Смъртна присъда за Али Химика
Помощникът на Саддам Хюсейн, Али Хасан ал-Маджид, наричан Али Химика, беше осъден на смърт от иракски съд заради наредената от него газова атака срещу кюрди в иракското селище Халабджа.
Обратно в новинатаКоментари - Смъртна присъда за Али Химика | Днес.dir.bg
Коментари
Dizi idi pitaj jena mu po vreme na svijdane dali ne e pitala gardovete kyde e sypruga i kogato sa i vodili dvojnika mu pri neq. Ot umnici kat tebe deto vqrvat na televizora svetyt otiva na majnata si.
Нали скоро ООН призна, че нахлуването на Сащ в Ирак е незаконно и от там що последва, нищо... А според мен това означава че смъртните присъди над иракските лидери също са незаконни.
Смъртната присъда на Али Химика не е свързана с Америка-не може да казвате,че е незаконна.За мен тя е справедлива.Стотицит хиляди,които лежат на съвестта му не са комари,а ХОРА.Луд късмет има този химик,че ще си отиде от този свят по своя вина,сам изработил си всяка нишка от въжето.Не е като политическа репресия.Колко хора по света са си отишли като неудобни и беззащитни мъченици?А колко от тях са били наистина полезни.В България у дома четох,че богомилът Василий Врач е бил най-добрият лекар на Средновековието по нашите земи.След неговата смъртна присъда-изгорили са го-е пламнала страшна чумна епидемия.
истината е че по-силните си правят каквото си искат. Няма оон няма закони няма нищо. Само сила.
Кво е това е трета смъртна присъда, че те и осем да произнесът като не изпълнят и една, най много той да си го премести от лявия в дясния крачол
Dizi idi pitaj jena mu po vreme na svijdane dali ne e pitala gardovete kyde e sypruga i kogato sa i vodili dvojnika mu pri neq. Ot umnici kat tebe deto vqrvat na televizora svetyt otiva na majnata si.
Нали скоро ООН призна, че нахлуването на Сащ в Ирак е незаконно и от там що последва, нищо... А според мен това означава че смъртните присъди над иракските лидери също са незаконни.
Смъртната присъда на Али Химика не е свързана с Америка-не може да казвате,че е незаконна.За мен тя е справедлива.Стотицит хиляди,които лежат на съвестта му не са комари,а ХОРА.Луд късмет има този химик,че ще си отиде от този свят по своя вина,сам изработил си всяка нишка от въжето.Не е като политическа репресия.Колко хора по света са си отишли като неудобни и беззащитни мъченици?А колко от тях са били наистина полезни.В България у дома четох,че богомилът Василий Врач е бил най-добрият лекар на Средновековието по нашите земи.След неговата смъртна присъда-изгорили са го-е пламнала страшна чумна епидемия.
истината е че по-силните си правят каквото си искат. Няма оон няма закони няма нищо. Само сила.