Мъгли и сняг по пътищата
Забранява се преминаването на тежкотоварни автомобили с ремаркета и полуремаркета през прохода Беклемето на път II-35 Троян-Кърнаре.
Обратно в новинатаКоментари - Мъгли и сняг по пътищата | Днес.dir.bg
Коментари
Оправям се и без нещасниците,ще сложа вериги на цялата композиция и какво като те нарочно нечистят,за да вземат за изтегляне.
МЪГЛА СНЯГ И БЕЗСМЪРТНИ ИДИОТИ НА ЛЕКИ КОЛИ И ТИРОВЕ. НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ ОЗАПТИ? ПРОСТОТИЯ, ПРОСТОТИЯ, КАТОСТРОФИ, МАРНИРОВКИ ЙОК. ТЕЗИ ФИРМИ ДЕТО ПОДДЪРЖАТ ПЪТИЩАТА САМО ЗА СНЕГОРАЗХВЪРЛЯНЕ ЛИ СА ИЛИ ЗА ПЪТНО ПОДДЪРЖАНЕ, КОЕТО ОЗНАЧАВА ОРЯЗВАНЕ НА ХРАСТИ, ПОЧИСТВАНЕ НА БАНКЕТИ, КАНАВКИ ПОДПОРНИ СТЕНИ И Т.Н. НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ КОНТРОЛИРА? ИЛИ ТРЯБВА ДА ЧАКАМЕ ДА ПЪТУВАМЕ САМО СЛЕД ПРАВИТЕЛСТВЕНИ АВТОМОБИЛИ ЩОТО АКО ПЪТЯ НЕ Е ИЗПРАВЕН.......МАЛЕЕ НЕКОЙ ХРАНТУТНИК МОЖЕ И ДА СЕ НАРАНИ
Сега ще изгиваме сами-поради липса на пари за нови зимни гуми.Не от челни удари или превишена скорост
От агенция пътна инфраструктура да млъкнат и се скрият завинаги.Снощи късно пътувах от Добрич за Варна и обратно.На този път има няколко дупки-убийци от години.Щах да се пребия.Да пукнете дано копелета от пътна инфраструктура.Пълни идиоти в идиотска държава.
атака.освен убийства,изнасилваня студа и зимата дойдоха в бг. нищо не я подминава.май много са и греховете. поздрави от топлия и слънчев рим българи.