Коментари - Борисов: Ако бабите гледаха внучетата... | dnes.dir.bg
назад

Борисов: Ако бабите гледаха внучетата...

Всичко, което сме приватизирали в София, когато бях кмет, е превърнато в детски градини и до края на годината ще продължим да ги откриваме, заяви премиерът Бойко Борисов при откриването на нова детска градина „Мечта“ в район Подуене в София.

Обратно в новината

Коментари - Борисов: Ако бабите гледаха внучетата... | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари