Коментари - Смъртна присъда за Али Химика | dnes.dir.bg
назад

Смъртна присъда за Али Химика

Помощникът на Саддам Хюсейн, Али Хасан ал-Маджид, наричан Али Химика, беше осъден на смърт от иракски съд заради наредената от него газова атака срещу кюрди в иракското селище Халабджа.

Обратно в новината

Коментари - Смъртна присъда за Али Химика | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Porednata pokazna ekzekuciq na dvojnik. Ili vqrvate che Saddam e obesvan nqkoga?

Dizi idi pitaj jena mu po vreme na svijdane dali ne e pitala gardovete kyde e sypruga i kogato sa i vodili dvojnika mu pri neq. Ot umnici kat tebe deto vqrvat na televizora svetyt otiva na majnata si.

Нали скоро ООН призна, че нахлуването на Сащ в Ирак е незаконно и от там що последва, нищо... А според мен това означава че смъртните присъди над иракските лидери също са незаконни.

Смъртната присъда на Али Химика не е свързана с Америка-не може да казвате,че е незаконна.За мен тя е справедлива.Стотицит хиляди,които лежат на съвестта му не са комари,а ХОРА.Луд късмет има този химик,че ще си отиде от този свят по своя вина,сам изработил си всяка нишка от въжето.Не е като политическа репресия.Колко хора по света са си отишли като неудобни и беззащитни мъченици?А колко от тях са били наистина полезни.В България у дома четох,че богомилът Василий Врач е бил най-добрият лекар на Средновековието по нашите земи.След неговата смъртна присъда-изгорили са го-е пламнала страшна чумна епидемия.

А кога ще съдят избиващите кюрдите в Турция?

истината е че по-силните си правят каквото си искат. Няма оон няма закони няма нищо. Само сила.

Кво е това е трета смъртна присъда, че те и осем да произнесът като не изпълнят и една, най много той да си го премести от лявия в дясния крачол

Porednata pokazna ekzekuciq na dvojnik. Ili vqrvate che Saddam e obesvan nqkoga?

Dizi idi pitaj jena mu po vreme na svijdane dali ne e pitala gardovete kyde e sypruga i kogato sa i vodili dvojnika mu pri neq. Ot umnici kat tebe deto vqrvat na televizora svetyt otiva na majnata si.

Нали скоро ООН призна, че нахлуването на Сащ в Ирак е незаконно и от там що последва, нищо... А според мен това означава че смъртните присъди над иракските лидери също са незаконни.

Смъртната присъда на Али Химика не е свързана с Америка-не може да казвате,че е незаконна.За мен тя е справедлива.Стотицит хиляди,които лежат на съвестта му не са комари,а ХОРА.Луд късмет има този химик,че ще си отиде от този свят по своя вина,сам изработил си всяка нишка от въжето.Не е като политическа репресия.Колко хора по света са си отишли като неудобни и беззащитни мъченици?А колко от тях са били наистина полезни.В България у дома четох,че богомилът Василий Врач е бил най-добрият лекар на Средновековието по нашите земи.След неговата смъртна присъда-изгорили са го-е пламнала страшна чумна епидемия.

А кога ще съдят избиващите кюрдите в Турция?

истината е че по-силните си правят каквото си искат. Няма оон няма закони няма нищо. Само сила.

Кво е това е трета смъртна присъда, че те и осем да произнесът като не изпълнят и една, най много той да си го премести от лявия в дясния крачол