Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Датата на Черешова задушница се променя в зависимост от Великден, но се обявява в Църковния календар и месеци напред се знае кога ще бъде. Затова организаторите на гей парада да не се правят на ударени с мокър парцал. Спомням си, че и миналата година имаше скандал, защото бяха избрали датата на парада пак на Задушница. Та си мисля, че това си е умишлено предизвикателство, с цел неуважение и провокация. Не ме интересува и не ме бърка кой с кого какво прави, но ме възмущава наглостта, с която правят хората на глупави за избора на дата.
Разбира се, че е преднамерена провокация. 17 посолства участват в нея. Това не е просто безобидно шествие. А инструмент, използван за да се противопоставят различни групи в обществото, за да се всява разкол, конфликт, напрежение. По този начин се заличават традиционните ценности, характерни за българите, натрапва им се чужда норма на поведение, чужд фалшив морал и ценности. Ако трябва да се направи медицинско сравнение това е вирус, който разболява организмите с отслабена имунна система.
а протести срещу моторизираните праидове дошли у нас за да си празнуват празника, защото в тяхната родина не е позволен?
Всъщност "мирно" парадиращите с това, че са различни се оказаха по агресивни от протестиращите срещу тяхната проява с "голи глави и черни дрехи". Момиче /както искайте го разбирайте/ от парада, е арестувано от полицията, защото е напръскало със спрей участници от протестното шествие.
"...в България все още повечето хомосексуални, бисексуални, интерсекс хора са невидими", споделиха участници в "София прайд" тази година в столицата." Ами измислете си униформа, шапка и значка, накичете се, за да ви забелязват отдалече и ще сте видими! Хем през цялата година, а не само за един парад време.
"...в България все още повечето хомосексуални, бисексуални, интерсекс хора са невидими", споделиха участници в "София прайд" тази година в столицата." Ами измислете си униформа, шапка и значка, накичете се, за да ви забелязват отдалече и ще сте видими! Хем през цялата година, а не само за един парад време.
Надявам се Здравната каса да им осигури клинична пътека. Все пак това е зараза и срещу заразата трябва да се вземат мерки.
Какъв е този шум, Джеймс? - Гей парад, милорд! - И какво искат? - Еднополова любов, милорд! - Някой забранява ли им? - ...Не, милорд! - Е, тогава защо вдигат този шум? - Еми, пеераси, милорд!
в елада всички са били хомо! затова елада е изчезнала
Позната ли ви е поговорката "Подадеш му пръст а той ти отхапе цялата ръка"? Единствено по причина "толерантност" педерастията бе извадена от списъка на заболяванията. Всички медицински факти недвусмислено доказват, че е заболяване - вродено, придобито - както щете го бройте, но заболяване. Болните от тази срамна болест, са оставени тихичко да правят мръсотиите си помежду си. Но на болните това не им стига - искат да са шумни, искат всички да разберат, кой в каква дупка им го вкарва - искат, ако може и да го видим на живо. Честно казано, не виждам разлика между арабите и обратните - едните искат насилствено да ислямизират целия свят а другите искат насилствено да изпедерастят целия свят. Гей парада има единствено тази цел - увеличаване на педерастията.
Така е, Кънчо! Но независимо колко хора казваме истината, нищо няма да се промени. Нито за единия проблем, нито за другия, нали режисьорите са им едни и същи. Вече девета поредна година пишем едно и също, а ракът расте и пуска метастази...
Кънчо, получаването на удовлетворение от сексуалния контакт във всичките му форми е взаимно удовлетворение, как може да е заболяване! Включително и от френска любов, любовна игра по цялото тяло. То е чувство, различно за отделните индивиди. Получаването на такова удовретворение от малолетниротивозаконно
С една дума първо ни приемете такива каквито сме и после станете като нас ................
нямам нищо против обратните , в нито една от формите им! нямам нищо против който и да е човешки порок ! всеки може да прави с тялото си каквото си ще!! на защо настояват да ни осведомяват тъй нагло за пороците , и странностите си??
Ти сам достигна до отговора! Той се съдържа в двете последни думи на последното ти изречение! Все още много хора смятат хомосексуализма за порок и странност!
Защото наистина са порок и странност! Толерантна съм, но по никакъв начин не приемам тази показност! точка
искам да питам- колко от изтритите мнения са юридически мотивирани и защо светът гледа безучастно на тоя медиен холокост на диктатурата на протестърите?
Интересно защо беше разрешаването на тази простотия на връх Черешова задушница.Това е пълно светотатство спрямо паметта на близките ни.Господ забравя но не прощава.Всяко нещо има цел.Не стана ясно за какво се демонстрира това да ти цепнат задните части или дасе харесват всякакви жени от различни възрасти.Тъй като България се управлява освен от Държавна сигурност и от шайка педераси резултатите са налице.Народът е надупен отвсякъде и във всичко.
Парада е в подкрепа на гей-общността. Те не са приемани от колегите си на работното място, от съседите, роднините и дори от родителите си. Предразсъдъците в ориенталското общество са силни. Поздравления за тези млади хора за куража им. От по-възрастното поколение не са се осмелили да излезнат от анонимност. Факт е, че около 10% от мъжете и жените са хомосексуални. Те се стремят за мирно съвместно съществуване с хетеросексуалните! Това е нормалното общество. Ненормалното е тези хора да се преследват, да се бият, те да се крият, да се срамуват!
стремят се към мирно съвместно съществуване , като парадират?? ти замислял ли си се , че ако баща ти беше хомосексуален , тебе нямаше да те има??
Ти сериозно ли? Хомосексуалните могат като теб да спят с жена и да имат деца!!! Баща му може да е хомосексуален, същото важи и за твоя баща, но заради такива ксенофоби като теб да се крие цял живот! Знаеш ли колко хомосексуални са принудени да се крият, да се женят и да не живеят живота си? Не е ли по-добре и за тях и за нас да сме честни?
Точно така! Парадират, за да ги видят хората, че напразно се страхуват от тях. Фобия означава страх. Страховете на нашето общество от хомосексуалните са преувеличени! Така е, хомосексуалните нямат поколение. Но този факт не зависи от нашето отношение към тях! Ако ги бием, те пак няма да имат поколение!
Абе малко като на бай Тошо работата, той се криел ама никой не го търсел. Та и с тея така , никой не се занимава с тях ,ама те реват като вдовица за ... не тук тази пословица не пасва :)))). Та почувствахте ли се значими бе... тамо онея различните, ама само според тях!?
Според мен да, почувстваха се значими. Общността създава самочувствие. Тази година парадът е бил рекорден по брой на участниците. Тук важното събитие е смелостта да излезеш от анонимност. У нас думата педераст е натоварена с негативно съдържание, ползва са за етикет, което е напълно разбираемо. Прайда има само 9-годишна история. След 100 години предразсъдъците на бъдещото общество ще са многократно по-малки. В заключение, аз съм хетеросексуален, подкрепящ хомосексуалните ми съграждани.
Седя и си мисля, седя и си мисля ... ами тия еднополовите как са се пръкнали. Ако всички бяхме еднополови, как щяха да се раждат деца? Сигурно с деление/като чехълчетата и зелените еуглени/. То бива смахнатост, ама чак толкова. Във всяка жива порода си има аномалии/защото тия са си аномалии/ ама когато НАТРАПЧИВО, НАГЛО, НЕПРЕКЪСНАТО ти натрапват тия аномалии вече идва в повече
Просто е. Населението на Земята гони 9 милиарда. Владетелите на света се усетиха, че още милиард-два и комфортът им ще се влоши. Има три начина за решаване на проблема: глобална война; пандемия; изпедерастяване на човешкия вид. Засега налагат последното. За всеки случай държат първите две в "топъл режим".
имам само едно питане! след като сте толкова толерантни, защо над 90% от мненията са изтрити? и не е ли малко множко да арестувате целия народ, не се ли нарича това диктатура? по кои правила на свободата на словото триете?
Няма ли на модератора да му е по-лесно да симулира техническа повреда или да трие всичко наред, а се тормози
Селяндури пишът с хомофобски и русофилски, американофилски наклонности
Селяндур с името "добряк", се опитва да бъде видян и значим ... тук ... така харесва ли ти ....