Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Добре са го кръстили - прайд (стадо). Стадо има при животните, явно подсъзнателно са описали правилно състоянието си.
Парада е под патрунажа на жужи с токчета с искане да има тоалетни за "ТО"
Ха така, я обясни защо само твоят коментар не е хакван? Ми защото си мекере на цензурата. И неграмотен при това, "патрУнаж" за тоалетни за "то" е идея на кмета на Ню Йорк. Но това е висш пилотаж за дилетанти-соросоиди.
Държавата ни е предадена от вътре. Разни фондации и евроатлантически мажоретки определят политиката и битовата ориентация на българите. Всичко гнусно, но добро за меките китки е добре прието и не се цензурира. Но ако пледираш за национални ценност и традиции, патриотизъм и семейна твърдина - режат те като гнила ябълка. Къде отиваме, Българио на Ботев и Левски?
Не ме дразнят, не ме интересуват, но явно нещо ги сърби и искат да ни занимават със себе си. Всичко натрапено е противно.
Потърсете изказването на Патриарха Български във връзка с провеждането на тоя митинг на връх Черешова Задушница. Човека каза всичко кратко, просто и говори истината. Беше заглушено и по телевизия и по интернет. И ако и този коментар го скриете ще има последици за вашата медия!
И кой ще ходи на този парад? Те всички истинските мъже хетеро са на посещение на гробовете на близките си за Черешова задушница, да полеят вино, да раздадат жито, начело с ВМРО. Карлос Контрера ще почисти от избуяли треви гробовете на предците си, както правят всички хетеро на всяка задушница, защото са стожери на християнската благодетел и традиции. Децата-невинните душици, с останалите хетеро родители, които не са имали време за посещение на гробищните паркове, поради гнус от присъствието на гейове там, са в градинките и парковете, за да играят безгрижно и безопасно, далеч от гейове, наркотици, оръжия, комари, кърлежи и змии. Майките са на пазар, чистят, готвят, пият кафе с приятелки и се радват на живота, и на истинските мъже до себе си. Само гейовете, тези безверници, без родители, предци, роднини и християнски ценности в себе си, ще ходят на прайд. Срамота...
O,кей,нямам нищо против,,ВАС,,бъдете каквито си искате ,нали е демокрация. Но ,,ВИЕ,,какво парадирате: ,,Бъдете като нас,защото,,НИЕ,,сме на власт.А правата на останалите 6 милиона Българи.,,ВИЕ,,сте силните на деня и може да правите каквото си искате,дори да отнемете гражданските права на останалите 6 милиона,пред очите на техните деца.
лесно е да се парадира на парад, но да се каже на работодателите и колегите е трудно нали
Едните са излязли да се забавляват другите да хейтват жалка история....
Сред участниците в купона - пдрси, бръснати кратуни и ченгета, най-тъпи се оказват ченгетата... Нищо странно...
O,кей,нямам нищо против,,ВАС,,бъдете каквито си искате ,нали е демокрация. Но ,,ВИЕ,,какво парадирате: ,,Бъдете като нас,защото,,НИЕ,,сме на власт.А правата на останалите 6 милиона Българи.,,ВИЕ,,сте силните на деня и може да правите каквото си искате,дори да отнемете гражданските права на останалите 6 милиона,пред очите на техните деца.
Аз съм за гей-парадите. Колкото повече гейове - по-малко конкуренция, повече жени за останалите. Сложете алкохолиците и съотношението мъже-жени става много приятно. Но то е биологично оправдано - един мъж може да направи деца на 100 жени, но една жена не може да роди деца от сто мъже :)
Строшиха поредните няколкостотин хиляди лева за охраната на тези ..., а в същото време някъде дечица ще имат нужда от тези пари, за да живеят.
я кажете тези, ненормалните с обърната резба животни ли са та се именуват прайд?! В света на животните прайд образуват само лъвиците с цел да ловуват заедно и да отгледат потомството си, при което даром хранят и тоя мъжкар що ги запложда и пази от време на време, докато не се яви някой по-силен от него. Та тия като женските лъвове, това ли целят - да се сдружават и да чакат някой мъжкар, платено разбира се, да ги оправя?!