Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Гей парад? ГНУС,ГНУС,ГНУС!!
Ако всички станат такива, тогава няма да има бъдеще. Човек е създаден да бъде нормален. Защо трябва да се "парадира" с ненормалност. Пак казвам. Нищо против, но чак паради да се правят . Да си живеят както нормалните хора не правим параде, че сме нормални.
1. Не всички хора се раждат с хомосексуална ориентация. По последни данни броят на lgbt хората в света е под 10%. 2. В момента световното население е над 7 милиарда. Само преди 10 години беше 6 милиарда. Ако продължаваме така да се размножаваме след 200-300 години (или по-скоро) няма да има достатъчно ресурси за всички хора по света. Така, че може да спреш да се притесняваш. Нито хетеросексуалните, нито човечеството като цяло са на изчезване, а точно обратното :)
Модератора,да не е бил на събитието? Попитах защо МВР не провери личните карти на тези,които изглеждаха непълнолетни? Повечето хора на това събитие не са гейове,а платени.
защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така
защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така
Където глупостта става мода,там смисъла на живота се губи. Ето за обратни полиция има , но за нормални по села и градчета - няма.На това управляващите гордо му викат стабилност.
Научно е доказано, че тези мъже които яростно напад и се противопоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е много мъчно като ги гледам тези мъже участващи в контапротестите, каква ли буря бушува в душите им :(
Oт коя наука, кои автори и къде е публикувано? Ако на въжделенията си искаш да придаваш научен характер - стани писател-фантаст
Педеращината е природно чужда на българина.
Да, затова най-големите ни естрадни величия са гейове, защото е чуждо за България!
Преди малко гледах новините на БНТ... Участниците в гей-парада бяха представени като много готини, приветливи, усмихнати, модерни млади хора, преливащи от положителна енергия и доброжелателност! След това показаха "контрапротеста"... Участниците бяха представени като полуидиоти, основно мъже облечени в черно, хора от националистическите и крайнодесните формации, които само създаваха проблеми и провокираха органите на реда... Обективност, какво да се прави...
Изглежда адекватно са представили двете групи. Дори и снимките тук да погледнеш, виждаш същото. Младежите от гей парада са спокойни и усмихните, а тези от контра-шествието - начумерени и сърдити тъмни балкански субекти. Контрастът е впечатляващ.
Показват нещата точно такива каквито са. От една страна положителни хора които просто искат обществото да не се отнася с тях като мащеха. От другата страна бръснати глави които сигурно благодарение на това, че има гей парад разбраха, че има и задушница, че да се сетят за какво да се възмущават и да си избиват агресията и комплексарщината.
Научно е доказано, че мъжете които яростно и гръмогласно се противипоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е особено мъчно за тези мъже които организират тези контрапротести, каква ли вътрешна борба бушува в душите им!
Готини, цветни млади хора, които купонясват заедно и се забавляват срещу бръснати изроди в черни фанелки, които вървят намусени в редица. И казвате, че хомосексуалните не са нормални? Не ви схващам логиката нещо...
Денди, ти ли си?
то хубаво, ама що не разяснят каква е разликата между гей и обикновен педераст, та да знаем на следващите избори за какви китки да гласуваме.
Полицаите няма ги опазят в Съдния ден тези, които парадират със сексуалните си извращения. Дано се осъзнаят навреме и потърсят помощ.