назад
Село въстава срещу АМ ”Люлин”
Жители на пернишкото село Големо Бучино ще блокират преминаващия през селото им път между Перник и София в сряда /4 ноември/, съобщи председателят на инициативния комитет Иван Младенов.
Обратно в новинатаКоментари - Село въстава срещу АМ ”Люлин” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018