Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ne znaeh 4e azis e ....homosexualist - mai vseki si duroa 4ergata kum sebe si spored interes si.

до всички, които употребяват думата педераст , има една буква Т , която се слага и произнася - педерасТ

Не могат да направят нищо на рекламата на водка, защото тя се произвежда от мощна фирма на БСП. Това е истината.

Не съдете много строго Gemini - те не са виновни, че са такива. Трябва да ги разбираме и съжаляваме.

искам само да кажа,че в друга държава това няма да направи впчатление,но тук в България е трудно да се разбере такова нещо от една стран можем да кажем,че Азис доста добре тазпрепостява и разчупва обществото,но от друга страна аз лично нямам нищо протиф.

Ако гнусните педерасти и лесбийки имат право на живот, то ние имаме право да им го стъжним - това е демокрация

ама ша ва замола да не се прайте на по-големи педерасти от Азисчо. Ако на Азис не му бяха свалили плаката, това щеше да означава, че нещо му има 1 на рекламата на Азис и 2-ро на обществото ни. Това е най-известния рекламен постер в БГ в момента (каквото и да означава последното. Добре премерен ПиАр ;)

Хора, не разбира те ли, че този плакат е замислен така, че да бъде свален и това да се отрази в публичното пространство. Те пак много soft снимка са изкарали. В тази индустрия псевдоморалът на българина такава хубава рекламна кампания прави, че всички рекламисти се молят дребните душици да не прогледнат, че много разходи ще имат за да привлекат така обществения интерес! Колкото повече се възмущават идиотите, толкова повече печели тоя на плаката :)

от това по ясно ,нямаше кой да го каже...браво подкрепям ви-всеки има ПРАВО да си живее ЖИВОТЪТ,така както поиска...

Vqrno e 4e sqkakvi golotii i prostotii ima po bilbordovete, no tova ne zna4i, 4e trqbva i pederastiq da luha ot tam. Tova ve4e e prekaleno - to biva tolerantnost kum geiovete ama te ni se ka4vat na glavata! Moralut v Bulgariq v momenta moje da e nisuk, no vse pak go ima! Da, trqbva da proqvqvame tolerantnost, no ne i da odobrqvame i propagandirame pederastiqta, za6toto kakvoto i da si govorim, tq e izvra6tenie i ne e normalno 4ove6ko povedenie.

доЗлоба се надига в душата видя ли мъже за ръка (23.11.2007 г. 11:56ч.) Ще ме извините господине, но аз предпочитам да гледам красиви голи мъжки тела, защото съм жена:)))) Не ми казвай, че този Изрод Азис има красиво мъжко тяло.

Въпреки че меко казано не понасям всякякъв вид патологии от типа на гейове, хомо, травестити, педераси, манафи и пр. измет която трябва да е в специализирани здравни заведения извън здравото общество, този път съм съгласен, че не е редно и разголени проститутки да висят по билбордовете. Защо става така, че каквото и да се каже или рекламира все се свързва със секс? Комплекс за малоценност, простотия или? Отвратително е да гледаш облещени курви по билбордовете когато си с малко дете или с възрастен човек. Чувствам че са навлезли в моя територия без да ме питат. За такива извращения трябва да има специални будки и там импотентните и педерасите да си задоволяват потребностите. Не сред нормалните хора. Не е нормално да се пуснат болните от болниците сред здравото население.

Никак не харесвам Азис, а Китаеца ми е безразличен. Но становището на организацията е правилно и аргументирано. Наистина моралът у нас е елементарен, доморасъл и еснафски. Аз уважавам гейовете точно толкова, колкото и останалите хора. Не ме е страх от тях, не се чувствам развратен... Много повече се дразня от балканската нравственост, която унижава по-слабия физически (който ВИНАГИ превъзхозжда мутрата-тарикат по интелект, възпитание, етика, култура и образование). Срамувам се от обществото ни днес, честно...

Всички вие ,които твърдите,че ви се повдига от хомосексуалните не забравяйте,че имате синове и дали един ден няма и те да станат такива!Обикновено биещете се в гърдите колко мразят обратните обикновено са прикрити такива страхуващи се да признаят пред себе си.....

А защо въобще трябва да има билбордове и плакати. София е заприличала на кочина. Я всичко долу!

Педалската организация да си го пребере в офиса и да си го гледа . Ай сектир изверги и мутанти да ни натрапват. Искам сина ми да расте нормален в норлана среда не в педалска

Моралът се гради с времето, допреди няколко деситилетия хомо-тата са се пипали скришом, защото иначе са били отхвърляни от обществото, същото което става и днес, затова нищо не е учудващо.Прави са обаче за чалгата или поп-фолка или както и да се нарича тая простотия, но чалгата изразява естествените закони на природата - МЪЖ+ЖЕНАок, обаче МЪЖ+МЪЖаномалия и не разбирам защо след като имат умни представители на тая общност не разбират, че по-голямата част от населението на Земята е хетеро сексуална и нормална, а те са малцинство и са ненормалната част в тая сфера и докато е така (за което се надявам да е винаги) хомо-тата е са отхвълряни масово, даже в страна като България, където всичко е възможно.Вокалът на Simply Red е faggot, но е адски богат и преуспял, заради таланта си на музикант, Джордж Майкъл също, Фреди Меркюри и доста други, обаче нас Азисчо е един от най-известните българи (щото е по ром), с това че се прави на педал и пее как го боли и въобще отврат.Тук не става въпрос за сантименталност или разбиране или чувствителност, тук става дума за пари, имидж - име, власт и бъгарски съвременна олигархия под формата на чалга заведения събиращи сите извратени типове и фльорци дето се тресът сред фона на дебелак - клоун, който черпи сили чрез психическо изнасилване с тия песни.КАКЪВ МОРАЛ БЕ?!!?!?!??!?!?!?!??

Абе извратеняци. Говорят против чалгата и защитават... Азис?! Той да не е станал джаз изпълнител, пък аз да не знам?! Няма оправдание за очебиината и натрапчиво набивана извратенящина. Обач разбирам защо толкова са се назлобили пендежмуйниците срещу барбитата и фолкпевиците.

Помежду другото Азиз има жена и дете, та не знам доколко е педал. Това което виждаме е натрапване на някаква псевдокултура, измислен свят в който гейовете са на върха. Може би защото България сега се управлява от педераси(вид характер) а отделно някой от тях са и гейове.

целта на гейовете е да изкарат хетеросексуалните ненормални, а те - нормални. За това търсят постоянно изява и се натрапват отвсички медии. А става въпрос за обикновено патологична болест. Разликата между клоуна и смешно облечения (напр. мъж с женски дрехи) е че клоуна знае че е облечен смешно.

Ако трябва да съм честен и на мен ми става леко неудобно и сконфузно (но не и гадно), когато видя двама мъже да се целуват на улицата, в клуб и тн. Но това се случва не в България, а в Европа, където хората биват преценявани не на база сексуална ориентация, а според това какви личности са, как се вписват в обществото и до колко успяват да допринесат с нещо за неговото развитие. Имам няколко познати гейове, и искам да ви кажа че те са много по стойностни, амбициозни, интелигентни и готини хора от масата българи. Просто българинът е на светлинни години от европейския начин на мислене. А за това кое е извратено и кое не, погледнете в zamunda.net и arenabg.com и вижте какво гледат деата ви.

Дали има двойни стандарти или не, това не променя факта, че плакатът е ГАДЕН. А мадамите по рекламите на водките са си ОК и къде видяха от Джемини в тях порно? Не съм видял голи гърди по тях (а и да имаше, щяха да са женски, което е напълно природно, а не гнусен травестит със силиконови гърди). Изобщо защо им обръщаме внимание на Джемини? Нека си вият на умряло, това не променя нищо. Колкото и да им се иска, хетеросексуалните няма да приемат на 100% педалите (лесбийките са доста по-приемливи). Може да ги търпим педалите, но не и да приемем това за нормално. Като са го дали на заден ход и се отклоняват от нормата, ще си носят последствията за това.

Vapros e edin , dali naistina iskame decata ni da izrastnat v svqt v koito Azis e nacionalen geroi .... moje li chovek ot malcinstvoto s homoseksualni naklonnosti , peesht muzika po-obidna ot rap-a , da e nacionalen geroi i primer za podrajanie ?

Болните сте вие. Хомосексуалистите са хора като нас. В рекламата няма нищо неморално!

Ami tova za folk-kuklutrata e viarno; Az napylno podkrepiam Gemini- kak taka za goli folkpevici mozhe, za reklamata na Flirt (koeto e chisto porno)mozhe, a za Azis- ne mozhe?! Az lichno prepodchitam reklamata na vodka Flirt, tam mazkite sa strahotni; Azis ne mi haresva osobeno, e cweluvkata mu s kitaeca me tovrahstava; NO tova ne znachi, che triabva da imame dvoini standrti

Ако трябва да съм честен и на мен ми става леко неудобно и сконфузно (но не и гадно), когато видя двама мъже да се целуват на улицата, в клуб и тн. Но това се случва не в България, а в Европа, където хората биват преценявани не на база сексуална ориентация, а според това какви личности са, как се вписват в обществото и до колко успяват да допринесат с нещо за неговото развитие. Имам няколко познати гейове, и искам да ви кажа че те са много по стойностни, амбициозни, интелигентни и готини хора от масата българи. Просто българинът е на светлинни години от европейския начин на мислене. А за това кое е извратено и кое не, погледнете в zamunda.net и arenabg.com и вижте какво гледат деата ви.

Ужасявам се от неграмотните, тъпи, мразещи идиоти, които пишат ужасни неща тук и ги повтарят в живота. Такива убиха оня ден момчето в дискотеката, такива държат страната на средновековно ниво на развитие, такива трябва да ги вкарат в един лагер и хубаво да ги ъпгрейднат, за да осъмнаят най-сетне колко ниско на човешката стълбица стоят. И да престанат да командват парада в България, защото тогава всички сме загинали, повярвайте ми. Долу тъпите, неграмотни, агресивни и самодоволни селски мачовци и курви! Да живее интелигентният човек!

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Помежду другото Азиз има жена и дете, та не знам доколко е педал. Това което виждаме е натрапване на някаква псевдокултура, измислен свят в който гейовете са на върха. Може би защото България сега се управлява от педераси(вид характер) а отделно някой от тях са и гейове.

Ние, от провинцията на тези ненормалници им викаме педерасти (този когото чукат), а този, който чука - МАНАФ. Тези болни хора подобно на наркоманите трябва да бъдат лекувани в специализирани заведения от типа на Белене.

Нещастни и гнусни хора са гейовете.Трябва да се забрани със закон пропагандирането на низките им страсти.

ogranicheni hora....

Ей, задници смотани! Оставете хората да се рекламират както немрят за добре! Никой не ви кара да ги харесвате, нито вие да целувате или спите с човек от вашия пол. Няма по-жалки от вас, защото, милички, Вие сте различните - ганьовци, за които всичко различно, от това на което са свикнали на село е неприемливо! Аре марш на село всички. Билбордовете са в София, където, предполага се живеят европейци - хора, които приемат, широко скроени, емоционално интелигентни. Аре да ви видя, ако вашето дете се окаже гей.......нещастници и дребни душици, тва сте вие.! Азис пак ще помете и вас и плоските ви жалби. Няма нищо по-гнусно не от двама целуващи се мъже, а от вашата завист. А ако не ви стига речника и умението за построяване на елементарни изречения, за да обясните на децата си какво е това, не обвинявайте нещото.....него ще го има с или без вас!

Какво и е на снимката? Накой много добре се е справил с фото-шопа. Хората, които проявяват абсолютна нетърпимост към хомосексуалността, дълбоко в себе си са притестнени, че и те имат такива наклонности. Това е доказано в психологията. Страхът, че можеш да станеш за резил, както те си мислят ги кара да реагират и да се изказват крайно негативно и агресивно.

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Болните сте вие. Хомосексуалистите са хора като нас. В рекламата няма нищо неморално!

Много интересни коментари. България наистина все още се намира в средновековието, където различното е неморално, незаконно и за инквизицията. Усещам, че у много от българите дреме един Хитлер, готов с труд, химикали и лагери да превъзпита различните. Аз не съм обратен, но това не ми пречи да приемам обратните. Някои неща не ми харесват у Азис, но това не е пречка да се възхищавам на гласа му. Да не забравяме, че понякога нормалното е ненормално и ненормалното - нормално

Абсолютно не ми дреме кой с кого си ляга и кой какво си прави по тялото. Но и аз не искам да обяснявам как и защо мазния мангал има цици, по-големи от на повечето жени. Що се целува с друг мазен мангал и що д фак тия двамата са ми ги изтъпанили из целия град. Разликата с рекламата на водката е, че там е представена обществено търпима ситуация - свалка на мъж с жена или обратното. И както някъде по-надолу казаха - педераси, радвайте се, че въобще ви е позволено да съществувате, защото българското общество не е готово да ви приеме, а сте узаконени от политическа сган, не по-добра от вас.

ама фолк звездите са готини а азис е противен, е това е разликата.

от това по ясно ,нямаше кой да го каже...браво подкрепям ви-всеки има ПРАВО да си живее ЖИВОТЪТ,така както поиска...

Просто ще цитирам заглавието на статията: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! напълно подкрепям автора. Двойните стандарти са факт. Не съм фен на Азис но не виждам причина на 1/2 от билбодовете да висят полуголи гърли, а Азис да скандализира толкова силно обществото.

Аз съм съгласен с тях. Не харесвам единствено показността на някои гейове, но реално погледнато, ако отидеш в Син сити, ще видиш показност в пъти повече. А на r бих искал да кажа - лошата обществена нагласа се дължи предимно на факта, че много хора си нямат и ни най-малка идея на какво се дължи хомосексуализма. Така че вместо да разправяш, че е противоестествено и да набиваш в главата на сина ти предрасъдъци, вземи прочети малко съвременна научна литература или се поразрови в интернет. И тогава може да си преосмислиш малко позицията и да разбереш, че ако е природно заложено на сина ти да стане гей, каквото и да правиш, той ще стане (това се отнася за всички, не само за теб). Разбира се, имаш право да възпитаваш сина си както сметнеш за нужно.

И Азис, и водка Флирт, и мастика ненам каква си експлоатират едно и също нещо - народ от ПРОСТАЦИ!!

kyde mi otide komentara e?

Правете каквото си искате, никой не ви пречи, но не ни натрапвайте болния си мозък и импотентен член. Кой го интересува с кой спите и с кой не. Тава си е ваша работа. Както е неморално да се слагат плакати с голи мъже и жени правещи секс, така е непорално и циганина - кардараш /кардараши са тези на които дъщерите, съпругите и майките не само се купуват, но се и купуват, за да крадат/ да си набутва сексуалната връзка с долнопробната мъжка проститутка Китаеца. Какво ме интересува Азис с кой спи. Той е развратен, грозен и дебел циганин. Той морал няма с когото и да спи - мъж или жена. Грозна гледка е.

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Човеците се размножават. Така е предвидил Дядо Боже. Живейте си поскромно господа и госпожи обратни. Вие не се натрапвайте на обществото . Никой не ви нарушава правата. Просто вие нарушавата правилата на природата.Не ми дцитирайте Елтън Джон и подобни. Те поне са артисти от висока класа.

секи има право на всичко,но никой няма право да завира извратената си сексуална ориентация в очите на всички само защото напоследък е модерно да си педерас. Добре , че немогат да се самовъзпроизвеждат и естествения подбор ще ги затрие като им мине модата