Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Прайд на английски е стадо.Стадото върви и развява байряци добре зомбирано от медиите.Този муувмънт не е нищо повече от едно отражение на съвременната пропаганда, която с нищо не се различава от нацистката или комунистическата освен може би с мащаба си и с това че действа глобално.
определено са прекалени ...това , че са различни не означава да се гордеят с това . това , че има нещо сбъркано с тях не е тяхна вина но не трябва да парадират с това. относно правото им да се женят или омъжват помежду си си е тяхно решение . НО това да адоптират и отглеждат деца НЕ ТРЯБВА да се допуска защото би нанесло щети върху детската психика. смятам , че това би потвърдил всеки един лекат психолог
Нали уж сме демокрация и доколкото знам ,това значи управление на народа.Просто самия корен "демос" тоест народ значи това.Доколкото знам "геЙтовете",нито са народа ,нито са мнозинство,тогава тяхната проява не е ли опит за налагане на своеобразни обичаи и порядки дълбоко чужди на народа ,демек на "демоса"В противен случай ,ако някой твърди ,че демокрация е всеки да си прави каквото иска ,значи ставаме последователи на батко Махно , демек анархисти,от което автоматично следва , че се върви към разпад на обществото, а ние и без това сме стъпили на тази пътека
Южна Америка, Северна Америка, Австралия, Европа- гей парадите се организират свободно и безпроблемно. Африка, Арабия, Русия - местата където гей-парадите са забранени. Руската пропагандна машина е пощръкляла покрай София Прайд. Българските ЛБГТ се явяват на първа линия която дава отпор на руската агресия и отстоява ориентацията на България като модерна, европейска демокрация, а не изостанала, азиатска диктатура и трябва да бъде подкрдепен!
Да не би едно от условията за влизане на България в ЕС през 2007 да е задължителното шествие на хомосексуалисти? Какви права искат тези? Каква толерантност? Пише ли им в документите "Кичка Петрова Иванова, пол-женски, родена "еди кога си", Сульо Милев Ахмаков, пол-мъжки, роден "еди кога си""? От там нататък с какво тази самообособила се хомосексуална група претендира повече от другите граждани? Тяхното е дискриминация! Техните искания са дискриминационни, защото искат повече права от хетеросексуалните. Никой не ги преследва като инакосексуални, но те пищят и развяват цветовете на дъгата, която е на всички, но присвоили за своите претенции. Тези шествия нямат нищо общо с мирна демонстрация. Нищо, че не развяват оръжия. Тяхното неписано мото се носи като "който не е с нас е против нас" и затвърждават това с исканията си за права, различни от тези на другите, да не кажа "нормалните" хора. А!
Добро утро. По повод новината за т.н. прайд или парад - имам въпрос. Към тези, които шестваха вчера. Не Ви оспорвам правото да сте различни - разберете ме правилно...Но Въпросът ми е следния - Като сте толкова отворени, смели и нахъсени по парадите и тук в отговорите си, що някак си се стеснявате да се обявите за различни на работа, например, в квартала или сред познатите си .....?
Да си г не е индустрия, а диагноза. ФАШ що не организират един мощен парад в Саудитска Арабия, да видим техните стратегически съюзници как ще реагират?
Сещам се за оня виц: В обявите за недвижими имоти се появила следната обява "Заменям луксозен мезонет 500 кв. метра в центъра на София за къща в най отдалеченото и безлюдно село в България". Питат човека подал обявата защо иска да сключи толкова неизгодна сделка, а той обяснява следното; Когато бях млад хомосексуализма беше забранен, в зрялата ми възраст хомосексуалистите започнаха да се показват публично, сега правят гей-паради и се налагат над нормалните хора, афиширайки публично какво правят под чаршафите. Та, страх ме е на стари години, педерасията да не стане задължителна, затова взимам предпазни мерки и бягам от София".
Аз не съм гей,но харесвам да гледам лезбийките как го правят,особено ако са хубави и така ми действат положително.
Признавам, че харесах изказванията на Денди. Въпреки цинизмите и опитите на водещата да го изкара пиян, беше по-адекватен от цялата пасмина журналисти и политици, и "гласове зад кадър"! Бъди какъвто си искаш! Никой не ти пречи! Но не го демонстрирай!!! И не искай да те уважават за това!
Истински борци за свобода! С полицията, властта и генерал-губернаторите зад гърба си... Лесна победа за хора свикнали на лесното.
подкрепям хомосексуалните и мене ме трият от вчера и то многократно. Писах че хомосексуалните са ми по симпатични и не ги счетам за заплаха за обществото,за разлика от бръснатите глави.
като ме можем да правим нормални паради по нашенски , ша праим геи праиди по европейски!
а бе щом военния министър на американците е такъв ко да говорим другия мандат сички наши ша са такива то не, че сега половината не са такива
И за тези, които вярват в науката или в Бога- този начин на живот е съвсем ненормален. Погледнете в природата, която Господ е създал и ще видите, че двата секса са създадени не за забавления по неестествен начин, а за продължаване на живота чрез семейството . То е свято. Няма социалистически или пост-социалистически морал. Има само един морал през всохки епохи на човечеството- Божият морал. Той неизменно ни сочи чрез историческите събития, че който го нарушава страда и причинява неизмерими страдания на околите. Потопа, Содома и Гомора не са митове, защото и моралното състояние на съвременното общество води към погибел и ние сме свидетели на това. Но колко по-отговаорни и колко по-тежко ще бъдат съдени тези, които дърпат конците на тези нещастници.
По делата им ще ги познаете, по делата им и подкрепата им на цели 17 дипломатически мисии ще ги разпознаете !!!Ха сетете се последните за, или против прайда са !
били различните. Как е това, когато непрекъснато досаждат с тяхното различие. Ползват се с привилегии, първо тях назначават, да не вземат да ревнат, че ги дискриминират за различието им. Някои деца мислят, че така ще успеят и не съвсем поради природни дефекти стават педераси.... Пълна дискриминация на нормалните хора, които не парадират, че са нормални..... Но педерастията е глобална политика. Защо ли????????
"...защото в България все още повечето хомосексуални, бисексуални, интерсекс хора са невидими" - Правилно! Тези хора трябва да си стоят невидими. Нека си практикуват какъвто искат секс, но да не ни го натрапват на работното място или на обществени места. "...претенциите на хомосексуалните у нас за законови промени, които да им дават право да сключват брак и да осиновяват деца." - Да могат да си сключват някакъв съюз, който да им дава права като в брака, но да не е граждански брак! Този вид съюз е свързан дълбоко с нашите траадиции и не е нужно да се подиграват с това. И никакви осиновявания на деца. Едно дете има нужда и от майка и от баща, а не "мъжа" в лесбийската двойка или "жената" в гейската. Няма нужда да се осакатяват децата.
Лично на мен гейовете и т.н. не ми пречат, с нищо не са ми навредили или засегнали, а сред тях има изключително интелигентни и чувствителни хора, с които е удоволствие да се общува. Но за някои от правата, за които настояват, държавата ни не е узряла и не виждам смисъл да настояват. По ми е странен контра протестът. Щом са се загижили толкова да опазят децата от разврата, защо не протестират на концертите на Пайнер? Бас държа, че точно тези свръхморални родители тресът телеса на Азис и хич не се замислят. Объркани са им ценностите на тези хора.
Уважаеми обратни същества , не ви харесвам! Не понасям женствени мъже и мъжествени жени Никой не ви забранява да сте такива каквито сте, само моля не навирайте ненормалността си в очите ни и не ни карайте насила да ви харесваме
Уважаеми обратни същества , не ви харесвам! Не понасям женствени мъже и мъжествени жени Никой не ви забранява да сте такива каквито сте, само моля не навирайте ненормалността си в очите ни и не ни карайте насила да ви харесваме
Хомосексуалистите също са хора , и не би трябвало да се отнасяме с тях като с по- незначителни , но тази безпардонност и начина по който се натрапват са невероятно дразнещи !!!! Кому са нужни техните демонстрации - Та той целият свят стана един голям Гей парад !!!! Защо си мислите пе..ли такива ,че полицията вечно ще ви пази ? Живейте си кротко пе...кият животец като всички други хора и НЕ ни се Натрапвайте , и всичко ще си е наред !!!! Пе..си , пе..ли , гейове или каквото сте там , винаги е имало , какво толкова сте се разпарадили , каточели показвате нещо ново ???!!!! Нямам нищо против тези хора , но смятам че демонстрациите им са напълно излишни !!!!!!