Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

До неразбралите: 1. Целта беше да ограмотя, не да обяснявам! Но щом има нужда.... 2. Гордост (достойнство) от това какви са, тоест че че не ги е срам да се покажат такива, каквито са!!!

То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят, а пък той нека да се гордее колкото си иска.

Има една думичка - СВЯН!

Но СВЯН, не е същоот като СРАМ нали!? А и в този случай, "гордост" е по-скоро със смисъла на "достойнство", и най-вече обратнто на "срам". Нещо от рода на горд съм, че съм българин" (не е нещо за гордост нали, понеже изобщо не е твоя заслугата КАКЪВ си се родил, но искаш да кажеш, че не те е срам да си българин, даже напротив!)

Нормалният човек, независимо с каква сексуална оринтация е, трябва да има свян, за да не развява публично подробности от интимния си живот!

kiril

Нямам нищо против педерасите и социалистите, стига да не искат да живея според техните желания.

Английски език ( нерегистриран ) 19.06.2016 19:13 В този контекст Прайд означава гордост!! Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.

щом прайд е гордост, защо не дефилират голи

95 % от децата в сиропиталищата имат майки на преклонната възраст 12(дванадесет ) години и българският език не им е майчин. Анадъм?

на не толерантните са ги изхвърлили ръкоблудно в мивката, щяло е да бъде по добре за света.

В този контекст Прайд означава гордост!! Стига с тия лъвове!

Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.

за роднини, надеждност за приятели и сигурност за съюзниците!!!

ако искате да защитите правото на свободно изказване на мнение гласуваите с плюс дори да не сте чели коментара.

мъжът си е мъж, жената жена , тъй както ги Бог сътвори!

И ти каже татко аз съм педераст и спя с мъже. Как ще реагираш

Ако синът ти каже че е гей и спи с мъже ще се зарадваш ли

Видя се кои им плащат

"Посланието е към нашите близки - семейства, родители, приятели - посланието е да дойдат тук и смело да ни подкрепят..." И защо ни занимавате публично с личните и семейните си проблеми? Човек трябва да има свян и да не вади на показ интимния си живот, както и с когото и да го води!

Посланието е към чичко доктор. От времето на Фройд безсрамието на противоестественото, след като се опитва да затиска този вид неврози не съзнава, че произвежда ефекта на тенджера под налягане и избива навън като агресивна демонстрация на вътрешните колизии с илюзията за вътрешно оздравяване.