назад
Борисов: Ако бабите гледаха внучетата...
Всичко, което сме приватизирали в София, когато бях кмет, е превърнато в детски градини и до края на годината ще продължим да ги откриваме, заяви премиерът Бойко Борисов при откриването на нова детска градина „Мечта“ в район Подуене в София.
Обратно в новинатаКоментари - Борисов: Ако бабите гледаха внучетата... | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018