Иран може да порази Източна Европа с ракети
Иран е разработил балистични ракети, способни да поразят цели в Близкия Изток и Източна Европа.
Обратно в новинатаКоментари - Иран може да порази Източна Европа с ракети | Днес.dir.bg
Коментари
Да - ти си смешник! Кой постави тези отрепки, начело на Иран? Комунистите ли или Хамериканците, чрез ЦРУ?! Малоумник...и аз не съм комунист и никога няма да бъда - онези болшевиките са изроди, но истината заслужава да се каже. Много по-лесно е да има един дявол и за всичко да е виновен той, но не е истина!
Предполагам, че си някакъв келеш, с изгладен мозък от нагъването на хамбургери и гледане на американски йекшъни. Научи се да пишеш. А ако можеш да четеш поне малко, вземи да видиш колко иракчани - цивилни граждани са избити откак американците са там. Огромна цифра. И се опитвай и да мислиш понякога.
май се опитват да ни подковат с достоверни причини за предстоящ военен удар срещу иран ... ами да, то както са тръгнали, тъпите американци няма да се спрат, докато не разрушат целия регион там...
Абе на тебе що ти е да сядаш на компютър. Нали си имаш телевизор у вас. Стой си и си гледкай как талибани карат Боинги в най охраняваното въздушно пространство, блъскат сгради и успяват преди това да скочат от самолетите и до сега да се разхождат живи и здрави.
Знаеш ли кой съм аз и какво съм направил, ма, пача Барби? Иначе знаете- шнур за хаменей
А ИЗРАЕЛ НЕ Е ЛИ? АКО ТАМ НЯКОИ ПРЕВЪРТИ И РЕШИ ДА СИ ГО ВЪРНЕ НА ГЕРМАНИЦИТЕ,НА СЪСЕДИТЕ?
tova e prosto propaganda. Kajete edna smislena pri4ina iran da napada gyrciq, bylgariq, rumyniq, syrbiq i koi da e ot izto4na evropa.Irancite izob6to ne iskat da atakuvat koito i da e OSVEN IZrael, i to v slu4ai 4e samite te bydat napadnati ot evreite. Togava mislq e suvsem opravdano ako otvurnat na udara. Oba4e vsi4ki znaem za propagandnata ma6ina na USA i Izrael i kak 6te nasyskat celiq svqt. Ta te sa sposobni da dokavat, 4e 4ernoto e bqlo, samo i samo za da stane tqhnoto. Aide lek den i ne se vryzvaite na tiq ma6inacii, 4e koito i da e 6te ni napada s raketi.
tupi hamericanzi...tchudi se kakvi gluposti da brushtoleviat...na kakvo mu e iran da se zanimava s Evropa...
ve4e se strahuvam aide gospoda srinete gi s bombi i raketi ve4e ima izmislen povod :):) a S. Koreq 6te napada Kitai taka 4e i tam pratete edin samoletonosa4 da gi izravni s zemqta :):)
Лелее, колко нати-американски комунистически беттонни кратуни са писали тук.. ! Все едно е форум на фенове на Ал-Каида! И кой е съборил небостъргачите в НЙ, не са талибаните така ли? И какво като са нападнали Ирак? Малко ли иракчани е избил Саддам? Сега иракчаните трябва да им целуват краката, че ги отърваха от Саддам, и че имат все пак някаква демокрация. Много сте зле ! Даже сте си за лекарска помощ, и това не е майтап ...!
Що така все бъркаме. Бяхме в социализъм. Горе-долу... Направихме кръгом към капитализма и А! той закъса. Тук вече сме от зле - по-зле. Ами сега? Язък за барута! :)))
Писна ми от глупости, хора събудете се, по скоро политияи! Изгонете всички американски войски от БГ и стига вече с тази Американска манипулация, СТИГА!!!!
Извинетеее, какво стана с биологичните оръжия в Ирак? Унищожиха ли ги? Моля ви се, трябва да бъде спрян Иран, защото може би също има такива и други оръжия. Американците знаят най-добре.
Значи Иран, Сирия, Ирак и т.н. са заплаха, но други страни като САЩ, ИЗраел и т.н не са, въпреки че притежават огромен военен арсенал. И защо, моля?? Едните са луди, а другите са умни и разумни и трябва да налагат сила, защото спасяват света? Така ли?
Да спасим човечеството от тези гадове Иран Сирия, Корея, Кастро, Чавес, Милошевич, Младич и т.н. като ги бомбардираме изпреварващо с обеднен уран и с необеднен, разбира се и после им възстановим държавите с техни пари и наши корпорации. Някой хваща ли се на плоската пропаганда вече? Може би изкуствено затъпеното население на САЩ и Зап. Европа все още вярва?
Тия муджехидини да не вземат по погрешка да ударят Русия или украйна ,че ще ги заровят в пясъка завинаги
Споко, пичове, никой нема да ни обстрелва! Щото, като приемем затворник от Гуантанамо и го скрием нейде си под вънкашност чужда и под име ново, тия нема да знаят къде е - и, за да го целнат, ще се въздържат от подобни актове! Изключително мъдра постъпка от страна на нашите управници! Да хилядят!
Има си хас, с тази дупедавна проамериканска отвсякъде политика да отнесем някоя ракета заради базата им тука. Е, тогава отивам и пребивам де- що демократ видя.
И по каква причина да го прави? Ей, баламосвайте си вашето народонаселение, ние не сме малоумни.
Ще видят те като им пратим и тях контингент от 500 човека!Само да каже батко от Вашингтон.
Да бе, колкото талибаните бяха взивили пясъчните кули в НЙ, колкото Садам щеше да напада с оръжие за масово унищожение. Единствените терористи в момента са американските служби и армия.
Да бе а ако НАТо им прати малко български политици ,да им направят една здравна реформа и едно пенсионно осигуряване какво ще правят.
Изключително опасна манипулация. Питам се до кога нормалните хора ще са зависими от решенията на богопомазалите се?
Предпочитам ПРО и американските бази да ги сложат другаде, но не и у нас. Ако няма нищо-никой няма и да ни напада.
Да сте чули някъде, където Америка да нямат интереси?Въобще какво правят по другите континенти?.Моделът на капитализъм, който рекламираха се сгромоляса с гръм и трясък.Ние пак се закачихме за губещите.Или по-точно с когото се съюзим, той пропада. Два пъти сме били съюзници на Германия и два пъти тя загуби войните. Съюзихме се с СССР и той се разпадна. Бяхме члинове на СИВ , и той се разпадна.Сега е ред на НАТО и на Европейския съюз.
Освен Иран, Сирия също е заплаха за региона, тъй като разполага с неколкостотин ракети Скъд и балистични ракети с малък обсег на действие СС-21 Интересно от къде са се сдобили със Скъд и СС-21 ?!?!
На такава елемнтарна манипулация върху мен никой досега не се беше упражнявал. То бива - бива, ама...
една война може да съживи американската икономика.Обама иска да се изтегле от ирак,тази войска не може да бъде транспртирана до сащ, (струва много скъпо).оръжията какво ще ги правят??????(трябва да ги използват някъде!!!и от кога американците защитават източна европа(преди години спасиха сърбия)...:):):)исти заолаха за човечеството са АМЕРИКАНЦИТЕ!!!!!те и еврейте единствени имат право да използват забранено оръжие(хирошима,нага и газа).
САЩ също са разработили ракети , с които може да се ударят цели в Източна Европа.За Иран нямам информация дали ги обладава онази липса на морал, която да им позволи да нападнат така вероломно някого в Европа, а съмненията за САЩ са основателни и доказани.Е?....Кой е Проблемният.
Абе вие не разбрахте ли че има по-страшни оръжия от ядрените. Кой е луд да ги използва когато веднага ще му го върнат. Виж обаче ако пусне в действие скаларните и всичко е чисто. Вижте какво стана с богатото на петрол, злато и иридий Хаити. И чии войски са там сега под прикритието на опазващи реда?
това го знаем всички. След като години наред руснаците поддържат един безумен режим... Само комунизираните писачи тук не са го разбрали, ама на тях им мътят мозъка дистанционно - от Москва.
Иран е необходимият враг, ако го нямаше щяха да го създадат. Писаха за Ахмадинеджан, че е етнически евреин.
Иран е заплаха за САЩ защото се е появил на изконните американски залежи от петрол в Персийския залив.