Коментари - Присъди за скинарите, атакували гей-парад | dnes.dir.bg
назад

Присъди за скинарите, атакували гей-парад

Съдът в Пазарджик постанови присъди на задържаните по време на гей протеста в града, предаде агенция "Фокус".

Обратно в новината

Коментари - Присъди за скинарите, атакували гей-парад | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Куките нямат равни когато трябва да защитават цигани и педерасти !

Пхахаха, бързо замазахте, дир :)))

dano ti izsuhnat rucete pa na tebe. kvo samo proklina6? mangal takuv . kakto nqkoi kaza prirodata e protiv tezi izvratenqci ! ima si ohliuvi i drugi hermafroditni organizmi, no tova ne sa horata. a naistina ako sudeha taka kradcite, narko dilurite, ob6to vzeto - ciganite za6toto te sa v osnovata na vsi4ko nqma6e da budeme v takova polojenie, a te samo se zanimavat s gluposti !

ближем качествено европейски гъзове, нали са педали и лизбийки да се издокараме пред европата.обаче айдуците си ходят и си крадат и се отлагат дела и пр.хвала на такива мерки и такава полиция.

Вчера имаше два гей протеста единият в Пазарджик, а другия в София. Не всички педали стават милиционери, но за сметка на това всички милиционери са педераси!!!

долни и продажни съдии - вървете и съдете тъй бързо тия дето извлякоха държавата -анедейте защитава разни продажни гейове и лезбийки дето за едно чукане продават и майка си !

продажни съдии недейте защитава гейове и лесбийки ами съдете тия дето извлякоха държавата и продадоха всичко на безценица ! тия изпедерастените са готови за едно чукане да продадат и майка си !

жалки и долни съдийчета - защо така не съдите и най-върлите мутри и бандюги и измамници ? долно и подло е това което правите - тия нещастници са готови да продадат и майка си за да си задоволят жалките мераци !

Няма нищо мъжко в един мъж, който се е надупил и позволява да друг да го обладае анално........ стига глупости за търпимост и толерантност, това си е болест. Искам да видя защитниците на педерасите, когато педалите започнат да зарибяват децата им.

много хубаво са направили момчетата-скинари!!ж ,че не са ги набили тия извратеняци!!

А защо педалчетата не са арестувани за нарушаване на кметска наредба? Лошо е, българи, да ставаме жертва на толерантност, стигаща до извращения.

Ако полиция и съд защитаваха така бързо и добре обикновените хора, щяхме да сме най-великата страна в света !!! В България е гот да си: Престъпник, мангал или педал !!!

не си много умен като псуваш и пиши на български и с кирлица глупако или не можеш

А, стига с тези изроди- педераси, лесбийки и всякаква друга сволоч !! Да се съберат някъде - пустеещи места колкото щеш и там да се радват един на друг !! Виждам, че една дама страстно защитава тези сбърканите !! Явно е като тях !! Няма по-отвратителна гледка от техните еднополови ласки !! ИЗРОДИ !!!!

GEIOVETE NE TRIABVA DA PARADIRAT. SKINARITE SA PRAVI - A TE SE NAKAZVAT VMESTO GEIOVETE. SRAMOTA, ZASHTOTO SE PODDARZHAT GEIOVETE I NASHITE DETSA SE VLIAIT I MOZHE I TE DA STANAT EDIN DEN. KADE OTIVASH BULGARIO!!!

абе, педал, те СЗО квото и платят това казва, стига си ми ги цитирала. Това първо. Второ, толерантност-толеран но това тяхното си е откровен и брутален сексизъм, а той е ЗАБРАНЕН от най-висшия ни закон - от конституцията. Марш да я прочететеш. Преди това не се връщай.

Не на педерасите ! Да на лесбийките ! :)))

АЗ ПЪК ИСКАМ ЗАТВОР ЗА ПЕДАЛИТЕ!! НЕ ЖЕЛАЯ ТИЯ УТРЕПКИ ДА РАЗВРАЩАВАТ ДЕЦАТА НИ! ДА ДЕМОНСТРИРАТ ПЕДЕРАСТИЯТА В ДОМОВЕТЕ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ!

Държавата е на страната на педераси, цигани, турци, крадци, убийци и всякаква измет и е срещу българския народ.

брави на скинарите!!! педалчетата да си се е..т в къщи и да не ни навират спинозните си задници в лицата!!!

Наредбата е основание за търсене на педалите на административна отговорност - глоба. Всичко друго са двойни стандарти.

Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!

Аре, пали към о. Лесбос с 200.

Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!

Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!

Pederasite v Anglia,Holahdia ili kadeto 6tat v Bulgaria da ostanat normalnite hora

малка пишка ПАЗАРДЖИШКА тот тва е

Абе М? Тези обратни взеха да стават много нагли. За теб 6 човека демострация ли е? Това е група сбърканяци.

БРАВО МОМЧЕТА, СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ С ЛИМОНКИ ДА ГИ НАПАДНЕТЕ ПЕДЕРАСТИТЕ. С ВАС СМЕ.

Какъв е тоя парад от 6 души??? Поне хамстера да вървеше начело!!!

скинарите са по-зле и от циганите!!

Ако мъж оножда мъж отзад това е противоестествено и педерастко. А мъж да прави анален секс с жена е нещо супер естесвено, така ли? Границата м/у женското и мъжкото дупе може да се окаже мнооого тънка. Ако лесбийки протестират ги плюете. Но ако те правят секс по порно канала-лъскате бастуна, а даже си и мечтаете за тройка. Това вашето си е чисто лицемерие.

Абе стига с тези гейове! Да си седят вкъщи и да се мушкат на закрито. Не оправдавам скинарите, но определено гейовете са ги предизвикали.

Бой за педалите! Да си правят каквото искат вкъщи! Никой не е длъжен да ги търпи на улицата!

А защо и полицаите са присъствали на гей-парада?

ако така съдехте и крадците на България, нямаше да сме на този хал. Ставате смешни.

Когато от 1 страна имаш 6, а от другата 100 кой лагер бърка? А от друга страна природата от милиони години си е направила нещата както трябва - всичко друго е статистическа грешка!

Aman ot tapaci. A dano,tiya,deto nay-mnogo sa protiv geyovete, edin den , nay-miloto im, decata im da sa takiva!!!! Dali shte posegnat togava na decata si ,boklucite neshtastni???

Предлагам посмъртно да се издадат присъди и на българите които са се борили за освобождение от турско робство - за тези които са убили заптиета или взимали пари от чорбаджии.... Не разбрах само дали педерастите са арестувани и наказани за неспазване на кметска заповед...

Ех... уфффф... щях да ти напиша нещо подходящо на интелекта и сбъркаността ти, но ще се въздържа. Пожелавам ти в най-скоро време да станеш нормален. Без особени усилия. Иначе си обречен, жалко дегенератче.

Как тези ги съдят за един ден а, занковите мутри по 20 годин и ? бахти правосъдитето... За кокошка-няма прошка, за милион нама закон....

Гей не се ражда! Гей се става! Няма кой да допусне тази грешка....

maiko0o0o tva geiovete trea da se izbiqt, izselqt, i prebiqt ot b1lgariq ne vi li stigat tiq v parlamenta be q varete se skriite da vi * maikite vie ne ste hora be pedali prosti vie ste prosto edni greshki na prirodata otidete v nekoq klinika i se izlekuvaite ili napusnete b1lgariq

НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АРЕСТУВАТ. А ЗАЕДНО С ПОЛИЦАИТЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ НАСИНЯТ ПЕДЕРАСТКИТЕ ЗАДНИЦИ.НЕ МОЖЕ ДА С ИЗЛАГАТ НА ПОКАЗ АНОМАЛИИТЕ НА ПРИРОДАТА. ПО ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ В БЪЛГАРИЯ ИМА МЪЖЕ И ЖЕНИ , А НЕ ПОЛУ МЪЖЕ ИЛИ ПОЛУЖЕНИ. И НИЕ НОРМАЛНИТЕ ЗАЩО НЕ ПАРАДИРАМЕ ПРЕЗ ДЕН СОБСТВЕНИТЕ ЧОВЕШКИ ДОСТОЙНСТВА.

Колкото повече гейове и лезбиийки има толкова по-голяма е вероятността и нашите деца да объркат посоката, така че не трябва да има никаква толерантност към тях.Според мен.

Те са участници...

....Az ni moga da vaspriema tuva nasilie i tes PUGROMi srishtu tes NEagrisivni pidirasi i lisbiiki...Ne 4i gi tuleriram,no fse pak triabva da sa pruiavi idno 4uveshku utnoshenie,no ni ma razbiraiti pugreshu-As ni ubi4am pidirasi

TAKAVA ZABRANA IMA V PAZARDJIK.ZACHTO TAM E PROVEDEN TAKAV PARAD?PARADIRACHTITE NE NARUSHAVAT LI OBCHESTVENIA RED?BG-edna obarkana strana!