назад
Общината започна акция ”Комар”
Акция „Комар” стартира Общината. При благоприятно време в петък ще бъде извършено пръскане срещу комари. Няма да чакаме да падне нивото на река Дунав, заяви кметът Божидар Йотов.
Обратно в новинатаКоментари - Общината започна акция ”Комар” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018