Коментари - Иран може да порази Източна Европа с ракети | dnes.dir.bg
назад

Иран може да порази Източна Европа с ракети

Иран е разработил балистични ракети, способни да поразят цели в Близкия Изток и Източна Европа.

Обратно в новината

Коментари - Иран може да порази Източна Европа с ракети | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Руснаците ще се бият с Иран за всяка поразена бензиностанция на Лукойл от Шабла до Анадола :)

Израел не е заплаха за никого,защото там живеят нормални хора.От фанатизирани промити арабски мозъци всичко може да се очаква.

Ами, пич, Израел не е. Може да има ядрено оръжие, но ако Иран имаше, не знам дали всички ние щяхме да бъдем спокойно. Пък и братята араби, съседи също нямаше да са, нищо че не могат да гледат евреите.

Тук се изказват изключително ограничени хора,явно с комунистически манталитет ,които по-далече от носа си не виждат и освен да забършат нещо чуждо не стават.

Иранскитеракети не само могат,но и със сигурност ще ударят Източна Европа!Това рано или късно ще стане,ако този човеконенавистен режим не бъде сменен в Иран!Основна вина имат и печенегите ,които по демекратичност на управлението не се различават особенно от персите!

Охохохо... Разбира се, крайно време беше за превантивен удар ! А като бонус, колабирата американска икономика ще живне покрай една войница и слабия долар ще се позакрепи... Само се чудя, какво чака Обама досега, та не я свърши тази още миналата година...

Да увеличим лоялността на съюзниците чрез манипулации и слухове...

Иран имал ракети-заплаха, ще го нападнем. Сирия имала-заплаха, и нея. Ами Русия като има няколко хиляди, и може да порази когото си иска, какво правим? Опс, гроздето кисело.

Иран бил заплаха за интересите на сащ в региона? Не думай, неизвестен пентагонски писачо! Не знаех че такава била работата. Да сте се замисляли че освен вас има и други хора на тая планета, вие тъпи американски говеда да ви тресне Китай дано с целия си ядрен арсенал!

Иран никога няма да нападне страни от Източна Европа. Няма причина. Що се отнася за американските интереси, нека правителството на САЩ си ги защитава на собствена територия. Пак ли САЩ ще стават световният жандарм ? Впрочем, след американската агресия срещу Ирак, там САЩ нещо не могат да се справят заедно със съюзниците си.

Затова пък израел не е заплаха нито турция не се бъркайте не щото са съюзници на САЩ не са заплаха а просто те се бият с лъкове и стрели в краен случай бравят некой катапул

Иран и Сирия са заплаха за региона, Израел не е. Може би понеже със сигурност има ядрено оръжие.

Стига са ни плашили с Иран. Това е същото като ядерното и химическото оръжие на Садам в Ирак - така и не намериха нищо, но докопаха нефта. В Иран няма ракети които да достигат до Европа, но има нефт, който да достига до САЩ. Пак искат да им плащаме поръчките на военните компании за да си пробутват противоракетния щит.

Източна Европа никога не е била заплаха и няма да бъде за Иран. Иран представлява сериозна заплаха защото не иска да продава нефт на САЩ.

i amerika moje ?

е що само се готват да поразяват айде да видим дали им стиска то источна европа ще стои със скръстени ръце и ще се свива като мишка баси тъпата пропаганда

http://www.facebook.

Смее ли някой чужденец да стъпи днес в тази клеймена като мракобесна страна? Нали като нищо може да бъде бомбардирана от САЩ, защото евентуално след пет години би могла да събере достатъчно отработен уран, за да си направи ядрена бомба, ако сега я оставят на спокойствие да пусне ядрената си електроцентрала... Хората са дружелюбни, открити, обичат да говорят за политика, но не демонстрират агресивност в разговора. В Иран винаги сравнително лесно се е намирала западна музика. Не е никакъв проблем и да се свали от интернет. Засечка има и с прословутото положение на иранските жени, за което се вдига толкова шум на Запад. Вярно, когато чужденка тръгне към Иран, обикновено още на борда на самолета я подсещат да се забради - защото нормите за обличане в Ислямска република Иран важат и за нея. Но самите иранки се смеят, като чуват пледоариите на западните феминистк в своя защита. И изобщо не се смятат потиснати. Университетските банки са пълни със студентки. В правителството има няколко жени - министри...

ТЪП ЧИФУТИН,израел е в основата на всичките войни в света.америка се управлява от еврейте,цяла европа е под контрола на еврейте.каква заплаха може да иран за САЩ????къде се намира иран и къде е америка?ние сме наемните убийци (на израел).чете еврейския талмуд и тогава ще разбиреш.че за тях всички сме ЖИВОТНИ!!!!!и само те имат право да живеят,защото са богоизбран народ.....

Егати кеф ще е да ме нацепи отзад някоя ракета, я иранска, я сирийска

Егати кеф ще е да ме нацепи отзад някоя ракета, я иранска, я сирийска

Смятай го Ого цъфнал!!!

http://www.youtube.c

Цял живот слушахме за война със СССР и САЩ, но такава не се състоя.

Гледайте Zeitgeist. Старичък е и е пропаганден, но дава някои насоки за размисъл:)

2012

Ne MOZE a ISKA! Edin narod, kojto bezmislostno trepe-badeschteto si -GORDOSTTA NA VSJAKA NACIJA, CVETJATA si-mladezta, VSICHKO MOZE!!!

porednata propaganda na skapanite janki, sled irak i afganistan sega im trjabva da vleznat i v iran i vsichki evropeiski gazolizzi ste im rakopljaskat!

Чакайте нов Кувейт и Ирак...Скоро...

Егати кефа, могат да цъфнат на Ого задника. Той милия страшно се кефи на руски лиценз, иранско производство!

Тази игра вече сме я играли. Омерзително е!

поредният кьорфишек... ето това е начинът хем да си изтребиш неприятелите, хем да са ти чистички ръцете. евала, добре го умеят.

Иран на арматура! Atom them!!!