Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бърз поглед на гейския парад и без да си особено осведомен, а и непредубеден, се вижда че някой е налял доста пари в това пошло мероприятие. А е известно че една държава най-лесно се държи на колене, когато държиш малцинстата и гейовете. Последните добре мотивирани могат да направят доста поразии. А статията, колкото и да се опитва да внушава безпристрастност си е една поръчкова дописка.

мразим да мразим и най - обичам да обичам...:)

някои "богоизбрани" създават излишни разделения в обществата , а ние "услужливо" им влизаме в играта ! ние сме прекалено малък народ , за да се разделяме по какво ли не , това е най-голямата ни грешка , която ще ни погуби завинаги !

мразим , да мразим и най - обичам да обичам...

Добро начинание са тия паради. Очаква се бейби-бум и висок демографски ръст!

Хомо-общността е опасна не толкова с това, с кой си ляга, а с това, че е представител на най-вредната за обществото клика в момента - тази на ултра радикал-либералите! Хубавото е, че дотолкова отвратиха нормалните хора, че либералите, като цяло взеха да губят позиции и е въпрос на 2-3 изборни цикъла и ще бъдат натикани в миша дупка! Пък и сорос, като хвърли топа, няма да има кой да отделя толкова много пари за манипулации от тоя вид.

мисля, на прайда имаше платено участие на млади и неорентирани хора, да не кажа дрогирани, които се смееха особено

най-точните коментари бяха безобразно трити

Пълно е с гейове, нормалните хора се свършват!

На кого пречат коментарите които се пишат без да се обижда някого или този който пише да е циничен? Днес два мои коментара изчезнаха безследно. Това ли е демокрацията или не съм разбрала правилно? И двата бяха по темите и нито дума цинизъм или на някой не му харесва какво пиша?

НаЦименто, тая статия си я писал да не казвам с коя си част! Журналистиката е работа за умни и извисяващи се над ситуацията хора. Бъди обективен и не се мъчи да манипулираш чрез начина си на отразяване на случилото се днес! Всеки има право на демонстрация, била за или против хомосексуалността. Винаги има три гледни точки - моята, твоята и истината. Ти, ако искаш да бъдеш журналист почни да гледаш от третата, когато си вадиш хляба. Иначе си оставаш един от многото драскачи-манипулатори.

.. моята, твоята и истината.... --- т.е. има двама заблудени! и да доиде трети и да ги светне.? а те ще го разберат ли? супер си!! --

понеже не сме от прайда и не сме геюве триете

Ами такива са демократичните инструкции!

Аз не съм хомосексуалист. И искам свободно да го заявя и да не ми трият поста.

много момичета виждам на снимките от прайда и много комлекси тука

Там е въпросът,че не се знае дали самите те ще ти кажат,че са момичета.....

Защо дира пуска само прогейски постове? Нали гейовете се борят за равенство, а само на тях се дава. Антигейовете са дискриминирани.

Успокой си топките. Моят пост за прайда, но против чалгата. Явно и това не върви.

той от такива се списва

Граждански протест ама от соц люде! Лицемери!!!

Да не съдим хората - повече толерантност трябва. Какво като са соц - и те са човешки същества. Мир, любов и толерантност.

Не искам да плащам на полицаи за да охраняват гей паради.

В този живот не може да правиш само това, което искаш:) Ще плащаш, ще плащаш:)

нещо злобен ли си, по кротко, всеки си плаща

Плащаме първо за полицейска охрана, след това за дезинфекция на улиците, по които са минали ...

И след това за лекуване на спина, който разнасят. 10% от някои гейски общности са спинаджии.

И аз не искам с моите данъци да се дават заплати на полицаите за да охраняват гей паради. Да отидат да охраняват нашите баби и дядовци по селата, а не утайката на обществото.

Принципно си прав Маринчо , но само за протокола - Защо сте си оставили бабите и дядовците сами по селата ??? Или е по - лесно всички да сме '' Софиянци '' - кафенца , жълти павенца и молове ?! Тя цялата ни държавичка е един гей-парад , драги мой !!!!!

То от такива фалшиви протести сме на това дередже вече повече от 26 години! Иначе добре задържате и триете коментари тук в ДИР БГ!

каква е таз природа" бе! не е възможно това! има проблем съответния човек! има не6то с хормоните ли, какво ли! ами нека помислят докторите, да ги таковам във .... аммаха! няма ли тука едно мнение на лекар! ами какво сме се за пердашили с обиди и простория, ами не помогнем на тези хора! аааа! това са бъгари! не са някакви резаци! ааммаха!

ееех ....... ниедно! какво е това "страп он" бе, от къде го измисли

то от америка и запада нищо добро не е дошли в тая държава само простотия и разруха

да се трие е много лесно, но вземете нещо напишете си от земите

Бе, когато си комунистическа държава имаш комунистически паради, когато си военна държава имаш военни паради... ма понеже сме държава с педали на власт си имаме ГЕЙ парад

...

Евалата, тва е най-якия коментар со фар

Видно не само в строя на Бай Тошо наречен социализъм ами и сега през пост демократичния ни период през който няма скоро да излизим с тия наши остарели схващания и разбирания да си различен , да си инакомислещ е обидно и осъдително от някакви псевдо моралисти!

В България да си различен е недопустимо , трябва да търпиш подигравки и презрение от хора който са закърмени от социализма и нищо различно от това НЕ ПРИЗНАВАТ! Що за демокрация е това , а къде бяха гражданските протести от 1989 година насам по време на пладнешкия обир или това е вече изтъркано или не случило се ... МНОГО ЛИЦЕМЕРНО И ТЪЖНО СМЕШНО!

Да си различен (сексуално) търпиш подигравки, ама да си беден пенсионер търпиш глад, студ и мизерия. Да си баба и дядо на село търпиш тежък труд и цигански набези, кражби и побой, ежедневен страх за живота ти. Кое е по- лошо и по-страшно, бе шарени нежни душици от жълтите павета? Защо не направите едно шествие против корупцията, за подкрепа на истински онеправданите и страдащи на тази територия? Тогава тръгвам с вас! А не за измислените ви жалби и манипулации.

на бръснати глави?

Дира трият всичко антигейско. Сега ще ни наказват че не сме гейове. Вече не са търпими и толерантни към различните от тях. Гейски болшевизъм така ли дирове?

Защото такива ни управляват и държавата ни става такава.

Трият, въпросът е кой ще ги изтрие накрая.

Да, така е защото те са за евроатлантическите ценности, докато ние с вас и с много други като вас сме за моралните ценности. И не ме е срам, че не съм гей.

Педалите винаги са били мнозинство от векове, но повечето се крият. Нека си говорим честно, колко от вас са пробвали с мъж, има ли са фантазия за секс с мъж или практикуват "страп он" с жена си, наемат жена за тази цел?!

Ти хомо ли си или какво? Надявам се моят мъж да не е имал такива фантазии.

Е, ти поне си сериозен човек, точно пък от теб такъв коментар не очаквах! Впрочем може и да има нещо верно - с тоя тъп анален секс объркват главите на младежта и неусетно им обръщат резб..., пардон ориентацията.

ееех мръсниче ниедно! какво е това "страп он" бе, от къде го измисли

Проблем с намирането на себеподобни ли имаш? Или си обикновен чикиджия с развинтено въображение?

ти си сбъркан, ама много.