Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Гей-парадът е единственият начин за размножаване на ЛГБТ. И поредният за убиване на нацията.
Отвратително! Жалка картина! Парад ли е, разврат ли е, но го намирам за напълно безмислен. Разбирам, че идвало от "вътре", било "природа", но не е нужна тази показност. Бракове, осиновяване на деца... Болни мозъци! Жена съм, но с удоволствие бих накарала някой такива индивиди да си събират зъбите. Грубо е,но изпитвам погнуса.
Ти да знаеш на запад какви извратени паради правят. Потърси гей парад да речем в Мадрид. Голи по улицата пред.деца. Изобщо на тези като им дадеш пръстче ще ти отхапят ръката. А са по-малко от 1%. На малцинствена група не бива да се.дава власт. Ялови и хомосексуалисти като дойдат на власт налагат закони, които дискриминират нормалните. Ето това е истинския проблем.
Нали когато някой пише за себе си,може да се самоопределя както си иска и да се именува както си иска? Това не е обида,не е накърняване на доброто име,не е цинизъм,и най малко не е спам!А,ако се цензурира,това е наказуемо по закон защото е нарушаване на правото за свободното слово! Та,аз съм роден с мъжка физика,висок съм 1,70,тежа 125 кила,плешив съм и пускам мустаци за спирачка на възглавницата като спя....С мъжа ми сме щастливи и искам да осиновя дете и да ми вика мамо!Ям много охладен пилета с хормони за да м пораснат гърди,щото искам да осиновя детето от бебе и да го кърмя на площадката.Мъжът ми е лудо влюбен в мен и изпада в екстаз,когато се появя на плажа по монокини с розови прашки,или на нощен купон с минижуп и мрежещи силиконови чорапи и високи токчета! Какво грозно виждате вие в тази идилия? А? пп Чичко Сорос
Черешова Задушница - има И у Нас И не-у Нас. Прайд парад - тоже. Антипрайд - също, макар на Изолирани места и често с Големи изцепки. ....ама да Се сложат Едновременно - ... (Нейсе !)
А защо не се протестира срещу злобата и агресията между индивидите в тая ... т.н. държава , която като епидемия се шири по земите ни! Или като щрауса искаме да си покрием главите и да си мислим че няма такова явление у нас!
ТО от Кремъл
До сблъсъци се стигна, след като МВР реши да задържи участниците в протестното шествие, докато "София прайд мине през центъра на София. Ето в това изречение е разковничето на цялата ситуация в държавата и МВР.
Какво е отношението на женската част от населението към тези жалки опити да се демонстрира, че някой се чувства по-специален поради това, че има нещастието да е гей!
Казвам ви батковци! В днешно време,ако не си в окаяното умствено състояние на "Щерев и сие",може да изперкаш от това което става... Единственото спасение е,да си изперкал предварително...
В България да си различен е мръсно нещо , тук трябва да си от тълпата иначе те обявяват за ненормален! Само тук е така !
От къде на къде трябва даиматакъв парад. Защо трябва да показват пред всички, че са такива гейове? Няма лошо в това, че са различни, но няма нужда така публично да се показва. Нека хората да се интегрират в обществото, но няма нужда толкова публично да се показва. Няма лошо да се разхождат такива хора по улиците на населените места, но няма нужда да се организира такова шествие.
Към политическата върхушка на България и всички мислещи хора: Кой има интерес и стои зад тези сатанински прояви (ака гей паради)?! Отговорът на този въпрос няма да получим от хора като Рамадан Кънев и компания, но все пак той трябва да бъде зададен, та обществото да се събуди и да разбере истинските цели на тези провокации! Жокер: Обърнете внимание на това кой ги подкрепя!