Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тия трябва да ги пратим в Сирия са да потанцуват тогава ще видим дали ще нарушават божиите закони.

Протест: "Да запазим децата от разврата" Не приемам хомосексуализма, НО нямам нищо против хомосексуалистите! Но на много хора мозъците са закостенели, а разбиранията им от средновековието, и не могат да проумеят, че 1. тези хора си имат просто такива нагласи, независимо дали на съседа това се харесва или не! 2. какво изобщо го засяга "съседа", какви сексуални нагласи имат другите? 3. хомосексуалните нагласи не могат да бъдат поставени под контрол чрез закони или забрани! Може тези хора да бъдат пропъдени от обществото, но това не означава че те вече са станали хетеросексуални! Имам познати хомосексуалисти и мога само да потвърдя, че са много възпитани и интелигентни хора с добри позиции. И никой до сега не ми е "налетял" или да се е държал невъзпитано или развратено!

Е на мен пък ми налитат и уверявам те не е приятно. Нека си се боцкат, кой ги спира??? Но защо ще ни се натрапваттака агресивно???

Православието към което ние принадлежим е доказано търпимо към различните. В нашата история не е имало позорът на светата инквизиция. Едно е обаче да приемаш някого че е различен защото така е решила природата , а съвсем друго е той постоянно да го изтъква и да се смята за нещо по висше и да развращава децата

Извадил си голям късмет с твоите познати .99,99 % от тях са наркомани.Не бих имал нищо против тях,ако не парадираха с това,както и аз никога не съм парадирал с колко любовници съм бил, и не зарибяваха децата ни.Да си живеят живота и да не ни занимават с техните извръщения,както и ние не ги занимаваме с нашите проблеми.

Кичо

Да си бъркат по които и ще дупки под юргана това е техен проблем но да не ми навират в лицето меките си китки в центъра на София.

Крайно време е да се направят колкото може повече гей барове. Това е истинското бъдеще. ЖЕЛАЯ МЪЖКИ ЛАСКИ-МНОГО, МНОГО, МНОГО.

Анти гей парада има много повече хора, по-готини хора, по-разумни искания и като цяло е много по-интересен. Така че може да обявим гей парада за пълен провал пак! Заблудените гейчета участвали на тази провокация, обслужваща чужди интереси, по-добре да слушат Денди, отколкото да слушат Сорос и другите чужди агенти! Ако си мислят че Сорос и сие са техни приятели и съюзници, много се лъжат. В момента те заливат Европа с мюсюлмани, които хич не си падат по хомосексуализъм. Да напомням ли че в много мюсюлмански страни, наказанието за хомосексуализъм е смърт.

Аз пък знам, че тайничко практикуват братската любов, защото жените са скъпи. Булката трябва да е честна и затова трябва да се дадат за нея много камили. Или каквото там има за даване.

Да къде я докарахме!

са така наречените евроатлантически ценности МЕРСИ! Предпочитам да си остана тъмен балкански субект.

Боже Опази ! .... Настанаха такива времена, че да си нормален, вече се счита за недъг ...... !!!! Боже помилуй !!!!

Когато комунистите бяха на власт ,правеха комунистически паради .Където военните са на власт ,правят военни паради .Като гледам този парад , веднага ми светва ,кой е на власт сега у нас

КАКТО Е ТРЪГНАЛО , СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НОРМАЛНИТЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИМ ПАРАДИ И ДА СЕ БОРИМ ЗА РАВНОПРАВИЕ !

Чета коментарите и съм възмутен от дъното на душата. Как е възможно това. Такова неразбиране към различният, такова неприемане на самоизявата на тези нежни хора. Къде останаха евроатлантическите ценности които изстрадахме през последният четвърт век и сега когато вече сме толкова близко до тях искаме да зарежем всичко. Ние трябва да се засрамим, да посипем главите си със пепел и да се поклоним пред тях в името на нашето светло бъдеще огряно от евроатлантическите ценности

Ама много си прав! Страшно се засрамих. Сега ще си направя харакири, та да се свърши с идиоти като нас.

сигурно не знаеш, но след него живота спира и ще ни лишиш от мъдрите си мисли. Освен това може би ще видим още много неща - защо да ги пропускаш? Например: парад на хората с газове, парад на хората с обстипация, парад на родилите чрез секцио и какво ли не още...Бедна ми е фантазията, но ти с твоя весел нрав ще се досетиш за много други възможности.

Много си зле честно, препоръчвам ти да емигрираш, нямаме нужда от такива

Ти пък сериозно ли го мислиш това което пишеш или се бъзикаш с тези "изстрадани евроатлантически ценности".Ако не се бъзикаш,обърни внимание върху здравословното си състояние.Имаш голям проблем и сигурно и най-добрия психиатър и психиатрична лудница няма да ти помогнат ,но все пак пробвай.Поне съм сигурен че ще те затворят завинаги ,сещаш къде.

симо

,,горд европеец,, с евроценности,----Сиреч-ПЕДАЛ..Благодаря...По -добре -българин.

затова правят паради, за да зарибят млада плът, от която да се възползват.

Виждам огромното количество изтрити коментари и ми става ясно че дировете са най-активните участници в това анатемосано от църквата и обществото педерастко и лисбийско движение. Всеки има право да бъде какъвто иска, но аз не манифестирам с плакати "аз правя секс само с жени" и не афиширам това, защото това е НОРМАЛНОТО! За това пожелавам на дирниците синовете им да се приберат и се похвалят - тате, мамо днес ме е....ха. Честита да ви е любовта! Аналогично е и за момичетата. Ако имаше Господ -това нямаше да съществува, за това само здравото общество може да помогне, но при липсата на държава и отговорни политици -резултата е налице! А и при нас обществото отдавна не е здраво. Жалко.

обаче забележете, голяма любов струи от любовта на обратните към чуждите мнения!

окей, какво не съдържа спам демокрацията на педи? кажете си, за да ви знаем как да ви заобикаляме? както заобикаляхме хитлер.

КАКТО Е ТРЪГНАЛО , СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НОРМАЛНИТЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИМ ПАРАДИ И ДА СЕ БОРИМ ЗА РАВНОПРАВИЕ !

Гените не могат да се управляват. Напротив те ни управляват. И двете шествия са абсолютно излишни. Излишна показност. Нито гейовете ще привлекат някой който няма влечение, нито нормалните ще променят някой гей.

Ако например мъж заяви, че е Наполеон ще го пременят със риза с много дълги ръкави, които се завързват отзад и дълго ще го лекуват. Същият обаче ако заяви, че е жена което е не по малко невярно и нелогично от това,че е Наполеон ще започнат да му защитават правата да го твърди и да се проявява като жена. Трудно ми е да схвана тази логика.

Та логиката е в това че объркаха хората. Пластмасите с които опаковаме нещата имат пластификатор, който ги прави еластични а не чупливи. Тези пластификатори много приличат на тестестерона, но са както наркотиците: закачват се и не се разделят с клетките. И не се изхвърлят от организма а се натрупват. И се разтварят в храните и мазнините. Та като стане това в корема на майката се ражда мъж с увредени сперматозоиди, с много тестестерон и този е педерас по рождение. Преди са били 0,3%, главно момчета след четвъртото бебе момче, поради имунната реакция, сега са над 2%/тотално сбъркани и над 7% сбъркани в различна степен. И ясно, за тези, които искат да ни затрият са добре дошли. Нали те пият водата от стъклена бутилка и ядат само контролирани храни. Изобщо, нормални нации дето се грижат за народа си останаха малко.

Гей на български се превежда веселяк. Имаше ли днес бити веселяци или полицията успя да ги опази небити?

Подобни събития не трябва ли да охраняват от частни охранителни компании ? Защо полиция се ангажира с подобни неща ? Не плащам данъци,за да охраняват с мои пари подобни .....

Точно така !!!

Нов български език: гей вместо педераст, прайд вместо шествие, ром вместо циганин, да не говорим за десетките нелепи чуждици в устата на депутати, министри, журналя... А демонстрацията на педалите е въпиюща простотия и падение на българщината. Майко Българийо, прости ни, че търпим всичко това.

А юнаци от парламента и мин. съвет имаше ли на парада?

Ведях само Цецко Цачев, но имаше още много от нашите.

17 посолства са организирали тази провокацията навръх Задушница. Антибългарски политици също са участвали. Това е един от инструментите за разделяне на обществото, за конфронтация, а оттам и вътрешно сътресение и противопоставяне, и отслабване на всяка една държава...

Нали точно това е целта на радетелите за нов световен ред. Да изчезнат нации и държави за да бъде подготвен светът за възцаряването на Антихриста.

Защо най-добре не скриете темата. Явно понятието "цинизми" и "добро име" не са съвместими с възмущението на хората !

Истински содом и гомор. Как да опазим децата ни от това. От този Европейски и американски разврат?!

Как да ги опазите? Заведете ги на концерт на Радо Шишарката! Курви сбогом е прекрасна песен за възпитание! Можете и на койцерт на Пайнер да ги заведете...пак ще свърши работа

Откога думата демокрация стана обидна дума и цинизъм, че ми затрихте долното мнение?

Или сме европейци и се държим като такива, или оставаме тъмни балкански субекти, обърнати на изток. Трети път няма!!!

Дори са ви събути гащите и намазани с възелин

Евреец, Европа е от двете страни на Босфора. От неолита все с българи населена. За коя "Европа " си се навел в скотоложничество юроде? В Казанлъшката гробница на синът и снахата на великият Севт III от 2400 години е еманацията на човешкият разум - Ройгос е цар, но седи по-ниско на обикновенно столче. Тя, нейно Женско величество съпругата му седи на тронът на Божата Майка. Единствената плътски родена жена обожествена като Богородица. Това е изключително тежко наследство с непосилна отговорност за такива като теб мъжеложци.

Първо: какво значи "като европейци"? Според такива като теб значи да обявим болните за здрави ли? Второ: защо да няма трети път?

Гей извръщенията,проституцията и наркоманията , са придобивките ни от Европа, за това по добре-ТЪМНИ БАЛКАНСКИ СУБЕКТИ.Що се отнася за обърнати на изток,ОТ ТАМ ИЗГРЯВА СЛЪНЦЕТО ,ЗАПОМНИ.!

е европейското на педерастията? Извратихте понятията като свързахте европеец с педераст! Няма такова нещо! В Германия също протестират срещу педерасти и лесбийки!

Е нали Европа и Америка ги узакониха и ни притиснаха и ние да приемем тези извращения като нормални .Нали те ни организират това "мероприятие". Инъче в цял свят нормалните хора протестират.Далеч съм от мисълта, че в Европа и Америка няма нормални хора.

не ме интересува дали някои е геи,но не разбирам защо трябва да го парадират.ако щът - нека и брак да сключват,но деца да осиновяват - не!не!не! откъде да ги знае човек дали няма да "злоопотребят" с тях...

Българин съм-не знам чужди езици-това "прайд" от пръдня ли произлиза или ми го преведете. Иначе нека си пърдят, пардон прайдят амащо требе да ги гледам-я не сакам да ме гледа комшията га се прайдям с бу,лката

Те не пърдят,те дишат оттам.

"прайд" е глутница лъвове

Прайд означава гордост на английски, преди думата котило. Скачахте по площадите за мерцедеси и банани? Ето ви мерцедеси, чалга, и банани отзад. Евроатлантици Сър...