Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ДОЛНАТА СГАН ОТ ДЖЕМИНИ ЗНАЯТ САМО ДА ПЛЯМПАТ ПРАВ Е РАСАТЕ ЗА ПЕДЕРАСТИЯТА , КАКВИ ПРАВА ИСКАТ ДА ГЛЕДАТ НЕШАСТНИ ДЕЦА ПОТЕНЦИАЛНИ ПЕДЕРАСТЧЕТА ТОЯ И ОНЯ ИМ Е ВИНОВЕН А РАЗНИ ИНДИВИДИ ОТ СОРТА НА ЕВГЕЙНИ ОБРАТНОТО И ОГЪЗИС СИ РАЗВЯВАТ БАЙРАКА КАКТО СИ ИСКАТ ИСКАМ ДИКТАТУРА ЗА 10 ГОДИНИ И ВЕЧЕРЕН ЧАС ТА ДА ВИ ВИДИМ ТОГАВА КАК ЩЕ ВИРЕЕТЕ ПЕДАЛЧЕТА НЕДЪГАВИ И КАК ЩЕ СЕ ГЪРЧИТЕ НЕ НА ПЕДАЛИЯТА И ТЕХНИЯТ ПСЕВДО МОРАЛ !!!

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КО С КОГО СИ ЛЯГА, НО СЕ ПИТАМ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ ПАРАДИ ЗА ПОЛОВА ПРИНАДЛЕЖНОСТ!?!? П РАЗВАЛЯ МОРАЛНОСТТА.

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КО С КОГО СИ ЛЯГА, НО СЕ ПИТАМ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ ПАРАДИ ЗА ПОЛОВА ПРИНАДЛЕЖНОСТ!?!? П РАЗВАЛЯ МОРАЛНОСТТА.

PEDERASIATA E KATO SHEZOFRENIATA-NEIZLI PSIHICHESKO ZABOLAVANE!...LOSHET E ,CHE PURVITE GI DOPUSNAHA DA UPRAVLAVAT DURGAVI(ESPAÑA, I REZULTATITE SA NALITSE!!!

Аре педеруги,кажете как ще реагирате ако аз примерно си направя актова снимка и си надървя войнишкия и дискретно го изнапосамв положение25 см над ластика на боксерките,без да смятам главата му,или с два разминаващи се паткана по члена ми ,без да си докосвот мустаците.поставя билболдове с тия актови снимки сред столицата.и кво,пак ще ревете,че правата ви са нарушени,щото не ви давам да си играете с него и ще го гледате в захлас.Смърт,и нищо друго за нарушителите на естественото възпроизводство на човешкия род.Вас драги педали долни,трябва да ви съдят за престъпления към човечеството,а не да ми правите педерастка кариера.

Абсолютно сте прави, плакатът на азис и китаеца НЕ трябва да стои над СУ. Лично на мен ми харесват голите каки на водка флирт, но те СЪЩО трябва да бъдат махнати. Дали хомо или хетеро, НЕ БИВА да има толкова крещящи сексуални послания на обществени места, където минават деца. За това си има определени места и време. Не, не мисля че хомосексуализмът трябва да бъде рекламиран или демонстриран. Доколкото предполагам, Джемини протестират, не защото азис е символ на гейовете, а заради двойния стандарт в България. Азис е всичко друго но не и обратен, целият този скандал е толкова добре замислен, че мога само да поздравя хората измислили го за добрата идея. Абсолютно съм против това една група хора да имат повече права от други, но не понасям, когато хора, които не могат да напишат две изречения като хората, слагат педофилите и гейовете под един общ знаменател. Дразня се на тесногръдието и простотията, които царят в България. Този който не може да обясни да детето си какво правят онези батковци на рекламата да се замисли, как ще му обясни, защо онази кака е застанала така разкрачена ??

Това педалите и лесбийките са голяма напаст!

Имам един въпрос към 90% от хората, които пишат тук. Някога контактували ли сте с гей, знаете ли какви са взаимоотношенията в една гей двойка? Защо си мислите, че хомосексуалистите мислят само затова къде, кога и с кого да се изчукат по възможно най перверзния начин ??? Нека да цитирам: Хомосексуалността е сексуална ориентация, изразяваща се чрез сексуални мисли, любов, фантазии и сексуални действия с човек от същия пол. Обектът на сексуално влечение е основната разлика между хомосексуалност, хетеросексуалност и бисексуалност. Къде видяхте нещо перверзно и извратено..??? Нека да продължа: Не съществува единно мнение по въпроса дали половата ориентация е вродена или придобита, но в общия случай при формирането и влияние могат да окажат множество фактори хормонални, генетични, конституционални, социални и чисто психологически. А за това дали хомосексуалните са грешка на природата, уроди, безполезни и тн. същества, много грешите ако мислите така. Когато един мъж/жена не оставя поколение след себе си е все едно дали е гей, стерилен, или просто е избрал да няма деца... Мисля че не сме в общество където статуса на индивида се определя по това колко деца има.. Но май повечето българи имат манталитета на араби (нищо лошо срещу тях, имам добри приятели от ливан и тн.).. Ако една жена реши да не се омъжва и да не ражда, бихте ли казали че прави нещо противоестествено, че е грешка на природата, и не изпълнява функциите отредени от му Господ..? А ако вместо да роди 3-4 деца, един човек намери начин да бъде полезен на обществото, да допринесе за развитието на хората около него, има ли значение сексуалната му ориентация ??? Това тесногръдие, толкова дълбоко залегнало в българина ни дърпа толкова силно назад... Вземете и прочетете нещо по въпроса, образовайте се малко и тогава давайте присъди...

Имам един въпрос към 90% от хората, които пишат тук. Някога контактували ли сте с гей, знаете ли какви са взаимоотношенията в една гей двойка? Защо си мислите, че хомосексуалистите мислят само затова къде, кога и с кого да се изчукат по възможно най перверзния начин ??? Нека да цитирам: Хомосексуалността е сексуална ориентация, изразяваща се чрез сексуални мисли, любов, фантазии и сексуални действия с човек от същия пол. Обектът на сексуално влечение е основната разлика между хомосексуалност, хетеросексуалност и бисексуалност. Къде видяхте нещо перверзно и извратено..??? Нека да продължа: Не съществува единно мнение по въпроса дали половата ориентация е вродена или придобита, но в общия случай при формирането и влияние могат да окажат множество фактори хормонални, генетични, конституционални, социални и чисто психологически. А за това дали хомосексуалните са грешка на природата, уроди, безполезни и тн. същества, много грешите ако мислите така. Когато един мъж/жена не оставя поколение след себе си е все едно дали е гей, стерилен, или просто е избрал да няма деца... Мисля че не сме в общество където статуса на индивида се определя по това колко деца има.. Но май повечето българи имат манталитета на араби (нищо лошо срещу тях, имам добри приятели от ливан и тн.).. Ако една жена реши да не се омъжва и да не ражда, бихте ли казали че прави нещо противоестествено, че е грешка на природата, и не изпълнява функциите отредени от му Господ..? А ако вместо да роди 3-4 деца, един човек намери начин да бъде полезен на обществото, да допринесе за развитието на хората около него, има ли значение сексуалната му ориентация ??? Това тесногръдие, толкова дълбоко залегнало в българина ни дърпа толкова силно назад... Вземете и прочетете нещо по въпроса, образовайте се малко и тогава давайте присъди...

Аман от мангали, аман от педали! Аман от руспийки, аман от лесбийки!

Но я обичаш, нали?

скапани педали стига сте надавали глас, бахти и наглите мърши

Това педалите и лесбийките са голяма напаст!

абе то нас никъде по света не ни обичат...ама не заради обратните...май по-скоро заради просташкото ни ,примитивно поведение...България такава държава.......а ако ги нямаше и руснаците да ни налеят малко в култура в главите то сега....не ми се мисли....турска провинция...а там всеки е манаф......всеки втори щеше да е АЗИС.

ама азис и цици ли има?????леле леле...ква стана докато ме няма в българия...

ама азис и цици ли има?????леле леле...ква стана докато ме няма в българия...

Едно е готина, поне на външен вид, мацка и съвсем друго - гнусен педераст.

ама азис и цици ли има?????леле леле...ква стана докато ме няма в българия...

mrasni pederasi na sapun

Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.

Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.

Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.

Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.

Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.

Абе да те е... и в еклесиаста. Ти с цигани живял си бе мамамммммммммм ти..... Досаждали ли са ти гейове бе. Нищо против човека факт е обаче, че масата хомо са хора с много куц характер

АБЕ ТИЯ ОТ ДЖЕМИНИ,ЗАЩО НЕ ВЗЕМАТ МАЛКО ДА СЕ ЗАНИМАВАТ И С ДРУГИ ВЪПРОСИ ОСВЕН ТЯХНАТА ПЕДЕРАЩИНА?!В ТАЯ ДЪРЖАВА ИМА ТОЛКОВА МНОГО СОЦИАЛНИ ПРОБЛЕМИ.ЗА ТЯХ НЕ ВАЖАТ ЛИ?!АБЕ АЙ СИКТИР!

НИКОГА НЯМА ДА НАЗНАЧА ПЕДЕРАС НА РАБОТА! АКО НЕ ГО УСЕТЯ ПРИ НАЗНАЧАВАНЕТО КАТО РАЗБЕРА ЩЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ КАТО МРЪСЕН ПАРЦАЛ!!!!!

НА СТАДИОНА!

НА СТАДИОНА!

Не смятам, че свалянето на плаката на Азис има нещо общо с гейовете. Абсолютно съм съгласна, че се вихри дива простотия, която никому не пречи, но Азис прекалява. Аз лично него не го смятам нито за гей нито за никакъв - той е продукт на една индустрия и с подобен плакат предизвиква чудовищна реклама около името си. И печели от това. Едно не разбрах - какво общо имат гейовете?

Гнусни педали, колко ли ви плаща тоя мазен извратеняк, за да си пропагандирате лайняната организацийка! Ще дойде видовден и за вас, дупедавци разшлякани!

Не смятам, че свалянето на плаката на Азис има нещо общо с гейовете. Абсолютно съм съгласна, че се вихри дива простотия, която никому не пречи, но Азис прекалява. Аз лично него не го смятам нито за гей нито за никакъв - той е продукт на една индустрия и с подобен плакат предизвиква чудовищна реклама около името си. И печели от това. Едно не разбрах - какво общо имат гейовете?

аве тия

Абе тая кака от джемини е егати грозотията, УЖАС! И 2 пълни промени няма да я оправят:)))) Тя сигурно за тва е обърнала резбата, щото никой мъж не я поглежда завалийката:)))))

Браво, педераси, ориентирали сте се правилно - за хетеросексуални може, за хомосексуални - не! Точка по въпроса. Като не ви харесва, тръгвате като евреите 40 години из пустинята да си търсите държава. Сега остава и циганите да се обадят за дискриминация. Педе нещастни, скрийте се някъде и си бъркайте по дупките, не ни занимавайте с измислените си проблеми.

Браво, педераси, ориентирали сте се правилно - за хетеросексуални може, за хомосексуални - не! Точка по въпроса. Като не ви харесва, тръгвате като евреите 40 години из пустинята да си търсите държава. Сега остава и циганите да се обадят за дискриминация. Педе нещастни, скрийте се някъде и си бъркайте по дупките, не ни занимавайте с измислените си проблеми.

КВИ ПРАВА МОЖЕ ДА ИМА ЕДИН ПЕДЕРАС? ИМА ПРАВО САМО НА БОЙ! КАТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА ЕМИГРИРА В ДАНИЯ!!! ТАМ ОБИЧАТ ИЗВРАТЕНИТЕ ИЗРОДИ! ТУК НЕ!!!!

Ей много смешно.Азис едвали е хомосексуален а и това не е важно.Той просто си прави скандална реклама-колкото по-скандална толкова по-добре.Разбирай толкова повече кинти.И сега въпроса е трябва ли да го търпим или не е нужно.Както не виждам за какво са ни и женските порно кукли по останалите реклами.Това не е акция за ограмотяване по проблемите на гей-обществото а да насъскаме кучетата.Джемини осъзнайте се.

КВИ ПРАВА МОЖЕ ДА ИМА ЕДИН ПЕДЕРАС? ИМА ПРАВО САМО НА БОЙ! КАТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА ЕМИГРИРА В ДАНИЯ!!! ТАМ ОБИЧАТ ИЗВРАТЕНИТЕ ИЗРОДИ! ТУК НЕ!!!!

Ей много смешно.Азис едвали е хомосексуален а и това не е важно.Той просто си прави скандална реклама-колкото по-скандална толкова по-добре.Разбирай толкова повече кинти.И сега въпроса е трябва ли да го търпим или не е нужно.Както не виждам за какво са ни и женските порно кукли по останалите реклами.Това не е акция за ограмотяване по проблемите на гей-обществото а да насъскаме кучетата.Джемини осъзнайте се.

Браво, педераси, ориентирали сте се правилно - за хетеросексуални може, за хомосексуални - не! Точка по въпроса. Като не ви харесва, тръгвате като евреите 40 години из пустинята да си търсите държава. Сега остава и циганите да се обадят за дискриминация. Педе нещастни, скрийте се някъде и си бъркайте по дупките, не ни занимавайте с измислените си проблеми.

Абе какво е това Джемини? Да не са някакви гнусни педераси или са лезбийки?