Трамвай №20 тръгна отново по стария си маршрут

Трамвай №20 тръгна отново по стария си маршрут

От днес е възстановен маршрутът на трамвайна линия "20" от Депо "Искър" до метростанция "6", съобщиха от Столичната компания за градски транспорт.

13:17 | 21.06.07 153

Dnes.dir.bg - София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
Трамвай №20 с променен маршрут
Визитата на Буш свали столичани от колите им
София в блокада на 11 юни заради Буш
София губи 120 млн. лв. от задръствания
Безплатни прегледи за стерилитет у мъжа
София прави щаб срещу наводненията
Софиянци в Европа с надуваема платформа при НДК
Раздават комплекти ”Спасители на пътя”
Променят движението заради наградите ”Аскеер”
Лекарите от педиатричната болница пак протестират
Новият терминал на Летище София протече
София отне почетния знак на града, даден на Кадафи
Едва на 3-то гласуване СОС даде пари за транспорта
Шофьорите отказаха увеличение от 130 лв. +40 лв.
Идват 3 чудотворни икони на Богородица
Възстановяват езерото в Южния парк
На прокурор отива и ”Озеленяване” за далавери
Газова бутилка изпели кола на път край София
Рогачев: Енергийната мафия е там, където са парите
Запорират сметките на Топлофикация
Петко Милевски поема временно Топлофикация
Трамвай №20 с променен маршрут