Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Ама от какъв зор праидват.Не го разбирам.Хвалят ли се, преброяват ли се?Не виждам целта в прекия и преносен смисъл.Ако е за хвалене , то не е за хвалене.Друг вариант е правителството по този начин да иска да испуска парата, за да не се вижда колко сме зле и какви огромни кражби вървят и колко страната е не стабилна.То , ако човек се замисли причини бол , и то извън шествието.Може би хората трябва да се съсредоточат на шествието и няма да поглеждат в страни към мизерното си съществуване
Ако утре ООН обяви ракът и шизофренията че не са заболяване, то от това шизото и раково болните няма да станат по-здрави. Толерантност като към болни хора,които се нуждаят от лечение. Но не и да се демонстрират пред децата.... Публичността им вече стана проява на агресивността на заболяването Недопускането на публичните им прояви е част от терапията на обществото.....
Аз пак не разбрах - това ли е най-наболялата тема на България и света, като цяло? Толкова много време и внимание и се отдава. Кои са следващите? Кришнарите? Любителите на зелени кецове? Предпочитащите горчица вместо майонеза? Тази тълпа не представлява гей обществото у нас. Това са хора , търсещи внимание по този отвратителен начин. Правата и задълженият са еднакви за всички. Искане на нови закони , специално за тях? Никое малцинство няма право да налага и определя Конституцията, следователно и законите на тази страна. И защо полиция и жандармерия охраняват гей "парада", а баба и дядо на село няма кой да защити от побой, насилие и грабежи?
Докато ние си кудкудякаме в пикливия форум брюкселските зелки ни тъкмят поредният номер, а българските бандюги, пребиваващи в парламент и правителство си уреждат поредните обществени поръчки.
не само им трябва да осиновяват , но им трябва и да се размножават. едно дете растящо в ненормална среда се очаква да "копира" понедението на "родителите" си.
Дирчета, много "интересно" поднасяте новината. В описанието на гей-парада има думи като, семейство, грижовно, подкрепящо, родители, приятели, съюзници. В описанието на другата страна четем единствено полиция, водометки, недоволство, жандармерия, чужди дипломатически мисии. Имам чувството че се опитвате да ни зомбирате подсъзнателно да харесваме едните и да мразим другите.
Защо модератора трие призива ми русофилите да прочетат "Возвращение России на Балканы через Новороссию и Молдавию". Нима е путинофил или руснак с антибългарско мислене?
Продължаваме прайда и във форума. Наложихме се и тук с голямата помощ на модератора. Да приветстваме продължението-интернет прайда!
Приемам, че ги има ... разбирам, че са със различна сексуална ориентация .... приемам и разбирам да са си такива и да си живеят съгласно техни си желания разбирания и интереси .... но ..... МОЛЯ не ми ги ДЕМОНСТРИРАЙТЕ И НАТРАПВАЙТЕ .... така както и аз не натрапвам на никого МОИТЕ СИ интереси разбирания и желания за живот .... аз и много голяма група мъже ... не ДЕМОНСТРИРАМ/Е защото обичам/е жени с ГОООЛЕМИ ОЧИ /например/ ...
на геи парада повече момичета, отколкото на бои праид парада бре.... ахахахахахахаха.... аз ако правя антигеи събитие, ще събера мацки да се целувам с тях, а не да се гуша с момци коженоглави!
Започва да мисля , че в общината има банда мазохисти,.Всяка година има проблеми с този парад, и те всяка година дават разрешение за провеждането му , а тази година като капак на Черешова задушница.Нещо перверзно и противоестествено ми се вижда.Абе да им дадат една заличка ,например "Универсиада", тя и без това след приватизацията е доста окаяня, пък и външно министерство е близо.Лесно ще бъдат обгрижвани от полицията , то и Първо е на две крачки
По броя на изтритите коментари може да се направи извода за отношението на софиянци към тази проява на задушница.
Провеждането на такива гей-паради в Европейска България ме кара да харесвам още повече братския православен руски народ където такива няма.
незнам защо се приема за нормално да се допуска една тълпа да си прави каквото си иска и то под солидна охрана , а тук е ненормално написано всеки втори пост? тук не обиждаме никой - както и тълпата не ни обиждат
Няма как да се отрече , че модератора оказва сериозен сАпорт ,на участниците в шествието с шарените байрачета.Чудно защо ли?По финансови или по идейни съображения?
Няма как да се отрече, че хибридната война на Путин дава видими резултати. В резултат на това българите са масово с промити мозъци - мразят Европа, мразят Европейския Съюз и всичко свързано с него, а обичат Азия, всичко азиатско (включително прочутата азиатска жестокост). Също така обичат мъртвите сибирски полета (щото имат нефт и газ) и всичко свързано със Сибир. Ами - бягайте бързо да живеете в Сибир - тук нямате място! Защо стоите тук да спамите форумите на истинските българи, тези които обичаме България и Европа от която сме част?
"хубавата ябълка прасето я изяда" - казва народа