Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Всички такива пе...и бих ги засилил към анадола. Там поне ше ги уважават според заслугите им

abe ne gi podkrepqm, oba4e za edno sa prawi - falshiviqt moral mi e mnogo smeshen...otdawna we4e wsi4ko e pari...

Какво означава това е противоестествено? Естествено е всичко което се среща в природата, и едно от тези неща е и хомосексуалността - има я и при животните. Иначе и аз не одобрявам този билборд и хич не си падам по простотиите и имиджа на Азис!

Изобщо не харесвам Азис,но не се ли питате как точно се е появил този плакат на билборда.Съмнявам се ,че Азис сам го направил и закачил!Явно контрол има след като се развихри скандал!И то не става въпрос само за плакати ами по принцип.Ето това е нашата мила и родна страна!

Демокрация сме, а демокрацията означава че всеки е свободен да прави каквото си иска без да пречи на свободата на другите. Е, Азис ми пречи! Да си слага плакатите в банята в тоалетната и където си иска, но не където аз ще ги виждам! Има си граница за морал! Не съм съгласен, човек без каквито и да е данни да ми бъде натрапван като идол!

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

URODI

Ще ме извините господине, но аз предпочитам да гледам красиви голи мъжки тела, защото съм жена:))))

Ами Гейска му работа.

ЗАЩО НЕ СЕ СКРИЕТЕ НЯКЪДЕ НА ТЪМНО И ТАМ НЕ СИ ЗАДОВОЛЯВАТЕ ВЗАИМНИТЕ НУЖДИ А СТЕ ВЗЕЛИ ДА СИ ТЪРСИТЕ ПРАВАТА ГЕЙЧЕТА НЕЩАСТНИ

Мъж с гърди не ми се гледа честно!!! Просто е прекалено. Иначе нищо против гейовете, и особено лесбийките. Но когато нещата станат малко транс сексуални, вече ми идва много!!! Ако Китаеца харесва гърди, що тогава го прави с Азис.

NEMORALNO NEETI4NO MNOGO GROZNO

Гейовете на сапун!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

abe ne gi podkrepqm, oba4e za edno sa prawi - falshiviqt moral mi e mnogo smeshen...otdawna we4e wsi4ko e pari...

Eto tipichen primer na zadrasteni i praistoricheski komentari. Hora, sybudete se nai-posle, ne vi li e iasno che zaradi takiva ogranicheni i tesnogradi kulturata ni e na takova nivo. Vsashnost zashto li si gubia vremeto da pisha na takiva oligofreni kato vas. PS: NE NE SUM OBRATEN, PROSTO ME E SRAM OT MANTALITETA NA RODNATA MI STRANA

gazovi kameri

Няма по-НЕтолерантни хора от гейовете! Навсякъде се натрапват и налагат Харесвайте ни!, Трябва да ни харесвате!. Колко от тях са положително настроени към хетеросексуалните и колко от тях уважават нашето мнение и желания! Станаха като циганите - щом не ни харесвате, ще се оплачем от дискриминация! Хлип-хлип!

Да, коментарите дотук само и единствено потвърждават написаното във статията... Извед всички скочиха срещу т.н. педерасия. Обаче ако вместо Азис и Китаеца на билбордовете си пускаха езици две сочни каки, на никой нямаше да му хрумне да протестира... Напро всички мъже щяха да ги подминават с усмивка и дискретно да се попипват, защото това е правилно... Не ме разбирайте погрешно, ненавиждам азис и чалга. Но по улиците и телевизиите на България е пълно с реклами, от които много по открито и брутално струи почти хард-порно. Pea out.

Никой не забранява на гейовете да се обичат, но не пък и да търпим показността им. Защото от където и да го погледнеш това си е ненормало. Да не говорим пък и за тези, които станаха гейове само, за да са по-интересни и всячески натрапват това си отклонение. Вярно е, че има много двусмислени реклами, които показват разголени певици. и И това не е добре, но е далеч по-нормално от двама мъже които се целуват. Освено това ни писна да ни занимават с Азис и тем подобни.

Извратените нямат място сред нормалните хора. Затова да се връщат обратно в дупките, от които са изпълзяли и да не претендират за човешки права, защото човешките права са за хората, а не за извратените изроди. Не мога да приема че мъж, който си дава задника без бой е норлано човешко същество или че разни лигави фльорци дето си чешат клиторите и си завират разни неща по дупките са нормални жени. ТИЯ ХОРА СА ИЗВРАТЕНИ!!И НЕ ТРЯБВА ДА ИМ ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА СЕ ОПИТВАТ ДА НАПРАВЯТ И НОРМАЛНИТЕ ХОРА КАТО ТЯХ! НЕ МИ ПУКА ЧЕ ГИ ДИСКРИМИНИРАТ И ОТРИТВАТ ОТ ОБЩЕСТВОТО, ЗАЩОТО ТЕ САМИ СА СИ ВИНОВНИ. В БЪЛГАРИЯ МЯСТО ЗА ПЕДАЛИ НЯМА!!! ДА СЕ МАХАТ ОТ ТУКА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА!!!

Не мога да повярвам, че нашето общество е толкова тесногръдо... И аз имам против много ежедневни картини, които виждам по улиците, ама не изказвам такова мнение, просто приемам разните хора и разните идеали. Не харесвам Азис, но той има права като всички останали и каквото може и иска, прави го. Силиконовите фолк певици, обаче, ми действат още по-зле и не искам да ги виждам, но никой не ме пита. Гейовете в са факт - приемето го. Стига с това плюене и грозни изказвания.

Гейовете са болни хора. Както хомосексуализма, така и лезбийството са противоестествени и гнусни влечения. Никога обществото не би приело и семействата с морал не биха защитили такава отявлена проява на гнусна разврат. Нищо против хората хомосексуалисти, но ние не може да приемем за нормално тези влчечения и пропагандата на тази отращаваща похот.

Одобрявам дълбоко мъжете-гейове. Така остават повече жени за мен :D Шегата настрана: ок, вие сте Различни. Живеем във, води се, толерантно общество, и е нормално вие да имате права, и да можете да живеете своя живот. Ще скоча срещу всеки който обяснява че едва ли не, вие не сте били хора щото имате различни сексуални предпочитания. Но, моля ви, не се самозабравяйте - хомосексуализмът НЕ Е нормален, а продукт на откаченото, разглезено общество. Ако беше нормално природата да го е измислила отдавна.

от естетическа гледна точка двама мъже в подобна поза са изключително въздействаща гледка. Гола фолк-икона от женски пол, силиконово провокираща мъжката аудитория и подражателстващата от женски пол рядко може да се похвали с таква умереност. В крайна сметка ЦЕЛТА е постигната - аудиторията е провокирана, дали от любопитство или от злоба всички ще очакваме настръхнали следващият ход:)

Стига с тозия АЗИС -педераза

normalno e da si hewteroseksualen ergo tova e moralno, ai siktir!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Към всички вас: Братленца, не сте дорасли, или пък не сте сигурни, че сте истински мъже... за съжаление повечето са като вас.... дребни мизерни душици... Дерзайте!

Педераст да си, е срам и позор за семейството и за обществото. Отвръща ме да гледам мъже да се целуат. А педалите са най мазните хора, ако могат да се нарекат така. Отвръщава ме тяхното педалско поведение.

I dnes iosht psiohologiata opredelia tova iavlenie 'homoseksualism' kato ZABOLIAVANE na psihicheska osnova. Ne mi drunkaite gluposti ami se lekuvaite. Vsichko ostanalo e opit da izvinite sobstvenoto si nejelanie da si priznaete pred sebe si che ste bolni. Ne ochakvaite horata da priemat koito i da e s psihichesko otklonenie da bade priet. Zashto da ne priemem togava za normalno che ubiicite sa s normalno povedenie. AMi che to za tiah si e normalno. Nie stranichnite hora ne go vazpriemame kato normalno. Logikata e sashtata. I vmesto da hlenchite (kato nedo...ani bulki) vzemete se zamislete che modelat vi na povedenie vsashnost podbujda kam negativni nastroenia. Nikoi ne obicha hlenchesthi momche.. pardon momichenca. Neznam dali shte vi stigne do saznanieto no sledvashtia pat kato zasmuchesh nechii shnorhel pomisli normalno li e i kude drugade v prirodata si vidial naprimer dva slona (pardno po-tochno dva plujeka) da si oblizvat hobotite. Nema takova 'normalno' iavlenie. A tam kudeto se sluchva prirodata barzo barzo likvidira iavlenieto zashtoto e NENORMALNO! Kolkoto i da se pravite, kakto i da se narichate shte si ostanete pederasti - spravka http://en.wikipedia. priatno smukane.

Да приемем хомосексуализма нормално, е като да приемем педофилията или содомията като естествени явления! Във всички случаи, става дума за психологическо изкривяване, в конфликт с инстинктите ни на животински вид. Хомосексуализм е безсилието на индивида да се самоусеща в пола, в който е! Погрешно разбраната демокрация, създава възможност да се намери оправдание за неестественото действие. Хомосексу са просто бунтари, които ПОНЯКОГА са грамотни, но очевидно, недостатъчно...

Да приемем хомосексуализма нормално, е като да приемем педофилията или содомията като естествени явления! Във всички случаи, става дума за психологическо изкривяване, в конфликт с инстинктите ни на животински вид. Хомосексуализм е безсилието на индивида да се самоусеща в пола, в който е! Погрешно разбраната демокрация, създава възможност да се намери оправдание за неестественото действие. Хомосексу са просто бунтари, които ПОНЯКОГА са грамотни, но очевидно, недостатъчно...

Природата го е измислила отдавна - еднополовите двойки не могат да се размножават, следователно родът им не се продължава и те изчезват. Съществуването им е изкуствено, проста работа. Предлагам всички гейове - в женския затвор, а всички лезбийки - в мъжкия! :-)))) За да се ъпгрейднат малко...

Всичко си има граници в това число и търпимостта.Като искат да си живуркат педалите заедно, но хайде да не се налага да обяснявам на 7 годишната си дъщеря защо тези двама чичковци се целуват и единият има женски гърди....мамка му и гнусен педал даеба.

мисля че съм широкоскроен човек ,приемам хората ...но няма да приема че гейовете са нормално явление.. това е противоестествено..и няма да уча сина си че това е нормално.. човек прави избор...Но тук не ства въпрос за приятелство а за секс..

aman ot tezi gadni pedali!

HAIDE GEI4ETA I LESBIIKITE SEGA NA PROTEST PRED PARLAMENTA !!!!!!! ESTESTVENO 4E E NE MORALNO I VIE MORALNO POVREDENI HORA TRQBVA DA GO RAZBERETE AKO NE, EMIGRIRAITE V HOLANDIQ !!!!! V BALGARIQ NQMA MQSTO ZA TAKIVA IZVRA6TENIQ NA QVNI I VIDNI MESTA !!!!!!!

Ще ме извинявате господа гейове, но въпреки че мразя чалгата предпочитам хиляди пъти да гледам гола фолкзвезда отколкото голи мъже. Не ни ги развивайте тия теории от рода на има ли морал или всичко е субективно. Най-добре се скрийте някъде, не защото разваляте морала(едва ли ще подтикнете някой да стане гей ако той не е латентен такъв), а повдигате страшно много и страшно негативни емоции у всички мъже където и да се появите. А видя ли мъже да се целуват веднага ми се приповръща ... хайде не надигайте много много глава. Радвайте се, че ви е позволено да съществувате изобщо.

ДОЛНАТА СГАН ОТ ДЖЕМИНИ ЗНАЯТ САМО ДА ПЛЯМПАТ ПРАВ Е РАСАТЕ ЗА ПЕДЕРАСТИЯТА , КАКВИ ПРАВА ИСКАТ ДА ГЛЕДАТ НЕШАСТНИ ДЕЦА ПОТЕНЦИАЛНИ ПЕДЕРАСТЧЕТА ТОЯ И ОНЯ ИМ Е ВИНОВЕН А РАЗНИ ИНДИВИДИ ОТ СОРТА НА ЕВГЕЙНИ ОБРАТНОТО И ОГЪЗИС СИ РАЗВЯВАТ БАЙРАКА КАКТО СИ ИСКАТ ИСКАМ ДИКТАТУРА ЗА 10 ГОДИНИ И ВЕЧЕРЕН ЧАС ТА ДА ВИ ВИДИМ ТОГАВА КАК ЩЕ ВИРЕЕТЕ ПЕДАЛЧЕТА НЕДЪГАВИ И КАК ЩЕ СЕ ГЪРЧИТЕ НЕ НА ПЕДАЛИЯТА И ТЕХНИЯТ ПСЕВДО МОРАЛ !!!

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КО С КОГО СИ ЛЯГА, НО СЕ ПИТАМ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ ПАРАДИ ЗА ПОЛОВА ПРИНАДЛЕЖНОСТ!?!? П РАЗВАЛЯ МОРАЛНОСТТА.

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КО С КОГО СИ ЛЯГА, НО СЕ ПИТАМ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ ПАРАДИ ЗА ПОЛОВА ПРИНАДЛЕЖНОСТ!?!? П РАЗВАЛЯ МОРАЛНОСТТА.