Коментари - Включете фаровете! | dnes.dir.bg
назад

Включете фаровете!

От днес стартира традиционната акция на Пътна полиция “Светлина“, съобщават от пресцентъра на МВР. Целта е ограничаване на предпоставките за тежки автопроизшествия през зимния сезон.

Обратно в новината

Коментари - Включете фаровете! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

АЗ КАКВО ДА СИ ВКЛЮЧА,КАТ СЪМ ЦИГАНИН...ИЛИ ЩЕ МИ ВЗЕМЕТЕ КНИЖКАТА..ХАХАХАХАХА

Да захраним и да съберем пари за Дядо Коледа.

Дайте статистика и ще разберем тази идиотия с фаровете дали въобще е на далавера в България.

ПРАВИЛНИК ЗА ПРИЛАГАНЕ НА ЗАКОНА ЗА ДВИЖЕНИЕТО ПО ПЪТИЩАТА Глобата за износени гуми е 20лв. глемината на протектора е минимум 1.6мм като няма по закон летни и зимни гуми. Моля журналистите когато слагат някаква новина да проверяват правилника. Повтаря се глупоста на Р. Петков от миналата година, за глоби на водачи за гуми с по малък от 16мм не греша проверете 16мм протектор.

vsi4ki 4engeta triabva da se razboleiat ot svinski grip

Давай им пари и ги чекай да умрат. А след като умрат да ти ги върнат.

Направо се плаша от измислената идея,че включените фарове през светлата част на деня щели да ограничат катастрофите?Наистин ли сме толкова прости или сме отвикнали да мислим?Ами дайте тогава да премахнем и ауспусите!Тогава колите ще трещят толкова силно,че ще се чуват от повече водачи,дори от слепите и глухи пешеходци.Сезонното мероприятие на МВР служи единствено за повишаване оборота на онези фирми,които търгуват с акумулатори и със светлини за колите.И печалбите им,разбира се.А катастрофите ВИНАГИ са зависили,зависят в момента и ще зависят от участниците в движението и от техния интелект.Останалото си е банален пазарен трик за ограбване на наивните данъкоплатци.Приятно светене!

Ха, ще включваме!? Кво да включваме???? По добре с висока скорост да се изнасяме от тази бананова територия!!

Пълна глупост. Многото катастрофи и жертви се дължат на ниското интелектуално ниво на развитие на цялото това общество имащо отношение към проблема: шофьори, катаджии, пътни строители, регулиращи движението, началници, депутати, министри, президент. С една дума - всички. Калпаво население, това е истината.