Не плащаш парно, спират ти тока!

Не плащаш парно, спират ти тока!

Чрез законодателни промени да се въведе принцип за пакетно плащане на парно, ток, вода, телефон и други комунално-битови услуги. Така, ако една от услугите не е платена от абоната, да се счита, че не е платен целият пакет.

20:23 | 23.04.07 139

Dnes.dir.bg - София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
Овчаров и Борисов на среща за Топлофикация
СДС-София иска Михов да си ходи от ”Топлофикация”
Деца от 4 до 18 г. постъпват в ”Пирогов” препили
75 000 видяха изложбата за Леонардо в СГХГ
Суходолци вадят екоаргументи срещу отварянето на депото
Прахът над ”Ботунец” - двойно повече от допустимото
София събира разделно и зеления отпадък
До дни СО подписва с Карлово за бали с боклук
Въстанаха срещу небостъргача при ”Ропотамо”
Пл. ”Македония” бъка от травестити и проститутки
Калина роди момче в болница ”Лозенец”
Луксозни ремонти в ”Бърза помощ” вместо линейки
Двама банкоматни измамници хванати в ”Борово”
Екоинспекцията: Площадката в Богров е законна
БСП против концесията за боклука заради свой човек
Обещаха чистка на таксита менте и повече стоянки
София блокирана от протеста на такситата
Не е спирало даването на карти за инвалиди
Боклукът към Пловдив тръгва след три месеца
Глад за шофьори в градския транспорт
За 2 години ще е готова АМ ”Люлин”
Овчаров и Борисов на среща за Топлофикация