Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Няма да мине без пе_алска статия.

Защо не излизат коментарите? Писах само, че екземплярите на снимка 9, са много яки.

Гей парад? ГНУС,ГНУС,ГНУС!!

не ги гледаи

Не ги гледам ама намирисват, офунтяха цяла България!

Снимка 9 е много яка, бахти убавците!

НЕ ЗНАМ КАКВИ ПАРИ ЩЕ ТИ ПЛАТЯТ АМЕРИКАНЦИТЕ

Срамота. БПЦ е против

Ако всички станат такива, тогава няма да има бъдеще. Човек е създаден да бъде нормален. Защо трябва да се "парадира" с ненормалност. Пак казвам. Нищо против, но чак паради да се правят . Да си живеят както нормалните хора не правим параде, че сме нормални.

1. Не всички хора се раждат с хомосексуална ориентация. По последни данни броят на lgbt хората в света е под 10%. 2. В момента световното население е над 7 милиарда. Само преди 10 години беше 6 милиарда. Ако продължаваме така да се размножаваме след 200-300 години (или по-скоро) няма да има достатъчно ресурси за всички хора по света. Така, че може да спреш да се притесняваш. Нито хетеросексуалните, нито човечеството като цяло са на изчезване, а точно обратното :)

Прайд без лъвици и лъв...

РОДИНАТА ИЗГРАЖДАТ...:)

както техният парад, така и контрапарада не трябва да се допускат.

Модератора,да не е бил на събитието? Попитах защо МВР не провери личните карти на тези,които изглеждаха непълнолетни? Повечето хора на това събитие не са гейове,а платени.

защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така

защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така

Където глупостта става мода,там смисъла на живота се губи. Ето за обратни полиция има , но за нормални по села и градчета - няма.На това управляващите гордо му викат стабилност.

Хомосексуалните мъже и жени се раждат такива каквито са, не могат да променят сексуалната си ориентация. По същия начин ти си си природно тъп и каквото и да правиш това няма да се промени. Това е природа!

с това си изказване ти си умник? ... или...?

Научно е доказано, че тези мъже които яростно напад и се противопоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е много мъчно като ги гледам тези мъже участващи в контапротестите, каква ли буря бушува в душите им :(

По-добре в душите им отколкото в задниците .

Oт коя наука, кои автори и къде е публикувано? Ако на въжделенията си искаш да придаваш научен характер - стани писател-фантаст

Поинтересувай се малко, има много интересни и полезни открития по темата. Google е твой приятел!

Svetlana

А жените, които са против? Те какви са?

Педеращината е природно чужда на българина.

Да, затова най-големите ни естрадни величия са гейове, защото е чуждо за България!

ти си бил голяма певица???

А НА ...ПРИРОДАТА ВЪОБЩЕ !!! МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ,АКО ,ТИЯ ДЕТО ПРОТЕСТИРАТ ...ДАЛИ ЩЕШЕ ДА ГИ ИМА ...ВЪОБЩЕ ?

Преди малко гледах новините на БНТ... Участниците в гей-парада бяха представени като много готини, приветливи, усмихнати, модерни млади хора, преливащи от положителна енергия и доброжелателност! След това показаха "контрапротеста"... Участниците бяха представени като полуидиоти, основно мъже облечени в черно, хора от националистическите и крайнодесните формации, които само създаваха проблеми и провокираха органите на реда... Обективност, какво да се прави...

Изглежда адекватно са представили двете групи. Дори и снимките тук да погледнеш, виждаш същото. Младежите от гей парада са спокойни и усмихните, а тези от контра-шествието - начумерени и сърдити тъмни балкански субекти. Контрастът е впечатляващ.

Показват нещата точно такива каквито са. От една страна положителни хора които просто искат обществото да не се отнася с тях като мащеха. От другата страна бръснати глави които сигурно благодарение на това, че има гей парад разбраха, че има и задушница, че да се сетят за какво да се възмущават и да си избиват агресията и комплексарщината.

Да, общо взето неприятни типове бяха онези от контра-шествието. Все пак трябва да си минимум полуидиот, за да участваш в нещо подобно, няна как да лъхаш на симпатичност...

Научно е доказано, че мъжете които яростно и гръмогласно се противипоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е особено мъчно за тези мъже които организират тези контрапротести, каква ли вътрешна борба бушува в душите им!

Юбилейното 10-то издание ще бъде по американски...

Готини, цветни млади хора, които купонясват заедно и се забавляват срещу бръснати изроди в черни фанелки, които вървят намусени в редица. И казвате, че хомосексуалните не са нормални? Не ви схващам логиката нещо...

Денди, ти ли си?

Е няма как да съм Денди, брато, той все пак е против такива прояви.

Бръснатите са добри автомобилисти и знаят какво представлява един долен ляв педал,докато цветните си мислят ,че амбриаж и долен ляв педал е едно и също!?

то хубаво, ама що не разяснят каква е разликата между гей и обикновен педераст, та да знаем на следващите избори за какви китки да гласуваме.

Полицаите няма ги опазят в Съдния ден тези, които парадират със сексуалните си извращения. Дано се осъзнаят навреме и потърсят помощ.

Много странно. Тези нетрадиционните уж не могат да се размножават а стават все повече

а кой ги ражда?

очаквай още да се увеличат като им разрешат да осиновяват нормални деца. отглеждани в такава среда и те ще станат нежни.