Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тъжно е бъдещето на тази държава, в която гей парадите са по-внушителни от военните паради.

Как се превежда гей на български?

gay преди 200 и повече години е означавало щастлив човек. как се е трансформирало в педераст - надали някой да може да обясни.

Гей - педе..ст с пари

Както е тръгнало, не е далеч времето когато по света, а и в България нещата ще се променят наопаки. Нормалните мъже и жени ще се борят за права, ще има психотерапевти които да обясняват на децата че и това се случва- майкати да е жена, а баща ти мъж и да го приемат и да не се срамуват. Ще се борим че и ние дето не сме сбъркани, ставаме за артисти, музиканти и хора на изкуството, да не се извиняваме, че харесваме хора от другия пол и да не изброявам до безкрай.

...А бе къде са "патриотите" бе ...дето се ежеха много ...Белото ли им свърши ...рубли за пици ли нема ....или може би са се завили със знамената на разноцветните ...

Какво ще правят соросоидите демократи. Ще мрат от глад ли или ще ровят по кофите с боклук

парада водиха БСП и ГЕРБ реформирани комунисти

Какъв е този шум, Джеймс? - Гей парад, милорд! - И какво искат? - Еднополова любов, милорд! - Някой забранява ли им? - ...Не, милорд! - Е, тогава защо вдигат този шум? - Еми, пдрси, милорд!

Не харесвам гейове и руснаци.

Ами то тогаз кого харесваш?

Харесвам рускините и лезбийките.

Харесвам рускини и жени с хомосексуална ориентация

ХА, ХА, ХА! ... а аз КРЕТЕНИ!

Какво общо ?

Догодина ще има два такива парада. Единя пак ще тръгне от паметника на Съветската армия, а другия от руското посолство

Хора, лекувайте се , не правете паради!

А БЕ, ИДИОТ, КАК ДА СЕ ЛЕКУВАТ ТЕЗИ ХОРА .... ТОВА Е ПРИРОДА .... ДА НЕ Е НАРКОМАН ИЛИ АЛКОХОЛИК .... ПФУУУ.... БЪЛГАРСКА ПРОСТОТИЯ .....

А може би от ОТВЪДНОТО?

В ДИР цари комунистическа цензура. Така е във всички сайтове, спонсорирани от подривната чуждоправителствена организация "Америка срещу България".

Очевидно, но не и за теб.

Плевнелиев там ли беше?

В първата редица редом с Рада дълбоката

Слави трифонов беше.

тя женa му зaтовa му би шут в зaдникa,a зa синa му дето починa се говори че се е сaмоубил,рaзочaровaн от бaщa си !

Сборен пункт на "София прайд" беше Паметникът на съветската армия. ------------------------------------------- Без коментар :)))))))

Дано всички соросоиди демократи чуят от децата си че са минали от другата страна на реката

Като бяха на власт комунистите - имаше комунистически паради. Където са на власт военните, правят военни паради. Като гледам какви паради се правят сега у нас, веднага разбирам кои са на власт

Ахахаха... абсолютно! 5 звезди!

нещо ми е познато :-)

Модераторът е бил на манифестацията. Написах, че днес е задушница и си спечелих омразата му.

- Бабо.. аз съм ГЕЙ! - Тия не ядяха месо.. нали така?! - Не, бабо.. Спя с други мъже.. - А, добре.. Трябва да се яде месо!

Защо прайд, а не парад или парейд? Прайд не е ли стадо лъвове?

Не! Прайд значи гордост! Стига с тези лъвове!

По достоен модератор не сме виждали

"Перфектният европеец е хомосексуален веган, на велосипед и с фотоволтаик на челото."

И с газова турбина отзад.Разнебитена.

".....са невидими", Добре де, ама с "ориентацията"ли си искате да сте ВИДИМИ? Не разбирам, какво ви е отнето и от какво сте ограничени......, за какво всъщност протестирате? Ама, КОНКРЕТНО, ЗА КАКВО ПРОТЕСТИРАТЕ........, КОНКРЕТЕН ПРИМЕР......?

Гордея се с това което направи Данчето Фандъкова. Дано децата и да бъдат на следващия парад

Така и не разбрах защо ме цензурираха. В мнението ми няма нито цинизми, нито нападки. Просто се опитвам да предизвикам дискусия. Ето, съдете сами: Имам въпрос към господата хомосексуалисти и ще се опитам да го формулирам. Да допуснем, че днес с жена ми сме имали интимно преживяване. Ние сме получили своето удоволствие, след това сме пили кафе, а може и коняк, продължили сме удоволствието с разговори, но по никакъв начин нито на мен, нито пък на нея е минавало през главата да афишираме нашата интимност, т.е., да излезем на улиците и да отпразнуваме това, което се е случило между нас. Това са отношения свързани с нашите чувства, които касаят изключително нас и никой друг. Дори бих казал, че това е затворена територия за всички останали. Никой не пречи на вас хомосексуалистите да правите каквото си искате. Дори да си разпорите задниците, на кого му пука? Това са си вашите интимни преживявания господа и никой не ви пречи да си ги осъществявате по вашия си начин. Наистина, пречи ли ви някой? Любопитно ми е, защо се опитвате да направяте интимните си отношения достояние на целия свят? На кого му пука за интимните отношения на някой друг? Всъщност нали именно поради това, че тези тези отношения касаят само двамата участващи в тях, се наричат интимни? Та интересно ми е поради каква причина съществуват гей парадите? Някакви липси ли компенсирате? Никой няма нищо против да се онождате господа хомосексуалисти както намерите за добре, но все пак любопитното е какво ви кара да си мислите, че във вашето онождане има нещо изключително, което си заслужава да бъде отпразнувано чрез специално организиран парад? Очаквам смислени отговори от господата хомосексуалисти. Любопитен съм какво ще отговорят за причините за техните паради?

Не е съвсем така. В Швеция съм чувал, че интимното преживяване се отпразнува. Една българка работила в Швеция и гледала, че бая често шведките черпят; решила да не остане назад, и занесла и тя една торта. И колежките й лукаво се подсмихнали: И на теб ли ти се случи? ;)

В прехвалената Швеция 10% от десетгодишните деца дотолкова им забъркват понятията че не могат да определят дали са момче или момиче. Е това е еврогейя.

Как майката природа се бори с пренаселеността, изчерпването на ресурсите, високата плътност на населението? Преди е имало земетресения, наводнения, пандемии, войни. После и омръзнало и просто казала: "Абе я се е...те в г..за!"

1.Як бой 2.Глaд 3.Рaботa по 18 чaсa ден,тежкa физическa

Май вече е ясно

ново пет! да искаш оставки било обида и цинизъм!

Ако някой от тях успее да ме убеди, че освен да се грижи за съмнителното си собствено удоволствие, човекът с обратни наклонности допринася и за прогреса на обществото, може и да го приема. Интересно е какви деца отглеждат и не се ли страхуват, че тези деца едва ли са щастливи, когато разберат истината за семейството си? Според мен това е самоунижение и не бива да бъде толерирано. Не вярвам, че толкова хора по рождение са с тези наклонности, както се твърди. Със сигурност някои "прихващат", ако се движат в такава среда.

Ficho

Със сексуалността си - вероятно не допринася. Иначе - доста хора допринесли много за човечеството са били хомосексуални. Примерно Алън Тюринг - един от хората положили теоритичната постановка на компютрите. През 50-те, във Великобритания е било престъпление да имаш хомосексуални връзки, заловен е и е принуден да избира дали да се подложи на принудителна химическа кастрация или на затвор. Избира първото, но явно не издържа психически и се самоубива - легендата твърди, че е потопил ябълка в цианид и е отхапал от нея. Това между другото е причината логото на Епъл да е нахапана ябълка. Колкото до дали хората "прихващат" хомосексуализъм - предполагам, че има и такива. Но има и такива които са родени такива.