Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Бърз поглед на гейския парад и без да си особено осведомен, а и непредубеден, се вижда че някой е налял доста пари в това пошло мероприятие. А е известно че една държава най-лесно се държи на колене, когато държиш малцинстата и гейовете. Последните добре мотивирани могат да направят доста поразии. А статията, колкото и да се опитва да внушава безпристрастност си е една поръчкова дописка.
някои "богоизбрани" създават излишни разделения в обществата , а ние "услужливо" им влизаме в играта ! ние сме прекалено малък народ , за да се разделяме по какво ли не , това е най-голямата ни грешка , която ще ни погуби завинаги !
Хомо-общността е опасна не толкова с това, с кой си ляга, а с това, че е представител на най-вредната за обществото клика в момента - тази на ултра радикал-либералите! Хубавото е, че дотолкова отвратиха нормалните хора, че либералите, като цяло взеха да губят позиции и е въпрос на 2-3 изборни цикъла и ще бъдат натикани в миша дупка! Пък и сорос, като хвърли топа, няма да има кой да отделя толкова много пари за манипулации от тоя вид.
мисля, на прайда имаше платено участие на млади и неорентирани хора, да не кажа дрогирани, които се смееха особено
На кого пречат коментарите които се пишат без да се обижда някого или този който пише да е циничен? Днес два мои коментара изчезнаха безследно. Това ли е демокрацията или не съм разбрала правилно? И двата бяха по темите и нито дума цинизъм или на някой не му харесва какво пиша?
НаЦименто, тая статия си я писал да не казвам с коя си част! Журналистиката е работа за умни и извисяващи се над ситуацията хора. Бъди обективен и не се мъчи да манипулираш чрез начина си на отразяване на случилото се днес! Всеки има право на демонстрация, била за или против хомосексуалността. Винаги има три гледни точки - моята, твоята и истината. Ти, ако искаш да бъдеш журналист почни да гледаш от третата, когато си вадиш хляба. Иначе си оставаш един от многото драскачи-манипулатори.
понеже не сме от прайда и не сме геюве триете
много момичета виждам на снимките от прайда и много комлекси тука
Защо дира пуска само прогейски постове? Нали гейовете се борят за равенство, а само на тях се дава. Антигейовете са дискриминирани.
Граждански протест ама от соц люде! Лицемери!!!
Не искам да плащам на полицаи за да охраняват гей паради.
В този живот не може да правиш само това, което искаш:) Ще плащаш, ще плащаш:)
Плащаме първо за полицейска охрана, след това за дезинфекция на улиците, по които са минали ...
И аз не искам с моите данъци да се дават заплати на полицаите за да охраняват гей паради. Да отидат да охраняват нашите баби и дядовци по селата, а не утайката на обществото.
То от такива фалшиви протести сме на това дередже вече повече от 26 години! Иначе добре задържате и триете коментари тук в ДИР БГ!
каква е таз природа" бе! не е възможно това! има проблем съответния човек! има не6то с хормоните ли, какво ли! ами нека помислят докторите, да ги таковам във .... аммаха! няма ли тука едно мнение на лекар! ами какво сме се за пердашили с обиди и простория, ами не помогнем на тези хора! аааа! това са бъгари! не са някакви резаци! ааммаха!
Бе, когато си комунистическа държава имаш комунистически паради, когато си военна държава имаш военни паради... ма понеже сме държава с педали на власт си имаме ГЕЙ парад
Видно не само в строя на Бай Тошо наречен социализъм ами и сега през пост демократичния ни период през който няма скоро да излизим с тия наши остарели схващания и разбирания да си различен , да си инакомислещ е обидно и осъдително от някакви псевдо моралисти!
В България да си различен е недопустимо , трябва да търпиш подигравки и презрение от хора който са закърмени от социализма и нищо различно от това НЕ ПРИЗНАВАТ! Що за демокрация е това , а къде бяха гражданските протести от 1989 година насам по време на пладнешкия обир или това е вече изтъркано или не случило се ... МНОГО ЛИЦЕМЕРНО И ТЪЖНО СМЕШНО!
Да си различен (сексуално) търпиш подигравки, ама да си беден пенсионер търпиш глад, студ и мизерия. Да си баба и дядо на село търпиш тежък труд и цигански набези, кражби и побой, ежедневен страх за живота ти. Кое е по- лошо и по-страшно, бе шарени нежни душици от жълтите павета? Защо не направите едно шествие против корупцията, за подкрепа на истински онеправданите и страдащи на тази територия? Тогава тръгвам с вас! А не за измислените ви жалби и манипулации.
Дира трият всичко антигейско. Сега ще ни наказват че не сме гейове. Вече не са търпими и толерантни към различните от тях. Гейски болшевизъм така ли дирове?
Педалите винаги са били мнозинство от векове, но повечето се крият. Нека си говорим честно, колко от вас са пробвали с мъж, има ли са фантазия за секс с мъж или практикуват "страп он" с жена си, наемат жена за тази цел?!
Е, ти поне си сериозен човек, точно пък от теб такъв коментар не очаквах! Впрочем може и да има нещо верно - с тоя тъп анален секс объркват главите на младежта и неусетно им обръщат резб..., пардон ориентацията.
Проблем с намирането на себеподобни ли имаш? Или си обикновен чикиджия с развинтено въображение?