Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Добре са го кръстили - прайд (стадо). Стадо има при животните, явно подсъзнателно са описали правилно състоянието си.

Бъркате с трайб (tribe)... Извинете !

Нищо не бърка, погледнете и другите значения на думата 'pride'. A 'tribe' e 'племе'.

Парада е под патрунажа на жужи с токчета с искане да има тоалетни за "ТО"

Ха така, я обясни защо само твоят коментар не е хакван? Ми защото си мекере на цензурата. И неграмотен при това, "патрУнаж" за тоалетни за "то" е идея на кмета на Ню Йорк. Но това е висш пилотаж за дилетанти-соросоиди.

Издухан нефелник?

Чета: София Прайд, и си викам - лъвове някакви ще да са! А то обикновени Педе..сти...

Държавата ни е предадена от вътре. Разни фондации и евроатлантически мажоретки определят политиката и битовата ориентация на българите. Всичко гнусно, но добро за меките китки е добре прието и не се цензурира. Но ако пледираш за национални ценност и традиции, патриотизъм и семейна твърдина - режат те като гнила ябълка. Къде отиваме, Българио на Ботев и Левски?

ЩО НЕ СЕ СКРИЕШ НЕКЪДЕ ??? Я ОСТАВИ ХОРАТА ДА СИ ЖИВЕЯТ СПОКОЙНО ... ОТКЪДЕ НАКЪДЕ ЩЕ ИМ ДИРИЖИРАТ НЯКЪКВИ СИ НИКАКВИЦИ ЖИВОТА !!!

Не ме дразнят, не ме интересуват, но явно нещо ги сърби и искат да ни занимават със себе си. Всичко натрапено е противно.

най противно е че има двоен стандарт, те може да парадират, а на други мнението да трият

Потърсете изказването на Патриарха Български във връзка с провеждането на тоя митинг на връх Черешова Задушница. Човека каза всичко кратко, просто и говори истината. Беше заглушено и по телевизия и по интернет. И ако и този коментар го скриете ще има последици за вашата медия!

И кой ще ходи на този парад? Те всички истинските мъже хетеро са на посещение на гробовете на близките си за Черешова задушница, да полеят вино, да раздадат жито, начело с ВМРО. Карлос Контрера ще почисти от избуяли треви гробовете на предците си, както правят всички хетеро на всяка задушница, защото са стожери на християнската благодетел и традиции. Децата-невинните душици, с останалите хетеро родители, които не са имали време за посещение на гробищните паркове, поради гнус от присъствието на гейове там, са в градинките и парковете, за да играят безгрижно и безопасно, далеч от гейове, наркотици, оръжия, комари, кърлежи и змии. Майките са на пазар, чистят, готвят, пият кафе с приятелки и се радват на живота, и на истинските мъже до себе си. Само гейовете, тези безверници, без родители, предци, роднини и християнски ценности в себе си, ще ходят на прайд. Срамота...

O,кей,нямам нищо против,,ВАС,,бъдете каквито си искате ,нали е демокрация. Но ,,ВИЕ,,какво парадирате: ,,Бъдете като нас,защото,,НИЕ,,сме на власт.А правата на останалите 6 милиона Българи.,,ВИЕ,,сте силните на деня и може да правите каквото си искате,дори да отнемете гражданските права на останалите 6 милиона,пред очите на техните деца.

лесно е да се парадира на парад, но да се каже на работодателите и колегите е трудно нали

Едните са излязли да се забавляват другите да хейтват жалка история....

На ниво ли беше забавата?

Пародия

Нали си бил там да си излееш омразата - ти ще кажеш

Аз

Сред участниците в купона - пдрси, бръснати кратуни и ченгета, най-тъпи се оказват ченгетата... Нищо странно...

Който е против ЛГБТ ще бъде трит и докладван на ДАНС.

O,кей,нямам нищо против,,ВАС,,бъдете каквито си искате ,нали е демокрация. Но ,,ВИЕ,,какво парадирате: ,,Бъдете като нас,защото,,НИЕ,,сме на власт.А правата на останалите 6 милиона Българи.,,ВИЕ,,сте силните на деня и може да правите каквото си искате,дори да отнемете гражданските права на останалите 6 милиона,пред очите на техните деца.

...Ееееййй, МАНИВЕЛО и си МЕНТО....ВЪРТИШ ЛИ ...ВЪРТИШ ЛИ ???

Аз съм за гей-парадите. Колкото повече гейове - по-малко конкуренция, повече жени за останалите. Сложете алкохолиците и съотношението мъже-жени става много приятно. Но то е биологично оправдано - един мъж може да направи деца на 100 жени, но една жена не може да роди деца от сто мъже :)

Циганите правят достатъчно деца.Някаква полза от това?

Не забравяй, че на парада не са само гейове, ама има и лесбийки .....така, че не е ясно съотношението. Моето наблюдение е, че лесбитата са повече от педитата . За тях по-малко се говори, ама са повече .

Строшиха поредните няколкостотин хиляди лева за охраната на тези ..., а в същото време някъде дечица ще имат нужда от тези пари, за да живеят.

я кажете тези, ненормалните с обърната резба животни ли са та се именуват прайд?! В света на животните прайд образуват само лъвиците с цел да ловуват заедно и да отгледат потомството си, при което даром хранят и тоя мъжкар що ги запложда и пази от време на време, докато не се яви някой по-силен от него. Та тия като женските лъвове, това ли целят - да се сдружават и да чакат някой мъжкар, платено разбира се, да ги оправя?!

Хомосексуализмът е единственото патологично поведение, което е извадено (1992 г.) от списъка с психопатологиите в следствие не на научни доводи, а на политическо гласуване.