Светът развърза кесията за Хаити
Столицата на Хаити Порт-о-Пренс прилича на град, ударен от атомна бомба, заяви американският посланик в Хаити Кенет Мертен, но увери, че международната помощ започва да се организира, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Светът развърза кесията за Хаити | Днес.dir.bg
Коментари
az sam vazhitena ot ivan i andrei jiveia ot 18 godini v usa i ne sam dopuskala 4e te 6e pokajat tazi ve4er takova 6ou bvravo
С удоволствие, но само ако живеех, в която и да е нормална държава, където човек има сигурност, че това което е дарил ще иде по предназначение, а не в джоба на поредната нагла мутра. Съжалявам хората за бедата, която им се случи, наистина, всеки път ми се къса сърцето, като чета, но по бих дала пари на чужда организация, отколкото на каквато и да е българска. У нас всичко се краде, със сигурност и гащите биха ми откраднали, ако ги даря нейде :(