Желева се отказа да е еврокомисар и министър
Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.
Обратно в новинатаКоментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg
Коментари
Изненада! А ние чакахме Ники Нладенов да стане еврокомисар. Разбира евро-политиката, говори добре, е не върши никаква работа, но то не може всичко да му е идеално. И щеше и да освободи такова тежко министерство от присъствието си ...
цензурираш ли ме бе помяр насран? следващия път като постна нормално мнение и не го видя ще го препратя към агенцията за цензура отворен герберски путьо
От името на ОБТ благодаря, че тая ренегатка се оттегля от политиката! След като засра България, няма нужда да я правим на герой, а трябва по-бързо да я забравим! И да е имало комплот с/у нея, очевидно е бил в десяката. Нека сега да се кълчи под ритъма на румба! Колкото до здравто й - ТИМ ще й го възстанови, банката на мъжлето й плаща!
Някои гювендии тук говорят по адрес на Б.Б. , Р.Ж. и други от ГЕРБ за грамотност, познания, интелект. Това сте ТЪМНОЧЕРВЕНИ ПАРЦАЛИ! Нима последните 20 години в правителствата нямаше грамотни, знаещи, интелектуалци (да ги приемем от БСП и ДПС)?? И осраха цялата българска земя...
Не Ви ли е срам вече 3 мнения не публикувате - мръсен комунистически сайт. Опитвате се да представите положението такова, че хората са против ГЕРБ - но не са. Само ГЕРБ ще оправи БЪЛГАРИЯ и тя ще тръгне напред.
Насра се, миличка, и то много. Насра ГЕРБ и славния му гуру ББ, извади на тъмно някои нерегламентирани контакти с ТИМ, и общо-взето досрина доверието в Бойко!
Не желаете да публикувате мнения и това си е вече 2 коментара ги прескочихте / явно в dir има много скрити комунисти/, пускате всякакви обиди, а нормални коментари не. Вече е ясно, че Кристалина ще е новият кандидат - да видим какво ще кажете за човек който повече от 16 години не е работил в БЪЛГАРИЯ
СЕГА Е РЕДНО И ЕВРОПРОСТИТУТКИТЕ АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА И ИЛИЯНА ЙОТОВА ДА ПОДАДАТ ОСТАВКИ!
В заговора срещу желева участвуваха и сомалийските пирати. Колко плати ББ за нейното освобождение
браво, достойни синове на Юда, бъдете щастливи и че се гаврите и сте удовлетворени. да живят Тони Фармата и Другарите .
Можете да поздравите госпожица Кристалина Георгиева за номинацията на е-мейл: kgeogievaw
Модераторите, защо махате коментари които касаят гръцките комунисти. Всички простотий публикувате , а когато човек каже ,че трябва да излезна през носа на гръцките комунисти за блокадите на границата, и че трябва да се вземат горите на царя, и че минимум 3-ма комунисти от ВС на БСП трябва да влезнат в затвора, не го публикувате. Мишоци
В този сайт ми прави впечатление, че НИКОГА НЕ МИ ПУСКАТ МНЕНИЕ, АКО Е В ЗАЩИТА НА ГЕРБ ИЛИ БОЙКО! ПУСНАХ ЧЕТИРИ МНЕНИЯ, И НИТО ЕДНО НЕ СЕ ПУБЛИКУВА, КАКТО СЕ СЛУЧВА ВСЕКИ ДЕН!
Абе ей що не ми пуснахте предния коментар? Пак ще го кажа - БСП, а вече и НДСВ са въплъщение на всичко най-зло!
аха, те в ЕП са само болшевики, дебнещи любимия ти бб! Даже и ЕНП, и те са болшевики, щом си иттеглиха подкрепата за твоя сексуален блян, а?
И Първанова, И Желева доказаха, че са кифли и 'не стават'. Ама, Желева по не става, защото освен всичката останала политическа смрад, е и мутреса.
Parvanova svurshu mrusnata rabota. Eto edin biser na Miglena Kuneva pri neinoto izlushvane prez 2006 godina: iPod sa vredni za bulgarskite mladi hora... http://www.euronew
tolkova sme zlobni v BG 4e edin da se opita da izpluva i ne6to da napravi i 6te po4nem da go topim vednaga.ne ste li se zamislqli bulgari 4e sami sme si vinovni i vmesto da rabotim i da si gledame sobstvenata paniza znaem samo da se oplakvame, murzeluvame i zavijdame na tezi, koito imat pove4e. eto tova e jalkata istina.kogato zapo4nem da rabotim vsi4ki v kolektiv i da se za6titavame i pazim, togava moje i ne6to da izleze ot nas. dotogava 6te se vaikame kak drugite sa po-dobre ot nas i kakvo to4no ne e v red v BG!!!!!!!!!!!
БСП,НДСВ,ДПС-българо Първанова,Йотова и Кунева знете какви да не цапам пространството. Май завинаги ще си остана имигрант по неволя ,но за цял живот българин
ама друг път. Сигурно до последно се е дърпала, сополивила се е и е викала Искам комисар, искам комисар! Бойко, ти ми обеща!. А и бандитите сигурно са се обаждали на бб и са му викали Ко стаа, бе, брато, ко бееме го`орили?
Сега би трябвало и кучката Антония Първанова да си омете крушите! /съжалявам за грубия език, но всички сме потърпевши от злобата и завистта й/
Da slojat Parvanova, da q pitat kade e Afrika i da q pratqt na divite jivotni. Ei zavistta e stra6no ne6to,nqma opravqne toq narod ozloben
Ясно, че мисленето не е силната страна на комунистите. Но, четейки мненията по-долу, не се изненадвам, че сте силни в оплюването. Ами тя баба ми казваше, че мухите като умират хапят най-силно. Май е била права...
щом е била евродепутат от герб, външен министър след това и кандидат на герб за еврокомисар значи е един от най-качествените кадри на герб а щом цяла европа и се смее и подиграва на това колко е некадърна представете си другите министри и депутати от герб какви са...кой ги избра тия Боже?
Всичката паплач, която защищаваше Йелева - чакам коментари. Къде са мишо, геро и калитко?
Усещате ли най-злокобния капан поставен в годините на псевдодемокрация - или кадри на фамилиите и партиите ограбили държавата или ... хора неподготвени и оставени без достъп до държавния апарат. Защото честните нямаха възможности в България, а и бяха смазани да се борят за залъка си, а не да се развиват. И колкото и да плюем ДПС те бяха единствената партия, която инвестира в кадри и образова не малко млади (избирателно от техните разбира се с любезното съдействие на съседи), а след това им предоставяше и възможност за развитие и кариера в т.нар. обръчи. Затова Доган може да се оттегли - има кой да го захранва, а умните ни политически лидери инвестираха само и единствено тяхната династия да се развива. Дано се даде шанс на малкото останали качествени хора в страната, но не и като опорочени фигури като ДимДуков, бивш отец Дамаскара или не знам си какво да избират и решават.
СЪСИПАХА ЖЕЛЕВА ТИЯ КОМУНИСТИ И НЕКА ДА ГИ ОСЪДИ ЗА ЗДРАВЕТО И НЕИМУЩЕСТВЕНИ ВРЕДИ, А ЩОМ СЕ ОТТЕГЛЯ МИСЛЯ ЗА НАДЕЖДА МИХАИЛОВ ЧЕ НЯМА ПО ДОБРА СРЕД ВСИЧКИ ДО МОМЕНТА ЕВРОКОМИСАРИ. УСПЕХ
Как не ти е ясно откъде е благосъстоянието на Първанова - от такива и всякакви други услуги, драги!
Кво праим сига?Тя тази работа не била като онази,а,бат Боко?Да чешем на Тато ушите и да му носим чай?Пустия му Станишев,какво напр
Не трябваше да се отказва! Така угоди на мръсните червени интриганти, които точно това целяха!
това е единствения свестен ред в тоз дървенофилософски форум, едва ли някой може да даде предложение, но да плюе и пръска като заядлива беззъба бабишкера, грешка няма.....
О НЕРАЗУМНИ ЮРОДЕ НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ КОЙТО НОЖ ВАДИ ОТ НОЖ УМИРА ТАЗИ МАЙМУНА КУРВАЛАНОВА ТАЗИ ВЕЧЕР ЩЕ СПИ СПОКОЙНО БЕСЕПЕТО НА СЕРГО И ТО ЩЕ СИ ОТДЪХНЕ ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ НЕЩО МОЖЕ ДА НАПРАВИ. ВРЕМЕ Е СЕГЕ ДА ГО ПОДБЕРЕТЕ ЗА СКРИТИТЕ ДОКЛАДИ И АИДЕ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО ИЗВАДЕТЕ ДОСИЕТО И НА ПАРВАНОВА И ГО ДАЙТЕ НА Е.П И ТЯ ДА НАПУСНЕ. ТАЗИ ЖЕНА Е СРАМ ЗА БЪЛГАРИТЕ
Всички натискаха да се махне и сега какво?? Пак сме с ... в г..а и ще сложат някоя шунда като Кунева, дето ще работи за всяка една друга държава от ЕС, но не и за България!
Това са комунистите - те така са възпитани, такава им долната психика - важното е народа да тъне в мизерия, за да им е охолно на тях. За пореден път доказаха, че България няма значение - важните са те - А. Първанова, С. Станишев, Р. Овчаров, Р. Петков и други знайни и незнайни. Хора пазете се от комунизма!!!
Брюксел слезам не верит! Крайно време беше. Бойко, покажи че си добър и послушен ученик на другаря Костов, направи Косьо Димитров външен министър, а хубавото Наде еврокомисар. Стоп! Тя нали щеше да ражда.
ПОПУЛИСТЪТ ОТ БАНКЯ пак се отказа от най-добрата кандидатура - МЕГЛЕНА КУНЕВА! Чакаме да видим кой е ВТОРИЯ НЕПОДХОДЯЩ КАНДИДАТ за Еврокомисар от ГЕРБерската дружинка.....