Коментари - Военният автоджамбазин остава в ареста | dnes.dir.bg
назад

Военният автоджамбазин остава в ареста

Софийският военно окръжен съд остави в ареста сержант Мирослав Веселинов, предаде БГНЕС. Той е обвинен, че е участвал в организирана престъпна група за крадене на луксозни коли.

Обратно в новината

Коментари - Военният автоджамбазин остава в ареста | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Голема цензура бе. По-добре да нема коментар.

КОЙТО НЕ СТАВА ЗА РАБОТА-СТАВА ВОЕНЕН,КОЙТО НЕ СТАВА ЗА ВОЕНЕН-СТАВА МИЛИЦИОНЕР,А КОЙТО НЕ СТАВА ЗА НИЩО-ВОЕНЕН МИЛИЦИОНЕР!ХАХАХАХА.