Изнасилвач нападна ученичка край магазин
Неизвестен мъж е опитал да изнасили 17-годишно момиче в Русе, съобщиха от полицията. Това е станало малко след полунощ в петък, когато ученичката се прибирала сама към дома си в квартал "Дружба".
Обратно в новинатаКоментари - Изнасилвач нападна ученичка край магазин | Днес.dir.bg
Коментари
В страните на север от Дунав-Германия,Австрия, Белгия, Холандия и останалите-след 20 часа по улиците няма хора, няма кучета и котки, да не говорим за деца,
Девойката е непълнолетна. Според действащия в момента закон, тя няма право да бъде навън след 22.00 часа без придружител. За това вина имат и тя, и родителите й. Не може да искаме спазване на законите, когато самите ние си правим каквито си искаме своеволия. Точка! НО ... Това може да се случи на всяка жена, която върви сама нощем по улиците. Може да се случи дори и ако тя има придружител. Ето това е по-страшното. Че законите, полицията, държавата не ни пазят от насилието и престъпността. Но пък от друга страна ние, гражданите, нямаме право да притежаваме и използваме оръжие за законна самоотбрана, нямаме право да гръмнем бандита, който ни напада или се вмъква нощем в дома ни. Защото ... ще нарушим НЕГОВИТЕ човешки права!?!!!! А кой се грижи да защити НАШИТЕ права?
Не се е страхувало момичето, не са се страхували родителите, не се е страхувал нападателят - нали сме освободени от страха. Важното е да не ни пука и да помним, че не живеем в 12-та година. тази нощ нова момиче, утре вечер - друго безстрашно. бъдете спокойни до дъщерите на тези, които ни освободиха от страха няма да стигнат защото те още не са се освободили от страха и децата имса с охрана!!!
Вчера докато чаках да прибера детето си от училище една от майките ми каза че някакъв изнасилвач ,който вече два пъти е лешал за това е изнасилил дете два дни след като е пуснат на свобода. Е не стана ли ясно,че това със затвор НЕ СЕ ЛЕКУВА или на управляващите не им пука за децата ни.Защо не правят нищо по въпроса? Не оправдавам родителите на девойката ,но това е друга тема.
Грозничка ще да е била, щом за 30лв. я е оценил ;-)
Е , кво не може да иде до магазина в 12ч ли? Големи моралисти се извъдихте
Какво означава, да си седи момичето у тях щото било полунощ? Да не сме 12та година?
Чудя се на акъла тези момичета, които се прибират по нощите, пък и на родителите им, как не се притесняват децата им да се прибират по малките часове. Пък причакайте ги, ако няма кой да ги изпрати. И младите са виновни, и децата им. "Покритото мляко котка не го яде". А насилници е имало и ще има. За тях е ясно- затвор, кастрация, както вече някой писа и строги наказания.
"Най-важното е,че освободихме гражданите от страха"! Е,драги ми управляващи,кого и от какъв страх освободихте?Ако шепа"бизнесмени"представляват гражданите,всеки от нас би ги освободил,особено ако получава заплати и облаги като вашите.Ама що си мисля,че трябва да освободите останалите почти 6 000 000 милиона души,намаляващи всеки ден-я убити,я самоубили се,я минаващи през Терминал 2?То така да управлява е знаел и Ивайло свинаря,и вие ли сте свинари,и така ли искате да свърши България?
абе момичета къде сте хукнали по тъмна доба сами по пътищата. абе родители знаете ли че като мръкне всеки си прибира животните в къщи а децата си натирва . пази Боже от такива инциденти
Викаш, да си седим зад решетките, а?!Еееей, аман от изпростели "граждани" с мюсюлманско възпитание...