Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Доста е смущаващо увеличаване на броя на женствените мъже,чувстващи се жени!Както върви за нормалните жени ще бъде все по затруднено да си намират истински мъже с които да се чувстват комфортно със силния пол!Не върви на добре,макар и никой да не им пречи на обратните,че чак демонстативни паради облечени като клоуни!Не е много радостно и толерантността е едно,а причините друго!преобладаването на повече женски хормони от нормалното в някои мъже,не е без причини,които трябва да се изследват и говори.Особено наличието на феноли във води, пластмаси и други продукти увеличават женските хормони!При жените също може да се развие рак при предозиране!Та,освен мода и криворазбрана демокрация има и други причини!
Мъж в компания: - Ми аз тука да ви призная...всъщност съм гей. - Къв гей си ти бе, гейовете са хора с пари, ти си обикновен педерс.
пожелание към участниците в София прайд-да са им пълни всички дупки с пясък до веки веков и амин !!!!
Ееееех, ако не беше родната полиция... Ама нека им е на полицаите - в този пек, униформени на улиците да пазят извратеняците, вместо да си вземат отпуск, па макар и неплатен и някъде на сянка да проследят "народната любов" към прайда.
Мислите ли сериозно, че някой се интересува от сексуалната ви ориентация? Ми не! Защо тогава всяка година ни я демонстрирате? Искате толерантност? И аз искам. За себе си и за децата си! Ама няма! Та вместо да харчите хиляди левове, за да се разходите из центъра на столицата, вземете ги вложете в някоя благородна кауза. Хайде със здраве!
ай стига с тия пед....... бая хора са казали истината и мнение изтрити от модератора демокрация по американски.
Ама верно, че голяма е простотията българска. Задушница било не било богоугодно, ама те никога не са тръбели, че са вярващи. Било ви гадно да ги гледате, ами не гледайте. Децата щели да развратят - ми те децата копират, първо родителите си, възпитавайте ги щом искате да са "праведни" или ги пратете в манастир. И накрая, като сте толкова морални и "праведни" - злобата и нетърпимостта не се вписват в никоя религия или морал, поотместете си малко капаците пък тогава тропайте за зоб.
малко да почетеш..че ми писна от малоумни анонимки: Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на вчерашните шарени перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в гъзове точно па на Задушница ще оставя без никакъв коментар. Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.
значи за мен анти-гейовете са гейове, които не са успели да се реализират и сега ги е яд
Все ми се струва, че човек трябва да е подготвен и информиран преди да дава мнение. Коментарите тук са безпочвени и неподплътени с факти.
Всеки ден трябва да има прайд!
Нямам нищо против истинските педераси, какъвто беше, лека му пръст Дим Дуков. Но, това не са истински, а такива, които се продават за да живеят "добре". Тези хора са зли, отмъстителни, пошли, със свръх лоша енергия, ще те смачкат, ей така, ако им излезеш на пътя, те са паразитиращи живи субекти без грам морал, съобразителност, коректност, те винаги са недоволни и искат още и още, но са неблагодарни за това което им се дава, брутални, самовлюбени, некадърни, комплексирани, но в никакъв случай с истинска обратна ориентация. Пазете се от тях. Истинския педераст никога не парадира и не върви напред със сексуалността си-те даже са симпатични, коректни, докато тези са дошли от провинцията за да просперират на всяка цена в града, а понеже няма с какво....ето с това вървят напред.
прочетох две страници с коментари и се чудя как може да има толкова много злоба и толкова много необразовани хора. само глупости пишете и очевидно нямате представа за какво говорите. ял ми е за вас... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
тука законите - кръгом и в Гейропата. Там може и църковни бракове да сключват и по пет деца да осиновяват. Тука не става.
Сега, педерастията е съществувала, съществува и ще съществува. Нищо ново под слънцето. Да не забравяме, че по време на Римската империя най-висшата любов е била между мъж и мъж - после мъж жена и накрая жена и жена. Това е било съвсем нормално...Така, че и да се протестира и не, такива хора ще има...За мен отношението към гей двойките днес е по-скоро мярка за това доколко сме толерантни към различните от нас...В България различния е подложен на подигравки, унижение, даже и насилие. Примерно, да си инвалид в България е нещо страшно, като се почне от това как всички те гледат, като все едно не си човек и като, че ли на тях това не може да се случи. Инвалидите си седят у тях. Рядко се виждат болни хора в колички на пътя....Всичко започва в училище, насилие, подигравки, кой цайсат, кой мъркуч, кой джудже и т.н. и т.н. Още на малките им казваме, не бъди като циганите. Всичко това е в последица от липсата на възпитание на родителите. Още от малък като си комплексиран, като пораснеш търсиш начини да избиеш всичко това, което се натрупало в теб, къде с омраза, къде с насилие. Така не може...Различните хора имат право на свой избор, щом им харесва. Аз лични не съм чул за някой обърнал резбата, заради това, че е гледал гей парад...Ако тези, който мразят различните, инвестират време в собсвеното си развитие, току виж, че намерили по-добра работа, уредили си живот по-добре и така.
пишеш глупости. Всички в един кюп и - тюрлю гювеч. Толкова ли не ти стига пипето да различиш гейове от инвалиди.
В България никога не е имало гейове- или ако са съществували отделни личности-те са били малко и са се криели-това с тези паради е организирано и платено от чужди общества. Мисля че Фандъкова много бърка като им дава разрешение. Утре тя ще има нужда от нашата подкрепа-но няма да я получи. Подкупни, гнусни управници
Подкрепям Анти-гейпарада, браво на българите, които са там. На другите - шарените, абе искам да попитам, защо полицията не им провери личните карти или това е нетолерантно? На снимките 90% от тях изглеждат по 18 или дори под 16 години.
Роднини, приятели, съюзници...въх мър`майко, тези на война ли ще ходят, че и съюзници им трябват?
Бракът - това СА децата. И да им се разреши от хората да подпишат едни бумаги, Бог "не разрешава" да има деца от еднополови родители. Да идат да протестират пред Него, ама как да излязат от ада и да влязат в рая?
ТЕЗИ ДЕЦА ГИ ОСИНОВЯВАТ!!! ДАЖЕ МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ ДОРИ ЗА ЦИГАНЧЕТАТА СЕ ЧАКА С ГОДИНИ!!!ИМАМ МНОГО СЛУЧАИ ОКОЛО МЕНЕ,ТАКА,ЧЕ ДА ТЕ СВЕТНА!!!ДЪРЖАВАТА УМИШЛЕНО СЪЗДАВА ПРЕЧКИ,А УЖ ИСКА ДА ИМ НАМЕРИ ДОМ...
Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на вчерашните шарени перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в гъзове точно па на Задушница ще оставя без никакъв коментар. Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.
Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на шарените перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в г.зове точно пък на Задушница ще оставя без никакъв коментар!!! Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.
Има предложение за две нови думи в книжовния език - "прайваш" и "изпрайдил"; Например: защо така се прайдваш, дай по-сериозно! Ама как си е изпрайдил - голям съединител си станал!
Аз и преди питах. Ако педофилите се организират и те в прайд и поискат да си направят шествие? Шото излиза, че за едните може, а за другите- не. Ще трябва ли да сме толерантни към тях, или както кажат началниците?
Но "Pride" означава и стадо, глутница. И винаги съм асоциирала тези шествия с този смисъл на думата, мислех, че така трябва да се казва и много подхожда. Не виждам с какво трябва чак толкова да се гордеят.
Да, така е, означава! Обаче, когато една дума има повече от едно значение, точното се определя от КОНТЕКСТА!
А и в този случай, "гордост" е по-скоро със смисъла на "достойнство", и най-вече обратнто на "срам". Нещо от рода на горд съм, че съм българин" (не е нещо за гордост нали, понеже изобщо не е твоя заслугата КАКЪВ си се родил, но искаш да кажеш, че не те е срам да си българин, даже напротив!)
На мене пък напълно в контекста на случващото се ми е думата "глутница". Разгонен, разюздан и самозабравил се pride, `членовете на който си мислят, че са силни именно защото са w pride
Ийсус дойде, за да донесе меч, с който да разсече доброто и злото завинаги едно от друго! Амин!
"девиза "Родители, приятели и съюзници", - това е кочинката и тези, с които си живеят в нея. Целта е да я разпрострат и върху обществото
ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В ИЗЛОЖЕНИЕТО СА ОТ БСП ГЕРБ И ДПС И НА МЕСТАН БОСЛУЦИТЕ
Целта е привикване към ненормалното и постепенното му приемане за нормално. т.е разрушавне на семейството и моралните опори, приемане на болното и извратеното за новата обществена норма, която да бъде в последствие скрепена и в закона. От там следващата стъпка е репресии над нормалните, както е вече в миналите по тоя път държави: Децата ви ще се задължени да учат "примане на сексуалното многообразие" от детската градина, а хомосексуалисти ще ги насърчават да открият "своята собствена сексуалност". Ако се възпротивите: глоба, отнемат ви най скъпото - децата, а те вероятно ще бъдат в нова по добра стреда с 2ма хомосексуалиста баща и мака, които вечер ще им четат приказката за хомосексуалното пингвинче в ню йорксата зоологическа градина
Целта е привикване към ненормалното и постепенното му приемане за нормално. т.е разрушавне на семейството и моралните опори,приемане на болното и извратеното за новата обществена норма, която да бъде в последствена скрепена и в закона. От там следващата стъпка е репресии над нормалните, подобно на вече миналите по тоя път държави: Децата ви ще се задължени да учат "примане на сексуалното многообразие" от детската градинки, а хомосексуалисти ще ги насърчават да открият своята собствена сексуалност. Ако се възпротивите: глоба, отнемат ви най скъпото - децата (а те вероятно ще бъдат в нова по добра стреда с 2ма хомосексуалиста баща и мака, които вечер ще им четат приказката за хомосексуалното пингвинче в ню йорксата зоологическа градина
Полицията в България освен ,че пази престъпниците от народа,сега взе да пази и педер*сите!!!!