Присъди за скинарите, атакували гей-парад
Съдът в Пазарджик постанови присъди на задържаните по време на гей протеста в града, предаде агенция "Фокус".
Обратно в новинатаКоментари - Присъди за скинарите, атакували гей-парад | Днес.dir.bg
Коментари
dano ti izsuhnat rucete pa na tebe. kvo samo proklina6? mangal takuv . kakto nqkoi kaza prirodata e protiv tezi izvratenqci ! ima si ohliuvi i drugi hermafroditni organizmi, no tova ne sa horata. a naistina ako sudeha taka kradcite, narko dilurite, ob6to vzeto - ciganite za6toto te sa v osnovata na vsi4ko nqma6e da budeme v takova polojenie, a te samo se zanimavat s gluposti !
ближем качествено европейски гъзове, нали са педали и лизбийки да се издокараме пред европата.обаче айдуците си ходят и си крадат и се отлагат дела и пр.хвала на такива мерки и такава полиция.
Вчера имаше два гей протеста единият в Пазарджик, а другия в София. Не всички педали стават милиционери, но за сметка на това всички милиционери са педераси!!!
долни и продажни съдии - вървете и съдете тъй бързо тия дето извлякоха държавата -анедейте защитава разни продажни гейове и лезбийки дето за едно чукане продават и майка си !
продажни съдии недейте защитава гейове и лесбийки ами съдете тия дето извлякоха държавата и продадоха всичко на безценица ! тия изпедерастените са готови за едно чукане да продадат и майка си !
жалки и долни съдийчета - защо така не съдите и най-върлите мутри и бандюги и измамници ? долно и подло е това което правите - тия нещастници са готови да продадат и майка си за да си задоволят жалките мераци !
Няма нищо мъжко в един мъж, който се е надупил и позволява да друг да го обладае анално........ стига глупости за търпимост и толерантност, това си е болест. Искам да видя защитниците на педерасите, когато педалите започнат да зарибяват децата им.
А защо педалчетата не са арестувани за нарушаване на кметска наредба? Лошо е, българи, да ставаме жертва на толерантност, стигаща до извращения.
Ако полиция и съд защитаваха така бързо и добре обикновените хора, щяхме да сме най-великата страна в света !!! В България е гот да си: Престъпник, мангал или педал !!!
А, стига с тези изроди- педераси, лесбийки и всякаква друга сволоч !! Да се съберат някъде - пустеещи места колкото щеш и там да се радват един на друг !! Виждам, че една дама страстно защитава тези сбърканите !! Явно е като тях !! Няма по-отвратителна гледка от техните еднополови ласки !! ИЗРОДИ !!!!
GEIOVETE NE TRIABVA DA PARADIRAT. SKINARITE SA PRAVI - A TE SE NAKAZVAT VMESTO GEIOVETE. SRAMOTA, ZASHTOTO SE PODDARZHAT GEIOVETE I NASHITE DETSA SE VLIAIT I MOZHE I TE DA STANAT EDIN DEN. KADE OTIVASH BULGARIO!!!
абе, педал, те СЗО квото и платят това казва, стига си ми ги цитирала. Това първо. Второ, толерантност-толеран но това тяхното си е откровен и брутален сексизъм, а той е ЗАБРАНЕН от най-висшия ни закон - от конституцията. Марш да я прочететеш. Преди това не се връщай.
АЗ ПЪК ИСКАМ ЗАТВОР ЗА ПЕДАЛИТЕ!! НЕ ЖЕЛАЯ ТИЯ УТРЕПКИ ДА РАЗВРАЩАВАТ ДЕЦАТА НИ! ДА ДЕМОНСТРИРАТ ПЕДЕРАСТИЯТА В ДОМОВЕТЕ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ!
Държавата е на страната на педераси, цигани, турци, крадци, убийци и всякаква измет и е срещу българския народ.
брави на скинарите!!! педалчетата да си се е..т в къщи и да не ни навират спинозните си задници в лицата!!!
Наредбата е основание за търсене на педалите на административна отговорност - глоба. Всичко друго са двойни стандарти.
Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!
Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!
Абе кретени,всички вие които защитавате педалите: Ако хомосексуалноста е нормално нещо,до сега Азис трябва да е родил 100 пъти! Има ли педал или лесбийка,които да са родени от еднополов брак?! Малоумници!!! Тръгнали сте да ми се правите на европейци като защитавате педалите, а иначе в ежедневието сте си едни прости ганьовци! Архитектът и Създателят на Вселената и всичко видимо и невидимо,е създал човечеството като двуполово. Вие ли ще променяте това нещо бе, урунгели? Бог обича всеки един човек, дори и педалите,но Той мрази педеращината. В древноста унищожи цели два града,заради това че бяха пълни с педали. Това са Содом и Гомор. Дано да повярвате в Исус Христос и да се откажете от тази идиотщина, в противен случай ще сте само за съжаление и оплакване!!!
Абе М? Тези обратни взеха да стават много нагли. За теб 6 човека демострация ли е? Това е група сбърканяци.
Ако мъж оножда мъж отзад това е противоестествено и педерастко. А мъж да прави анален секс с жена е нещо супер естесвено, така ли? Границата м/у женското и мъжкото дупе може да се окаже мнооого тънка. Ако лесбийки протестират ги плюете. Но ако те правят секс по порно канала-лъскате бастуна, а даже си и мечтаете за тройка. Това вашето си е чисто лицемерие.
Абе стига с тези гейове! Да си седят вкъщи и да се мушкат на закрито. Не оправдавам скинарите, но определено гейовете са ги предизвикали.
Бой за педалите! Да си правят каквото искат вкъщи! Никой не е длъжен да ги търпи на улицата!
Когато от 1 страна имаш 6, а от другата 100 кой лагер бърка? А от друга страна природата от милиони години си е направила нещата както трябва - всичко друго е статистическа грешка!
Aman ot tapaci. A dano,tiya,deto nay-mnogo sa protiv geyovete, edin den , nay-miloto im, decata im da sa takiva!!!! Dali shte posegnat togava na decata si ,boklucite neshtastni???
Предлагам посмъртно да се издадат присъди и на българите които са се борили за освобождение от турско робство - за тези които са убили заптиета или взимали пари от чорбаджии.... Не разбрах само дали педерастите са арестувани и наказани за неспазване на кметска заповед...
Ех... уфффф... щях да ти напиша нещо подходящо на интелекта и сбъркаността ти, но ще се въздържа. Пожелавам ти в най-скоро време да станеш нормален. Без особени усилия. Иначе си обречен, жалко дегенератче.
Как тези ги съдят за един ден а, занковите мутри по 20 годин и ? бахти правосъдитето... За кокошка-няма прошка, за милион нама закон....
maiko0o0o tva geiovete trea da se izbiqt, izselqt, i prebiqt ot b1lgariq ne vi li stigat tiq v parlamenta be q varete se skriite da vi * maikite vie ne ste hora be pedali prosti vie ste prosto edni greshki na prirodata otidete v nekoq klinika i se izlekuvaite ili napusnete b1lgariq
НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АРЕСТУВАТ. А ЗАЕДНО С ПОЛИЦАИТЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ НАСИНЯТ ПЕДЕРАСТКИТЕ ЗАДНИЦИ.НЕ МОЖЕ ДА С ИЗЛАГАТ НА ПОКАЗ АНОМАЛИИТЕ НА ПРИРОДАТА. ПО ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ В БЪЛГАРИЯ ИМА МЪЖЕ И ЖЕНИ , А НЕ ПОЛУ МЪЖЕ ИЛИ ПОЛУЖЕНИ. И НИЕ НОРМАЛНИТЕ ЗАЩО НЕ ПАРАДИРАМЕ ПРЕЗ ДЕН СОБСТВЕНИТЕ ЧОВЕШКИ ДОСТОЙНСТВА.
Колкото повече гейове и лезбиийки има толкова по-голяма е вероятността и нашите деца да объркат посоката, така че не трябва да има никаква толерантност към тях.Според мен.
....Az ni moga da vaspriema tuva nasilie i tes PUGROMi srishtu tes NEagrisivni pidirasi i lisbiiki...Ne 4i gi tuleriram,no fse pak triabva da sa pruiavi idno 4uveshku utnoshenie,no ni ma razbiraiti pugreshu-As ni ubi4am pidirasi