Коментари - ЕП зададе два въпроса на Барозу за Румяна Желева | dnes.dir.bg
назад

ЕП зададе два въпроса на Барозу за Румяна Желева

В късния следобед стана ясно, че евродепутатите са изпратили дългоочакваното писмо до председателя на Европейската комисия Жозе Барозу, в което искат от него отговори за Румяна Желева до края на утрешния ден, предаде БНР.

Обратно в новината

Коментари - ЕП зададе два въпроса на Барозу за Румяна Желева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нека сега да се види кой е крив и кой прав но госпожа Първанова да не се смята ,че е вода не на пита Може да види и да прочете какви ги е забъркала между впрочем тя не е българка

borisov mi napomnq za tato...

По големи комунисти бяхме и от най големите, по големи бяхме и от папата, а сега сме по големи демократи и от най големите демократи , САМО ДЕТО ЗАБРАВИХМЕ ДА БЪДЕМ БЪЛГАРИ......????!!! Защо ли не драсна по света, не че и там ги няма тези работи , но не си показват кирливите гащи за разлика от нас ???!!

Ако това е цялата история, в интерес на обективността, трябва да си зададем някои въпроси, пише Ню Юръп. Кой предоставя информация с невярно съдържание и защо? A сега и това ще ни лепнат - умишлено предоставяне на групите в ЕП на лъжливи официални данни. И пак относно наща хубостница. Резила и излагацията български нямат край.

Каквото и да си говорим Румито и Бойко се отърваха - а бе направо се насраха! Те първа ще мирише!

Ти да не се окажещ от Долно Уйно?! Кой в Германия толерира фалшива данъчна декларация, освен теб, разбира се?! Омръзнало ми е от псевдо нормални. Колко е надницата за цял ден да пишеш неграмотно и недомислено във форумите? Може да се приобщя. Дай оферта!

Някой някъде беше казал провалихме турската империя, провалихме и руската империя ще расипем и Европейския Съюз - не вярвах,че сме такива хора но явно сме . Сега трябва да се разцепим ЕНП и ЕП и готово , ако някой каже ,че ще дойдат от Е.С да ни оградят с бодлива тел и ще ни спукат от бой ако се доближим на 5-метра от оградата ще му повярвам .

Познатата игричка бръкни в задничето на другарчето /другарката/ вече е и на междунарния терен .... Как да не ти се приплаче???!!!

лелеее, как им го натеменужих на тия гербери, та им станаха очите на иглика!

еее, не бъди такъв песимист! Аз вярвам, че бойко и бандата му некадърници са способни на много повече!

Това бавене от страна на нащето правителство ме навява на мисълта, че някой се пазари за сметка на България само и само да не признае, че е абсолютно некомпетентен да ни бъде премиер! Защо е този Бойков инат, ако не дължи пари на мъжа й?!

Евалата! Ти го каза най-добре! Много сме тъпи! Особено ти!

Ама, да ви кажа на мен това з аизказването, 1е ромите експлоатирали социалната страна на държавата им...амни то си е така. Защо го карат човекът да се извинява, като това е факт навсякъде. И то експлоатират държавата по много нагъл начин, считайки, че това си им е право-да се издържат от помощи. Защо да се отрича този факт, а да не се борят с него? все едно като се извини, ще се промени нещо. Някой наистина трябва да се ангажира с този проблем, който очевидно съществува и в България и да се даде някакъв стимул и задължение на тази етническа общност да се ангажират с нещо и да допринасят с труда си за цялото общество, а не само да берат тухли, както една ромка се изказа :)

ЕЙ на това му се казва САМОИЗЯЖДАЩО СЕ ПЛЕМЕ???!!!

Знаете я всички но пак да ви я повторя........става ръпрос за онзи слепец на който му изболи очите!!?? Кой ти ги извади човече ...............брат ми бил отговора????!! / в случая др. Пръдпанова и столетната предателка/ Тук не мога да не извикам мощно УРААааааа ........БРАВООООооо?

В случая най-добре е Желева да се откаже сама от комисарския пост, щом като така или иначе не е желана за него, и да се покрие нанякъде по други служби за известно време. Когато някъде не си желан - не е хубаво все повече да напираш и да нахалстваш, и все повече и все по-ясно да ти казват, че не те искат. Ще се намерят и други подходящи кандидати при всички случаи, ако не - Кунева да смени проформа партията си и да си върви пак при Барозуто - какъв е проблема чак толкова?! Има бая по-важни проблеми за решаване - глад, мизерия, престъпност... Я вижте къде сме ние, щом като във Финландия дават на един бежанец 325.-€ при осигурена храна и жилище, а в България хорицата работят гладни, студуват и гладуват за къде по-малки заплатки, които даже не ги и получават от месеци?! Май който и да е комисарят - все толкова ще я свърши работата там и все толкова ще подобри живота в България, колкото я свърши и Кунева.

Комисарството не е място за учене, не е училище! Там е работа за 30 000 лева заплата! За толкоз заплата мераклии много! Там за неграмотни работа НЯМА! Там не е България!

Тея от Европа си мислят, че Желева сигурно е най-умната в България и няма с кого да я подменят, щом не я сменява Бойко.... Разбириш за какво иде реч....

По-голям срам не е имало дори и по Тошово време. Една некадърна, малограмотна селянка, която става само за министър в кабинета на един лишен от възможността да мисли мутроген направи цигански (български) панаир в Европа.

Уважаеми българи, ето ви доказателството,защо 20 год.нищо добро не ни се случва.Този обор,който представлява нашата политическа класа, е обор пълен с крастави мулета, неможещи да вървят заедно. Такава липса на национално единство може да се види само у нас.Дали могат престъпните,червенит ибрикчии да обяснят защо правят всичко това?!

Стига сте ни занимавали с тази Желева.Къде по важни неща има - земетресението в Хаити и трагедиятя там.

леле, как им го натеменужих на тия гербери, та им станаха очите на иглика!

Българското правителство, което беше / и е - до момента/ силно подкрепяно от Барозу, му заби нож в гърба. Дали няма да направи същото и с българския народ, който го подкрепи /и до момента го подкрепя/ толкова силно?...

Ако трябва да обобщя нейния проблем: на калпава ракета космоса й крив:))))))

Абе хора, вземете малко да се образовате, научете се да говорите, да се държите изискано, дори се научете да лъжете изискано. Че един африкански държавен глава умее да се държи по-адекватно и премерено. Не се дръжте като цървули балкански, защото така унижавате и себе си, и собствения си народ. А сред него е пълно с образовани и достойни хора, които се чудят да плачат ли, да се смеят ли...И които знаят,че Грузия не е в Близкия Изток!

дарт - тоз независим вестник???? не думай бе ...ти май се шегуваш)))))

Значи предлагаш да се даде шанс на Желева да се учи в движение, защото въпреки всичките гафове при придставянето и които си изброил1 тя може да се окаже добър комисар. Ами да дадем такъв шанс и на докторите, които не са особено добри по време на следването си, завършват с 3 и после се учат по време на истински операции върху истински пациенти. Ти искаш ли да дадеш шанс на един такъв доктор да се доказва като оперира детето ти? Или ще търсиш най-добрите в медицината? И говорим за комисар по бедствията и хуманитарните помощи, т.е. моменти когато трябва да се действа бързо и хладнокръвно. Колко ли живота на бедстващи хора ще струва обучението на г-жа Желева, ако стане комисар.

За сметка на това познават прекрасно простащината ти и антикомунистическата неграмотност на такива като теб!!! Нещастник!!

Как не-б обединена Европа ще се изпокарат заради тая патка-Първанова! Все някой иска да развали празника на ЕС. Много грозно, че този път е една никаквица от изчезваща партийка, подучена от агентурния си шеф от БСП. Запомнете кой и кога го каза-Желева е еврокомисар, напук на вас от които нищо не зависи...

Този варналия май са го изтарвали от лудницата! цяла Европа и се смее на тази каква е тъпа и неграмотна, той пак бил зад нея!хахахаха тя и за това не става, да си зад нея!!! хахахаха

Заради тарикатлъците на ГЕРБ сега и Барозу е насаден на пачи яйца.Но в Европа пак сме с лошо в новините.Некомпетент на управляващите прекоси границите на страната.

Като ти гледам нивото, ми става ясно, защо си фен на желева - прост и необразован като нея. Не се пише варненскиА политически елит и специЯлни - но вие толкова си можете ... Затова станахте за смях в Европа. А наглостта, амбициозността и безочието не водят до добри Еврокомисарски резултати - а ако някой смята, че образованието, знаенето поне на елементарен английски, интелекта и поведението не са необходими за кариера в Европейският парламент - смешно е - само желание и амбиция не стигат, всеки ги има !

Това правителство и ББ ще го запомним с този резил.

Караулкин, сега пък Светът ти е виновен! Светът си се справя много добре - вижте например Хаити, веднага пратиха помощи.

Хаити... Хаваи....who cares- игнорант, ако нещо такова стане в Бэлгария, ще сте първият който ще вика къде са помощите. who cares, че въпросната госпожа е красива. Срамота е в чуждата преса да чета постоянно колко некадърни и коруптни са българските политици. Хей честно, още ли има българи които вярват на който и да е наш политик, че не прави нищо в собствена полза или не краде- наивност.

Варненският политически елит - обърни внимание на граматиката, че какъв елит си така? Тя и Желева като тебе не е внимавала много в час, затова сега срам и за България, и за бат Бойко, и за ЕНП, и за Барозу, абе голям срам

Готово! Р.Желева е еврокомисар. Кой иска да каже нещо

Всички тук, и къде ли не скочихте срещу Желева колко некомпетентна била и колко слабо се представила; английски не знаела перфектно, география не знаела...Критикувате давате умни съвети, съдите... Добре де, като сте толко по-умни и начетени, четохте ли днешното електронно издание на Стандарт? И там някой умнен и високоителигентен журналист е написал статия /а някой умен и високоинтелигентен редактор я е проверил/за трагедията в Хаити, която завършва с това, че и Барак Обама е роден и израсъл там... Хаити... Хаваи....who cares

Това което показа нашата умна и красива министър на външните работи ме кара да се срамувам. Лошото е, че не знаем колко е акъла и на другите и колеги в МС.На тази дама не бих дал да ми измие колата,а я номинират за еврокомисар. дано в ЕС не мислят, ча всички българи сме неграмотни и очевидно родени тъпи като нея!

Всички истински българи сме със г-жа Желева, тя показа че е достоен политик и кандидат за тази длъжстност, специялни поздрави от варненскиа политически елит!!!

Тъжна картина! Светът все повече затъва в безсмислени дрязги, става все по-безпомощен да разреши какъвто и да било реално съществуващ проблем. Междуинстуционн и междупартийни хапаници отнемат всичките му сили и той остава безразличен към набиращите скорост неотложни човешки трагедии. Да, на Желева й подложиха зловещ удар под кръста. Да, Желева се оказа неспособна да отговори адекватно. Да, на нея й липсва финес, артистичност и способност за светкавична що годе смислена реакция. Да, тя няма необходимата база знания, за този пост. Но всичко това изобщо не означава, че тя ще бъде лош комисар. Тя - като всеки новак - може би ще успее да навлезе в проблематиката. Може би амбициозността й и доброто желание ще й помогнат да натрупа нужното, за да се окаже достойна за избора си. Друг е въпроса, ако тя е сметнала, че може да мине метър и да скрие евентуални свои ...прегрешения. Ако е решила, че може да излъже Европейския съюз. Тогава не би трябвало да й бъде простено.

abe v 07.00 ne e li malko kasno za zasedanie trjabvashe kan 5.30 ds se saberat !!Egati Uligofreniteee!!!!!

В превод двата въпроса са - 1. Тази крадла и лъжкиня ли е ? 2. Достатъчно компетентна ли е ? Трагично, но това е действителността - Еропейският ни кандидат за еврокомисар го проверяват дали е крал, дали лъже и дали е компетентен - не се сещам за по-тежък гаф от този, защото е очевадно за всички нормални хора, че на желева мястото и не е в Европейският парламент. Но както се казва - до върховете стигат и орлите и влечугите, аз лично не виждам желева като орел !

Иха ама как винаги успавяме да ги скараме ЕНП и ПЕС .

Искам да поясня на ГЕРБ и специално на Бойко Борисов, че с изказванията си и действията си представляват България пред ЕС и света. Последствията от това са за всички българи! Много да внимават какво говорят и вършат, защото никой няма да търпи олигофренски изпълнения! Това да се репчиш на партия от ЕС, че ти е проверявала кандидата е просто НЕДОПУСТИМО!

От месеци изглежда българските комуняги са подготвяли западните социалисти,които явно не познават методите на 100 годишната партия!!

Заради примадоната лансирана от Борисов станахме за страм. Ех как мразя шуробаджанащината. Сега Барозо как финно са го хлъзнали с тези въпроси.

Все още се очаква решението на юристите от Европарламента за това дали има конфликт на интереси по отношение на Румяна Желева, съобщи междувременно председателят на групата на ГЕРБ в ЕП Андрей Ковачев пред Дарик радио. - гладни гербери гювеч сънуват ....няма лапане за желевицат бе не разбрахте ли ???

Поздравления за написаното - точно, компетентно и достоверно! Съмнявам се обаче да достигне до мозъците на зомбираните българи! Позор!

Още предварително се намекна че Р. Желева може би не е най-удачната кандидатура но това не бе чуто. Предварителните и гафове в Българските медии ги замазаха. А сега пуснаха сценката че А. Първанова и е направила компромат. Странно. Защо така ни разсейват? Май се играе някаква пиеска пред българския избирател? На ББ пак някой му е виновен!!! И на Желева също. Слушах я на английски и бях леко потресен... За немския и не споря :-) ама това упорито избягване на директно отговори просто нямаше как да е пропусне. Да не говорим че Първанова си отвори устата чак след 2 нападки срещу нея а неудобните въпроси бяха от други евродепутати.... слабо ББ... слабо... А и въпросите бяха леснички - ама ако отговори директно ще я обвинят в лъжа - затова се избягваха отговорите... Жалкото е че подобна сценка освен че ни представя в лоша светлина може да има за България далеч по-неприятни последици. И виновни за това не са нито социалисти, нито НДСВ нито дори ГЕРБ - само ръководството одобрило кадидатурата на Желева и самата тя която гие подвела. Да не търсим сега под вола теле и да кажем нещата директно. Писна ми ББ да заема геройски пози и да защитава тази бита карта. След този гаф - по-нормално е да се оттегли кандидата и да се махне от министерския пост. Най-добре г-жа Р.Желева сама да го направи - за несправяне с задълженията, злоупотреба с власт и служебно положение, представяне на страната ни пред света в негативен облик и подписване на документи с невярно съдържание (има един член в закона- чл.313 - ако не се лъжа ства въпрос за от 3 до 5 години). Съжалявам са лошия ми стил и моля за предварително извинение.