Коментари - „Арселор Митал“ взима електропещта на „Кремиковци“ | dnes.dir.bg
назад

„Арселор Митал“ взима електропещта на „Кремиковци“

Най-добрият вариант за електропещта на металургичния комбинат „Кремиковци" е тя да стане собственост на компанията „Арселор Митал". Това е заявил министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков пред „Класа".

Обратно в новината

Коментари - „Арселор Митал“ взима електропещта на „Кремиковци“ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари