назад
„Арселор Митал“ взима електропещта на „Кремиковци“
Най-добрият вариант за електропещта на металургичния комбинат „Кремиковци" е тя да стане собственост на компанията „Арселор Митал". Това е заявил министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков пред „Класа".
Обратно в новинатаКоментари - „Арселор Митал“ взима електропещта на „Кремиковци“ | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018