Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
До неразбралите: 1. Целта беше да ограмотя, не да обяснявам! Но щом има нужда.... 2. Гордост (достойнство) от това какви са, тоест че че не ги е срам да се покажат такива, каквито са!!!
То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят, а пък той нека да се гордее колкото си иска.
Има една думичка - СВЯН!
Но СВЯН, не е същоот като СРАМ нали!? А и в този случай, "гордост" е по-скоро със смисъла на "достойнство", и най-вече обратнто на "срам". Нещо от рода на горд съм, че съм българин" (не е нещо за гордост нали, понеже изобщо не е твоя заслугата КАКЪВ си се родил, но искаш да кажеш, че не те е срам да си българин, даже напротив!)
Нямам нищо против педерасите и социалистите, стига да не искат да живея според техните желания.
Английски език ( нерегистриран ) 19.06.2016 19:13 В този контекст Прайд означава гордост!! Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.
95 % от децата в сиропиталищата имат майки на преклонната възраст 12(дванадесет ) години и българският език не им е майчин. Анадъм?
на не толерантните са ги изхвърлили ръкоблудно в мивката, щяло е да бъде по добре за света.
В този контекст Прайд означава гордост!! Стига с тия лъвове!
ако искате да защитите правото на свободно изказване на мнение гласуваите с плюс дори да не сте чели коментара.
"Посланието е към нашите близки - семейства, родители, приятели - посланието е да дойдат тук и смело да ни подкрепят..." И защо ни занимавате публично с личните и семейните си проблеми? Човек трябва да има свян и да не вади на показ интимния си живот, както и с когото и да го води!
Посланието е към чичко доктор. От времето на Фройд безсрамието на противоестественото, след като се опитва да затиска този вид неврози не съзнава, че произвежда ефекта на тенджера под налягане и избива навън като агресивна демонстрация на вътрешните колизии с илюзията за вътрешно оздравяване.