Коментари - 18-месечно бебе оцеля 6 дни под отломките в Хаити | dnes.dir.bg
назад

18-месечно бебе оцеля 6 дни под отломките в Хаити

Над 90 души са били извадени живи, откакто международните спасителни екипи започнаха да претърсват отломките след земетресението от миналата седмица в Хаити, предаде БГНЕС, позовавайки се на информация от ООН.

Обратно в новината

Коментари - 18-месечно бебе оцеля 6 дни под отломките в Хаити | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

BOG NE E VINOVEN ZA TOVA, KOETO HORATA SAMI SI PRAVJAT. Baba mi kazvasche , che VSICHKI deca si imat angeli paziteli. I az se pitam a ZASCHTO njakoi si otivat taka rano na nebeto!? No kato se zamislja vse pak ISKAM da namerja otgovor. Sigurno za da ne stanat kradci i ubijci i da idat v ada:angelite si gi vzemat na nebeto v raja! Milata duschichka,kakav lu uzas e izpitala rozbichkata... Dano Bog dade zdrave na VSICHKI raneni i RAZUM na ozlobenite i otchajanite! Bog da pazi VSICHKI koito pomagat!

гледах го по няква новинарска... едно такова опушеничко слънчице! невероятно!

симпатяга, гениално! така ясно и така кратко може само гениален човек да се изрази. но не спори с тях. както е казал пушкин: и не оспаривай глупца! други го казват още по-буквално: спорить с дураком - грех! остани си все така симпатяга.

Братовчед, не те разбирам нито теб, нито останалите дето мислят така. Значи Бог е общо взето едно изтормозено създание, което е в робство на твоите персонални прищевки и на настроението на личността Сатана, така ли? Кеф ти на тебе да оправиш сестра си и хоп - катаклизъм във Венецуела! Вие набожните тотално отричате логиката... сигурно е защото не влияе добре на комфортната идея, че някой друг ще реши твоите проблеми

На такива хора като Питащ??? и Симпатяги които изобщо явно не знаят за какво става въпрос ще отговоря:1.не Бог прави комунистите богати;тяхното богатство е нечестиво натрупано и такива хора са се запътили с големи крачки към ада. 2.не БОГ причинява природните бедствия болестите и бедността;те се случват поради греховния живот на хората;и има една личност наречена Сатана която тормози хората.А и в евангелията ясно е писано че в последните години преди Исус Христос да се върне на Земята(деня на Страшния съд) ще има трусове природни катаклизми войни глад.....така че покайте се за греховете си защото деня наближава.Ще завърша с един цитат от Псалм 53:1 ГЛУПАКЪТ КАЗА В СЪРЦЕТО СИНЯМА БОГ

Нека твоите родители почиват в мир, а ти да бъдеш жива и здрава и благословена:))))

Трагедия голяма...

Милото, браво че е оцеляло. Да е живо и здраво.

ЗАЩО ТОГАВА БОГ ПРАВИ КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ БОГАТИ - ТЕ ВЯРВАТ НЕ В БОГ, А В КОМУНИЗЪМЪТ

Кеф ми е да ви чета дилюзиите... Бог е велик, това са неговите чудеса... мдаааа. Измисления, невидим човек на небето утрепа 200 000, но пък за сметка на това пожали цели 90-тина! Писано му е да живее - мдааа, измисления, невидим по цял ден седи и пише кой да живее и кой да мре, не за друго, а ей така - от садизъм и злоба... Иначе съм съгласен със сестрата - само хлапе може да оцелее 6 дни зарито под отломките.

браво на бебока, децата и идиотите Господ ги пази

Всеки, който е праведен ще се спаси! Бог си пази своите ревностно.

Бог е велик

силен късмет....писано му било да живее....да е живо и здраво............

това са чудесата на Бога. който си е наречен да живее, живее. Браво!

да е живо и здраво

BOG NE E VINOVEN ZA TOVA, KOETO HORATA SAMI SI PRAVJAT. Baba mi kazvasche , che VSICHKI deca si imat angeli paziteli. I az se pitam a ZASCHTO njakoi si otivat taka rano na nebeto!? No kato se zamislja vse pak ISKAM da namerja otgovor. Sigurno za da ne stanat kradci i ubijci i da idat v ada:angelite si gi vzemat na nebeto v raja! Milata duschichka,kakav lu uzas e izpitala rozbichkata... Dano Bog dade zdrave na VSICHKI raneni i RAZUM na ozlobenite i otchajanite! Bog da pazi VSICHKI koito pomagat!

гледах го по няква новинарска... едно такова опушеничко слънчице! невероятно!

симпатяга, гениално! така ясно и така кратко може само гениален човек да се изрази. но не спори с тях. както е казал пушкин: и не оспаривай глупца! други го казват още по-буквално: спорить с дураком - грех! остани си все така симпатяга.

Братовчед, не те разбирам нито теб, нито останалите дето мислят така. Значи Бог е общо взето едно изтормозено създание, което е в робство на твоите персонални прищевки и на настроението на личността Сатана, така ли? Кеф ти на тебе да оправиш сестра си и хоп - катаклизъм във Венецуела! Вие набожните тотално отричате логиката... сигурно е защото не влияе добре на комфортната идея, че някой друг ще реши твоите проблеми

На такива хора като Питащ??? и Симпатяги които изобщо явно не знаят за какво става въпрос ще отговоря:1.не Бог прави комунистите богати;тяхното богатство е нечестиво натрупано и такива хора са се запътили с големи крачки към ада. 2.не БОГ причинява природните бедствия болестите и бедността;те се случват поради греховния живот на хората;и има една личност наречена Сатана която тормози хората.А и в евангелията ясно е писано че в последните години преди Исус Христос да се върне на Земята(деня на Страшния съд) ще има трусове природни катаклизми войни глад.....така че покайте се за греховете си защото деня наближава.Ще завърша с един цитат от Псалм 53:1 ГЛУПАКЪТ КАЗА В СЪРЦЕТО СИНЯМА БОГ

Нека твоите родители почиват в мир, а ти да бъдеш жива и здрава и благословена:))))

Трагедия голяма...

Милото, браво че е оцеляло. Да е живо и здраво.

ЗАЩО ТОГАВА БОГ ПРАВИ КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ БОГАТИ - ТЕ ВЯРВАТ НЕ В БОГ, А В КОМУНИЗЪМЪТ

Кеф ми е да ви чета дилюзиите... Бог е велик, това са неговите чудеса... мдаааа. Измисления, невидим човек на небето утрепа 200 000, но пък за сметка на това пожали цели 90-тина! Писано му е да живее - мдааа, измисления, невидим по цял ден седи и пише кой да живее и кой да мре, не за друго, а ей така - от садизъм и злоба... Иначе съм съгласен със сестрата - само хлапе може да оцелее 6 дни зарито под отломките.

браво на бебока, децата и идиотите Господ ги пази

Всеки, който е праведен ще се спаси! Бог си пази своите ревностно.

Бог е велик

силен късмет....писано му било да живее....да е живо и здраво............

това са чудесата на Бога. който си е наречен да живее, живее. Браво!

да е живо и здраво