Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Имам един въпрос към обратните. Като са толкова смели и правят паради показвайки се и гордеейки се с тяхната сексуална ориентация защо не се обявят на работното си място ,че са геове.

които ще почнат да ги тормозят. За това е и този парад...за правата им.

Е защо тогава е парад, а не примерно нещо от сорта "Протестно шествие срещу традиционализма в обществото и за повече права на хората с различна сексуална ориентация"? И защо няма някакви плакати и нормални исканния от тяхна страна ,а развяват розови прашки?

Разбирам и ... приемам, че има хора с различна сексуална ориентация , но .... не приемам, че тя трябва непременно да се ДЕМОНСТРИРА .... и не знам защо трябва да чувам от такива хора : "може ние да сме нормални а не ВИЕ ..." ... ами природните закони са такива, че е ясно как човешкият род се запазва и продължава да съществува .... ако бъда по краен и се замисля повече в тая посока, какво излиза ... ами, демонстрацията на тези хора с различна сексуална ориентация, по същество е против природните закони ... със сигурност може и да бъркам .... не знам ...

брато, така е. сега очаквай да те скрият защото си обидил някой.

Ако някой каже , че в България ина свобода на словото, трябва да знаете , че не е така. Тази сутрин написах две мои изказвания по повод гей парата и те бяха изтрити . Е това ли е свободата на словото.

Aко някои ви каже че сте свободен човек,не му вярваите,постоянно ви манипулират и редовно промиват.Bие нямате собствено мнение и не можете свободно да изразите мнението си и да реализирате мечтите и желанията си.

Трябвало е да пишеш в подрепа за да не те трият!

Скачате на гейовете сякаш по някакъв начин ви пречим. Колко от вас са пробвали еднополов секс? Бъдете съвременни хора, а не тъпи изостанали кумунисти. В съвременния свят половете са без значение, важното е да си доставяме взаимно удоволствие.

Абе човек, вечно се изказваш неподготвен, какво ме интересува ти какъв си и с кой правиш еднополов секс! Лично аз не разбирам идеята на тези паради, затова защото ние живеем в свободна държава и всеки има право да си е какъвто си иска! Нарушава ли някой правата на вашата категория хора? Не, нали? Е каква ви е на вас идеята? Че се праскате помежду си? Ми мен това въобще не ме вълнува, нали не ми пречите с това на мен? Каква е тогава идеята на парада, пак не разбрах!

Ти наистина ли се върза, че това е истинския Щерев?

На мен пък еднополовия секс не би ми доставил каквото и да било удоволствие, но не считам, че някой на вас ви пречи защото живеем в свободна страна и не съм чул да е имало дискриминация срещу такива като вас. Затова и още не мога да разбера за какво се правят тези паради! Ти можеш ли да обясниш?

Права, толерантност, зачитане...дрън-дрън! Цялата работа е, че има едни хора, които искат населението на Земята да спадне до 500 млн. и им трябват повече заблудени глупаци, които не могат или не искат да имат деца... Иначе, глобално погледнато "битката" е "нормалност vs девиации". За кого ще е "победата"? Природата знае...

един въпрос към ,,дир-а,,!!! какво ви е мнението за ,,спин-а,, и неговите ,,рискови,, групи???

Ти не си ли наясно?

ади ,,бе,,???

,, Това направиха двайсетина момчета с бръснати глави..,,??? това подчертаване ,,с бръснати глави,,??? ами че половината европедераси си ги ,,бръснат,,!!! парад, произлиза от ,,парадирам,, показвам!!! няма нужда от коментар!!! сексуалните отклонения в ,,служба,, на политиката!!! нали трябва да се намали и световното ,,население,,!!!

Гей парада е изкуствено създаден от няколоко посолства за да измести християнските добродетели.Затова го направиха и на задушница.Нямама нищо против педалите,-нека си ходят по клубовете.Но кавво искат да покажат на парада -не знам.Може би ще се изкарат дисркинимирани и ще искат някакави помощи!

И какво стана? Кучето си лае, а керванът си върви. То бива, бива дебелоочие, но тяхното никъде го няма( на участниците в прайда). Повечето хора не сме съгласни с техния прайд, но те си го проведоха, въпреки протестите на всички нас. И после били дискриминирани. Май ние, нормалните сме дискриминирани.

Дори тук във форума нормалната ориентация е жестоко дискриминирана от модератора...

17 чужди посолства стоят зад тази пошлост. Бих казал, че е било под надслов :"Безродници, врагове и предатели"

Казармата КОВЕШЕ МЪЖЕ, сега демокрацията ВАЕ МЕКИ КИТКИ. ДА НИ СА ЧЕСТИТИ!!!

След като пуснете: Коментарът е скрит, защото съдържа обиди, цинизми или накърнява доброто име Пуснете и кое визирате. Защото някои от нещата които определяте за такива са факти и напълно доказуеми. Сега ще скриете и това, че не било по темата, нищо че сте скрили половината коментари. Вече това е темата. Даже нарушавате правата описани в конституцията, за правото на изразяване на мнение.

абе аз им предложих да махнат темата от първа страница. така хем народа няма да се дразни , хем те няма да се налага да трият нон-стоп. ще имат време и за кафенце. и виждането по това заболяване си изказах. но пак ме изтриха. не вярвам да съм ги обидил.

Не, определено не трябва и не трябва, стига да не изпитваш подобна необходимост. Въпросът е защо други изпитват такава, както и как да се реагира резонно на подобни демонстрации на комплекси, според мен. В никакъв случай обаче това не може да е повод за ексцесии или войни, а за по-широки разговори и дискусии в обществото, за да се намерят правилните отговори.

""Коментарът е скрит, защото съдържа обиди, цинизми или накърнява доброто име "Този надписа е на двата изтрити поста , а там беше един стар английски анегдот,та това изтриване уронва основните евро-атлантически ценности, модератора си позволяма да цензурира,вицове и анегдоти на велика сила, постоянна членка на съвета за сигурност,това да не му е Русия.За такива неща се спира финансиране.Та това е опит за редактирани на евроценности

Аз не съм много компетентен по тази тема, това не е моята тема, но ми се струват неподходящи подобни паради и парадиране и от двете страни! За мен това е демонстрация на комплекси, въпреки че явно за някои не е - например стрелбата и убийството на толкова много хора в онзи клуб в Орландо. Нямам нищо против всеки да си живее както намери за добре, стига да не пречи на другите и да е в спазване на зконите и моралните норми и възпитанието, интиният живот и чувства не смятам, че трябва да се демонстрират и да се парадира с тях и ако това се прави го приемам като липса на възпитание или индикация за комплекси. При всички случаи прекомерното вторачване и демонстрация или гняв са нездравословни и не се харесват на огромното мнозинство от "обикновените" хора явно. Иначе има някои, които така са зациклили на тази тема със съответната терминология, че са направо патологичен случай! Нека така да го кажа - така както не е прието да се демонстрират твърде интимни ласки между мъж и жена, между влюбени или такива със силно привличане между двата пола на обществени места, така това би трябвало това да е валидно и за хора, които имат чувства и привличане, приети за нетрадиционни! (Не прегледах коментарите, защото тази тема не ми е интересна, а и мисля, че имам отлична представа за съдържанието им и без да ги чета - и тук се избиват много комплекси от разни субекти)

мирно шествие,протестът агресивен с бръснати глави. Подкрепям правата на хомосексуалните и твърдя че те нито ми пречат,нито нарушават моите права.

Съгласен, но не искам да ми натрапват своята "ориентация" с подобни прояви.

Съгласен, но не искам да ми натрапват своята "ориентация" с подобни прояви.

и е едно културно шествие,няма лошо. Истерията против тях е голяма. В същност тези хора се страхуват да се обявят често и сред познатите си. С какво стават по различни ако го направят? Стават такива единствено поради предрасъдъци.

Какви са тези глупости"не ми пречат",та самото тяхно съществуване е противоестествено и противоречи на природните закони

А до услугите им прибягваш ли?

Знаете ли, кое кара престъпниците да се чувстват силните на деня? цензурата им! :-)))

Гледах го този, Дънди и наистина се смях. Този е уникален образ, наистина много ценен елемент и трябва по-често да правят интервюта с него. Много интелигентно момче с интересен и най-важното свободолюбив дух и мислене и много хубаво чувство за хумор. Измежду кодошенето той всъщност казва много истини, за онзи, който има уши да ги чуе и очи и сърце, за да ги види и разбере. Когато наистина свестни, интелигентни и свободни в израза, мисълта и духа си хора като него започнат да се появяват по-често по телевизии и медии, а не откровени толупи и долни и прозрачни манипулатори,лекета и меркантилни типове с непомерни претенции като разни андрейрайчевци, кънчостойчевци, гоцета, пикаещи във фонтани, дълги овчари, разни станишевци, боленсидеровци, капути и прочие полуграмотна и мснипулативна корумпирана и зависима сган, това ще е ясен знак за мен, че в България и с медиите нещата са започнали да се нормализират

Прайд държава, прайд ЕС, прайд политици!!!

Голяма ценазура имаме в "демократична" България. Погнусен от от това разрушително лицемерие и безумие. Днес сигурно имаме цял цемзураторски екип. Вавилонски "ценности".

в подкрепа на гей парада?

Сякаш свършиха проблемите в България,та се търсят под дърво и камък поводи за протести!Питам БХК,който всъщност е организатор на парада,какво искат тези хора?Някой да ги е гонил?Какви права са им нарушени?Да,ще ми отговорят,че искат промяна в семейния кодекс,искат да осиновяват и отглеждат деца.Хубаво ,но някой да се е замислил за това,че утре тези деца ще порастнат и ще задават въпроси,много въпроси!Тогава какво ще им бъде обяснено?Че бебетата ги носят щъркелите?Че се правят "ин витро"?А може би ще поискат традиционният начин за правеене на деца да бъде забранен или поне ограничен до толкова,колкото да се осигурят деца за осиновяване от тези двойки?!Защо Европа се опитва да ни учи как се правят и възпитават деца?Та ние сме на повече от 1300 години!!!

Аз съм хетеросексуален! Имам жена, дете, работя и си плащам данъците. Знам, че звучи доста демоде, но това е моя избор. Трябва ли да ходя да скандирам по площадите и да искам повече права и специално отношение? Че в тази държава, май вече ние с тази ориентация станахме малцинство.

Бог създаде Адам и Ева, а не Адам и Иван

като пускате коментари по ваша преценка?