора. Най-ниско образованият електорат е на БСП и ДПС, като аз на статистиката вярвам. И на очите си. Я да махаме тази сган!
Танжу, демек от Тангра (бог на прабългарите), този чиляк сигурно си пише името с грешки но пък поддържал Фейса на селото а бе важното е да си фешън и да не ти пука!
Тангра идва от Танръ, което означава бог на турски език и терминът се е използвал от тюркските племена още през VІ век.
а сега напиши и че идваме от татарстан и вече ше ми е ясно от коя страна съседка на българия клечиш пред компа и сереш глупости
Българо-мохамеданите са пословично трудолюбиви хора, но за съжаление 90% от тях са тежко необразовани и дълбоко манипулирани! Както това момче, така всички българо-мохамедани трябва да разберат, че ДПС = на Държавна сигурност, тези които насилствено се опитаха да им сменят имената!
хората са добри и истински или лоши другите неща-език религия цвят и всичко останало ни правят само да не сме като роботи браво на теб! стана ми по-ведро жив и здрав!
E добре, обаче тревичката трябваше да я орежиш лане, та да я видят Дянков и Мутрагеньо, щото дребния бизнес ти го съсипаха те. Сега повече ми изглежда на поредната платена инсинуация.
А ти се замисли достатъчно ли ти плащат за излишният коментар . А за надписа браво ОСТАВКА Всички и насоящи и бивши са едно.
А ЗАЩО НЕ ИМ Е НАПИСАЛ КАКВИ ТОЧНО СА ИСКАТИЯТА, ЗАЩОТО ГЬОНСУРАТИТЕ ИСКАТ И ТОВА ДА ИМ СЕ КАЖЕ , ИНАЧЕ СМЯТАТ, ЧЕ НЯМА ЗА КВО ДА Я ПОДАВАТ. ИЗКАРАХА ЧЕ ПЪК ТРЯБВА ИДА ИМ СЕ КАЖЕ КАКВО ТОЧНО СЕ ИСКА ОТ ТЯХ НЕЩАСТНИЦИТЕ.
Като почнеш от Сливополската селищна система на юг българи-мохамедани, българи-мохамедани, българи-мохамедани. Ако си живял сред тези хора ще видиш много общи черти ("генотип") с българи-християни. Човекът се казва Танджу, а прилича на Светлин от Сваленик и Димитър от Тетово. 30 черти на лицето/черера стигат ли ти? Не бъди расист с измислени разделение. Ако искаш, избираш и ти е приятно да живееш в България, по български начин, независимо дали се казваш Ахмет Доган или Лютви Местан, недей да разделяш хората. Ако продължаваш, ще стигнеш до сегрегация като в нявгашен ЮАР или САЩ. Или както казват (пеят) руснаци "если люди жили в одиночке/ земля была бы на кусочках".
Кои са тези? Ако искаш да живееш по друг начин, иди в други страни. Българи изчезват от Гюргево до Брашов от преди 200-500 години, а от днешна Македония - от преди 50-80 години. Пък една част станаха американци в последните 20 години. Размишляваш ли?
Земляк...всичко хубаво но защо си от НДСВ...най-крадливата партийка... а и аз и вярвах и дадох гласчето си за нея,но и ядох ... попарата 2009 г. при издигането на 42м пилони на граничен пункт - "Лесово"... които и до сега са ...незаконни,но на тях се веят европейското и българското знамена...стойността им 242000 лв....,като умножиш тази сума по 6...к-н Андреево,Кулата.......и последните на Дунав мост... за каква сума става въпрос... "усвоена от Варненската фирма СМК...и Никито Василев... Бъди щастлив...да живее НДСВ!
Веднага обиди.Ясна ми е "демокрацията" ви. А човека е поредния объркан от "гражданското общество".Все гласуват против бесепето и все се чувстват измамени от десницата и различните мошенници вдясно. Не бойте се!И този път е така!Гаранция - животът.