Иран може да порази Източна Европа с ракети
Иран е разработил балистични ракети, способни да поразят цели в Близкия Изток и Източна Европа.
Обратно в новинатаКоментари - Иран може да порази Източна Европа с ракети | Днес.dir.bg
Коментари
Смее ли някой чужденец да стъпи днес в тази клеймена като мракобесна страна? Нали като нищо може да бъде бомбардирана от САЩ, защото евентуално след пет години би могла да събере достатъчно отработен уран, за да си направи ядрена бомба, ако сега я оставят на спокойствие да пусне ядрената си електроцентрала... Хората са дружелюбни, открити, обичат да говорят за политика, но не демонстрират агресивност в разговора. В Иран винаги сравнително лесно се е намирала западна музика. Не е никакъв проблем и да се свали от интернет. Засечка има и с прословутото положение на иранските жени, за което се вдига толкова шум на Запад. Вярно, когато чужденка тръгне към Иран, обикновено още на борда на самолета я подсещат да се забради - защото нормите за обличане в Ислямска република Иран важат и за нея. Но самите иранки се смеят, като чуват пледоариите на западните феминистк в своя защита. И изобщо не се смятат потиснати. Университетските банки са пълни със студентки. В правителството има няколко жени - министри...
ТЪП ЧИФУТИН,израел е в основата на всичките войни в света.америка се управлява от еврейте,цяла европа е под контрола на еврейте.каква заплаха може да иран за САЩ????къде се намира иран и къде е америка?ние сме наемните убийци (на израел).чете еврейския талмуд и тогава ще разбиреш.че за тях всички сме ЖИВОТНИ!!!!!и само те имат право да живеят,защото са богоизбран народ.....
Ne MOZE a ISKA! Edin narod, kojto bezmislostno trepe-badeschteto si -GORDOSTTA NA VSJAKA NACIJA, CVETJATA si-mladezta, VSICHKO MOZE!!!
porednata propaganda na skapanite janki, sled irak i afganistan sega im trjabva da vleznat i v iran i vsichki evropeiski gazolizzi ste im rakopljaskat!
Егати кефа, могат да цъфнат на Ого задника. Той милия страшно се кефи на руски лиценз, иранско производство!
поредният кьорфишек... ето това е начинът хем да си изтребиш неприятелите, хем да са ти чистички ръцете. евала, добре го умеят.