Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ivan

На модератора му се еба майката. Тежка неделя, а братле? :)

Ама от какъв зор праидват.Не го разбирам.Хвалят ли се, преброяват ли се?Не виждам целта в прекия и преносен смисъл.Ако е за хвалене , то не е за хвалене.Друг вариант е правителството по този начин да иска да испуска парата, за да не се вижда колко сме зле и какви огромни кражби вървят и колко страната е не стабилна.То , ако човек се замисли причини бол , и то извън шествието.Може би хората трябва да се съсредоточат на шествието и няма да поглеждат в страни към мизерното си съществуване

Ако утре ООН обяви ракът и шизофренията че не са заболяване, то от това шизото и раково болните няма да станат по-здрави. Толерантност като към болни хора,които се нуждаят от лечение. Но не и да се демонстрират пред децата.... Публичността им вече стана проява на агресивността на заболяването Недопускането на публичните им прояви е част от терапията на обществото.....

Дедо, когато човек не е болен, не означава ли, че е здрав!

Дядовото, тук става дума само за болни и за лечението им :)

просто не се визуализат вече ,ми оправете се !

Аз пак не разбрах - това ли е най-наболялата тема на България и света, като цяло? Толкова много време и внимание и се отдава. Кои са следващите? Кришнарите? Любителите на зелени кецове? Предпочитащите горчица вместо майонеза? Тази тълпа не представлява гей обществото у нас. Това са хора , търсещи внимание по този отвратителен начин. Правата и задълженият са еднакви за всички. Искане на нови закони , специално за тях? Никое малцинство няма право да налага и определя Конституцията, следователно и законите на тази страна. И защо полиция и жандармерия охраняват гей "парада", а баба и дядо на село няма кой да защити от побой, насилие и грабежи?

Докато ние си кудкудякаме в пикливия форум брюкселските зелки ни тъкмят поредният номер, а българските бандюги, пребиваващи в парламент и правителство си уреждат поредните обществени поръчки.

не само им трябва да осиновяват , но им трябва и да се размножават. едно дете растящо в ненормална среда се очаква да "копира" понедението на "родителите" си.

Дирчета, много "интересно" поднасяте новината. В описанието на гей-парада има думи като, семейство, грижовно, подкрепящо, родители, приятели, съюзници. В описанието на другата страна четем единствено полиция, водометки, недоволство, жандармерия, чужди дипломатически мисии. Имам чувството че се опитвате да ни зомбирате подсъзнателно да харесваме едните и да мразим другите.

Защо модератора трие призива ми русофилите да прочетат "Возвращение России на Балканы через Новороссию и Молдавию". Нима е путинофил или руснак с антибългарско мислене?

Ангелкова какво правеше там

за да запазиш децата от разврата, трябва да преследваш проститутките и порнографията

Продължаваме прайда и във форума. Наложихме се и тук с голямата помощ на модератора. Да приветстваме продължението-интернет прайда!

Приемам, че ги има ... разбирам, че са със различна сексуална ориентация .... приемам и разбирам да са си такива и да си живеят съгласно техни си желания разбирания и интереси .... но ..... МОЛЯ не ми ги ДЕМОНСТРИРАЙТЕ И НАТРАПВАЙТЕ .... така както и аз не натрапвам на никого МОИТЕ СИ интереси разбирания и желания за живот .... аз и много голяма група мъже ... не ДЕМОНСТРИРАМ/Е защото обичам/е жени с ГОООЛЕМИ ОЧИ /например/ ...

-link

на геи парада повече момичета, отколкото на бои праид парада бре.... ахахахахахахаха.... аз ако правя антигеи събитие, ще събера мацки да се целувам с тях, а не да се гуша с момци коженоглави!

Започва да мисля , че в общината има банда мазохисти,.Всяка година има проблеми с този парад, и те всяка година дават разрешение за провеждането му , а тази година като капак на Черешова задушница.Нещо перверзно и противоестествено ми се вижда.Абе да им дадат една заличка ,например "Универсиада", тя и без това след приватизацията е доста окаяня, пък и външно министерство е близо.Лесно ще бъдат обгрижвани от полицията , то и Първо е на две крачки

По броя на изтритите коментари може да се направи извода за отношението на софиянци към тази проява на задушница.

Задушница вече е винала към 18 часа. Това е само претекс за да се нападат тези хора. Виж колко е интересът им към религията по темата за Петдесетница.. 4 коментара.

link

Като гледам колко постове са скрити, почти съм убеден в ориентацията на модератора.

Я да се махате от хоризонта!

Провеждането на такива гей-паради в Европейска България ме кара да харесвам още повече братския православен руски народ където такива няма.

незнам защо се приема за нормално да се допуска една тълпа да си прави каквото си иска и то под солидна охрана , а тук е ненормално написано всеки втори пост? тук не обиждаме никой - както и тълпата не ни обиждат

охраняват ги, защото пък други галфони, искат да правят извращения и побоища!

ако го нямаше този парад нямаше да има и другия, с галфоните. а иначе извращения и побоища има и по селата, но там охрана няма. с какво един прайд е ПО- от останалата част на населението?

Няма как да се отрече , че модератора оказва сериозен сАпорт ,на участниците в шествието с шарените байрачета.Чудно защо ли?По финансови или по идейни съображения?

Няма как да се отрече, че хибридната война на Путин дава видими резултати. В резултат на това българите са масово с промити мозъци - мразят Европа, мразят Европейския Съюз и всичко свързано с него, а обичат Азия, всичко азиатско (включително прочутата азиатска жестокост). Също така обичат мъртвите сибирски полета (щото имат нефт и газ) и всичко свързано със Сибир. Ами - бягайте бързо да живеете в Сибир - тук нямате място! Защо стоите тук да спамите форумите на истинските българи, тези които обичаме България и Европа от която сме част?

Ами като прави така , че хората та го мразят,кой им е виновен?Колкото до Виктор Фалк ,ще си позволя да ви припомня едно изказване на една баронеса, демек Маргарет Тътчър."Огромните ресурси на Сибир не трябва да бъдат оставени само на Русия с цената на всичко"

"хубавата ябълка прасето я изяда" - казва народа

вие взаимно си правите реклама :-) в началото той казваше ,че жена му била лезбийка.

Това, че като сте се женели не е бил, а по твое време е станал гей, хич не говори добре за тебе. Помисли си къде ( в тебе ) е причината - кофти характер ли си, грозна ли си, космата ли си.

...