Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | dnes.dir.bg
назад

Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!

Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.

Обратно в новината

Коментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не ми пука кой с кого спи,ама педерасатията е ГНУСНА ГАДОСТ!А тези от Джемини освен да я пропагандират(за което в Полша дори свалиха детски анимац.фил)нищо друго не правят.Твърденията,ч хомусексуализмът е нещо нормално са нелепи и абсурдни.Значи и педофилията е нормална?!Той а разбива обществото и приетите норми и води до раждането на слаби индивиди, неспособни да създадат нормално поколение.Иначе тактиката на педалите ми напомня тази на мангалозащитниците- ни оставяте а си правим каквото си искае или ще ви съдим за дискриминация!

Снимката беше супер! Много ми хареса... само бяха изпуснали надписа Пратете 1 SMS за борба с педерастията. нещо там за фонд за лечение някакъв...

Що ли не се гръмнат тия?Азис им пречи ,а силиконовите ку..и дето всяка вечер ми се кърщат по телевизията и по скапаните им порно реклами да не са стока.скапана държава,значи голи ку..и може а азис неможе.НЕ МИ ПРЕЧИ ЩЕ ГО ПРЕГЛЪТНА,НО ОНЕЗИ СИЛИКОНОВИ ПРОСКУБАНИ КОКОШКИ ЕДВАЛИ.

Не ми пука кой с кого спи,ама педерасатията е ГНУСНА ГАДОСТ!А тези от Джемини освен да я пропагандират(за което в Полша дори свалиха детски анимац.фил)нищо друго не правят.Твърденията,ч хомусексуализмът е нещо нормално са нелепи и абсурдни.Значи и педофилията е нормална?!Той а разбива обществото и приетите норми и води до раждането на слаби индивиди, неспособни да създадат нормално поколение.Иначе тактиката на педалите ми напомня тази на мангалозащитниците- ни оставяте а си правим каквото си искае или ще ви съдим за дискриминация!

Да не си Гей ти си чист педал. Гей означава богат педал. Така, че не е необходимо да ни натрапваш педерасткото си мнение

Бог е създал първо мъж и жена а не двама мъже или две жени. Аз несъм много вярваща, но странно защо не създаде двама мъже, пък тия двамата да си владеят света. Вярно е че трябва да се борим с бедността, насилието и много още други проблеми но и вие също сте голям проблем. Не искам децата ми и внуците ми да си мислят че това е нормално. Природата е създала мъжа и жената да се съберат и да оставят след себе си здраво поколение а не такива като вас. Съжелявам че трябва да пиша това,защото уважавам всеки човек, но вие вече ставате нагли и нахални и скоро ще ни накарате да си мислим че ние хетеросексоалните сме сбъркани нещо. Вместо да се криете в миша дупка вие веете байраци. Радвайте че не сме ви подбрали както си му е редно че...

Като станат повече от нас, ще видиме кои са обратните!!!

Браво, надявам се това да се прочете където и от които трябва! Супер сте, Джемини!

Най-ужасното е, че всички тези пошли реклами и предавания се считат за нормални от подрастващите, а нашето неодобрение се счита за консерватизъм и немодерни възгледи! Ненормалното се взима за нормално - е това е в БГ!

всички гейове са жертви на жертви!!!

Малка е крачката до билборд с Азис и някоя безименна козичка например. После може да продължат и с педофилия, некрофилия... Нали сме свободомислещи хора... Само че тяхната свобода започва все повече да противоречи на моята и принципите ми свързани с морала и ценностите ми. А когато това се случи, ще има сблъсък, който няма да завърши добре за гореспоменатите.

deklaraciqta ili tam kakvoto e na Djemini e absolutno argumentirana i podplutena s dostatu4no primeri.Taka 4e edinstvenoto,koeto moga da kaja e,4e sa pravi. A 90% ot mneniqta tuk o6te pove4e zasilvat smisula na deklraciqta i naistina pokazvat,4e jiveem v komunisti4eko vreme. Moje da e postkomunisti4esko na cifri /2007 godina/,NO misleneto,povedeniet razsujdavaneto sa moralno ostareli i mogat samo da se sravnqt s nqkoi ot izostanalite 6tati v Amerika,v koito presledvat o6te 4ernokoji, homoseksualisti, 4ervenokosi i t.n.Naistina BG skoro nqma da ima progres! Otidete v evropeiskite stolici London, Paris, Berlin, Amsterdam i t.n., vijte za kakvo stava vurpos i togava pliute koi e bolen i koi ne e !

гейовете са болнички, психични отклонения имат :) горкичките::: а толкова им се иска всички да ги признаят, че даже се женят и деца отглеждат. е не сте нормални, просто сте извън нормата, гейчета :) не че сред вас няма приятни, симпатични хора, на които може да се разчита и стават за приятели. има. ама сексуалната ви ориентация е сбъркана. факт.

Джемини казват: Всички сме били свидетели как на улицата момче и момиче се целуват и се изяждат и как тълпата от Обществото минава покрай тях, без дори да ги забележи. АМИ НЕ ГИ ЗАБЕЛЯЗВАТ, ЗАЩОТО ТОВА Е НОРМАЛНО, БЕ! НЕНОРМАЛНО Е ДВАМА С МЕКИ КИТКИ ДА СЕ ЦУНКАТ НА УЛИЦАТА. ДА СИ ПРАКТИКУВАТ ПЕДЕРАСТЛЪКА, НО АКО ОБИЧАТ, ДА НЕ МИ ГО НАТРАВАТ КАТО НЕЩО НОРМАЛНО, ЗАЩОТО НЕ Е! ЕТО ТОВА ПЕДАЛИТЕ НЕ ГО РАЗБРАХА - ДА НЕ НАТРАПВАТ ПУБЛИЧНО ХОМОСЕКСУАЛИЗМА, ЗАЩОТО РЕАКЦИЯТА Е ОБРАТНА НА ЦЕЛИТЕ ИМ.

съгласен съм с Джемини Едно цяло чалга поколение харесва фабрично произведената индустриално руса фолк-барби, за която е спорно дали може да пее и мисли, и според мен това се отнася и с пълна сила за Азис

Вижте сега, скъпи гневни другари! И обратните и правите. Сексът продава всичко. Елементарна проста истина. Рекламата вече е успешна - край. Аз вече я търся тая пуста ТВ2, ама - нъцки. Сега за гейовете - (Азис ме съмнява да е от тях) - а бе мама му стара всички се натискат за ПОВЕЧЕ права. Всеки един дето си измисли малцинство и иска права. А моите права!??? Или всички да станем турци, цигани, гейове и т.н. Хайде ако може (моля ви) дайте ни и на нас малко права, а? На нормалните обикновените БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ

Долу всякаква разюздана реклама! Долу!!!

Джемини! Вие не сте нормални човешки същества.Вашата логика е антихуманна и катастрофична.Защо тя разрушава всичко ,което е още останало от естествената човешка природа.

не бъдете толкова крайни. Гейовете са хора като всички нас и трябва да се съобразяваме с тях и с тяхното съществуване. Трябва да сме по-толерантни. Бих попитал всички онези които са толкова крайни в рисъдите си:Какво бихте направили ако вашето дете се окаже гей или лезбийка? Ще го убиете ли или ще го линчувате пред обществото. Или тогава ще станете по-толерантни към различните?

Znaete li kakvo i na mene kato i na mnogo drugi mi pisna oste predi godini ot prostazi i nazisti kato vas i zatova otidoh da jivej v normalna darjava.A na6ata balgaria e nenormalna i niama da se opravi skoro zaradi tapi,tesnogradi i neobrazovani jivotni kato vas,za koito da bade6 toleranten ozna4ava ,4e niakoi naru6ava tvoite prava!zatova i na men izobsto ve4e ne mi puka za vas i kolko mnogo mrankate ,4e ste bedni i jiveete lo6o,da i taka ste prodaljavate da si jivurkate v tapite si paneli,zastoto misleneto vi e tolkova ograni4eno,kolkoto i kvadraturata na kiliite, v koito sami ste se zatvorili!i kolkoto po-skoro prestanete da zloupotrebjvate s imeto balgaria,balgarin i ortodoksalno hristijnstvo,tolkova po-lesno ste ni bade na nas deto investirame v taj darjava da jiveeem i nie kato v normalnite darjavi-Holandia,Ang i t.n.deto vie se 4udite vseki den kak da izbjgate tam,ama ne stava!Ami ne stava,zastoto za rasisti,nazisti,neto i ograni4eni v misleneto si hora mjsto v normalnia svjt njma!I molj vi ne spomenavaite ve4e gazovi kameri,sled kato neznaete nisto za tjh i ne ste vijdali nemez da pla4e ot sram za nesto,koeto ne e izvar6il,no ne moje da izbjga ot istoriajata!

До всички, които пишат, че хомосексуализмът е естествен и трябва да свикнем с него. По тази логика педофилията също е естествена. На Станислав, който поучава как да възпитаваме децата си искам да му кажа да учи своите, че е съвсем естествено някой чичко (Кузов) да си поиграе с тях и да си пъхне чурката в дупетата им. Също така и убийството е естествено. И него го има в природата. Животните се избиват и изяждат непрестанно. Защо обаче ние трябва да се сравняваме с животните? Все си мисля, че стоим по-високо от тях. А педалите, лезбите и азисите най-добре да се самоубият. Аз съм за евтаназията при нелечимите болести и за това педофили, убийци, педали, лезби най-добре да си я приложат.

Типично по нашенски ми се щеше да напиша Е..л съм ви всичките, педали такива!, когато ми просветна... Че то ще им е кеф, бе?!? Те сал това и чакат, бедните! Това - в кръга на шегата. А сериозно - какво цивилизовано има в неестествените послания с марката Азис? Че ромите са цивилизовани?!? Че еднополовото общуване е нормално?!? Че то е естетически издържана мощна тенденция в съвременното изкуство?!? Търпимостта е едно, но както е казано Моята свобода започва там, където свършва твоята. Затова не мога да понасям всички, кичещи се с права и свободи (било те политически, имуществени или сексуални), като глутница активни борци против фашизма. Както не желая децата ми, децата на цяла България да бъдат разкрепостявани и приучвани към подобни културни достижения! Чалгата и чалга-културата са също основен бич за българската нравственост и особено тази на подрастващите. С едно единствено изключение от войнстващата педерастия - поне половите послания са хетросексуални...

WHO IS THIS AZIS?

До всички, които пишат, че хомосексуализмът е естествен и трябва да свикнем с него. По тази логика педофилията също е естествена. На Станислав, който поучава как да възпитаваме децата си искам да му кажа да учи своите, че е съвсем естествено някой чичко (Кузов) да си поиграе с тях и да си пъхне чурката в дупетата им. Също така и убийството е естествено. И него го има в природата. Животните се избиват и изяждат непрестанно. Защо обаче ние трябва да се сравняваме с животните? Все си мисля, че стоим по-високо от тях. А педалите, лезбите и азисите най-добре да се самоубият. Аз съм за евтаназията при нелечимите болести и за това педофили, убийци, педали, лезби най-добре да си я приложат.

Извинете, че ви прекъсвам разгорещения спор, но ми е чудно - кой всъщност ще се наеме да си сложи ръката на сърцето и да каже, че му е неприятно да вижда билбордове с разголени красавици и красавци в интересни пози? А когато има разголена двойка красавец и красавица? Е, и на мен не ми допадна плаката на Азис и Китаеца - не за друго, а защото един от тези плакати се мъдреше точно пред СУ, който уж е символ на българското образование. Не, няма нищо лошо да има хора с различна сексуална ориентация - това не ги прави по-малко хора или по-малко достойни за уважение. Но тъй като моралът е нещо различно за всяко общество, а те живеят в нашето общество, ще трябва да се съобразяваме взаимно едни с други. Освен това отношенията между хомосексуалните са доста сложни за обяснение спрямо децата - аз поне не знам как бих обяснила на две - три годишно дете защо от прозореца на стаята си вижда двама чичковци, които са се притиснали страстно. В интерес на истината мисля, че като цяло разголените страстно тела не са много подходящи за билборд от гледна точка на нормалното израстване и възпитание на едно дете. А при положение, че именно на малките разчитаме да доведат обществото ни до по-добро положение, трябва да се стараем да възпитаваме в тях едни стойностни, възпитани и най-вече толерантни личности.

Аксиния, Аксиния, беше толкова нормално момиче! Колко вечери сме се напивали с теб и сме си говорили за мъже! Ама световните гейове наливат толкова пари в организациите си, че даже обърна резбата, за да им се харесаш и да припечелиш и ти някой лев покрай тях... Я кажи, щеше ли да защитаваш обратните, ако не ти плащаха добре за това?

как сравнявате хомосексуализма с педофилия не ми е ясно, те да не са продукт на някой извратен генен инженер бе, плюс това какво ви пречи когато двама души доброволно контактуват без да вредят на друг

Извинете, че ви прекъсвам разгорещения спор, но ми е чудно - кой всъщност ще се наеме да си сложи ръката на сърцето и да каже, че му е неприятно да вижда билбордове с разголени красавици и красавци в интересни пози? А когато има разголена двойка красавец и красавица? Е, и на мен не ми допадна плаката на Азис и Китаеца - не за друго, а защото един от тези плакати се мъдреше точно пред СУ, който уж е символ на българското образование. Не, няма нищо лошо да има хора с различна сексуална ориентация - това не ги прави по-малко хора или по-малко достойни за уважение. Но тъй като моралът е нещо различно за всяко общество, а те живеят в нашето общество, ще трябва да се съобразяваме взаимно едни с други. Освен това отношенията между хомосексуалните са доста сложни за обяснение спрямо децата - аз поне не знам как бих обяснила на две - три годишно дете защо от прозореца на стаята си вижда двама чичковци, които са се притиснали страстно. В интерес на истината мисля, че като цяло разголените страстно тела не са много подходящи за билборд от гледна точка на нормалното израстване и възпитание на едно дете. А при положение, че именно на малките разчитаме да доведат обществото ни до по-добро положение, трябва да се стараем да възпитаваме в тях едни стойностни, възпитани и най-вече толерантни личности.

За всички е ясно,че хомосексуализма е БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ!Остналото са артистични интерпретации и суета!Джемини са поредните абсолютни глупаци,нереализирал се в живота!Какви права,какъв морал...!Червеите да си стоят под земята!

А, чували ли сте за някой, продал душата си на дявола????? Вече знаем, че в България доста народ го е направил! А, жалко..........

Истината е, че нито Азис нито голите мацки трябва да висят по билбордовете. Азис винаги си прави скандална реклама. Апропо, защо няма реклами с полуголи хетеро мъже?

Защо трябва да демонстрират педерастията си?И други обратни има в България,но никои не я показва така демонстративно.Ето например един Дим Дуков,някой да го е видял някъде да се натиска с друг/става въпрос така демонстративно/,Мари Куркински също.Занимават се с нещо хората,доказали са се по някакъв начин пред другите и си живеят живота.А с това какво правят през личното си време не занимават никого.И понеже с тази дискусия се появи възможност да се изкаже мнение различно от на другите с което да самозадоволят малко самочувствие си се появиха толкова много тяхни защитници.А и искам да ги попитам всички тях,ако имат синове и се окаже че са обратни ще се зарадват ли от това?Само не извъртайте отговорите си че дори да стане така ще продължите да ги подкрепяте и да сте до тях,това е ясно след като са ваша кръв.Въпросът ми е ще се зарадвате ли от този факт.

пикльо, спомни си че мнозинството доскоро смяташе че Земята е плоска и тоя който смяташе обратното не го наградиха, а пък то какво излезе така че никога повече не споменавай че щом повечето смятат нещо то непременно е правилно, дори да го смятат за нормално но си прав у нас не-нормалните смятат за луди

Abe vie sto ne si se zanimavate s vaste dela? Byrkaite si tam po otverstiqta, blizete se, vkarvaite si i tikvi ako iskate, no ne se zanimavaite s nesta deto ne sa vi rabota...

ОЩЕ ОТ УЧЕНИК ВИДЯ ЛИ ПЕДЕРАСТ(това е думата, не гей както те се наричат) ВЕДНАГА НАЛИТАМ ДА ГО РИТАМ И ДА ГО ТОКАТЯ! МНОГО МЕ ДРАЗНЯТ ТИЯ ГАДИНИ! САМО ДА ИМАХ ВЛАСТ, ЩЯХ ДА ГИ НАТИКАМ В НЯКОЙ ЛАГЕР ДА ЛИ ЛЕКУВАМ С ТРУДОТЕРАПИЯ!

Има и голи мъжки билбордове и реклами и ние хетеротата мръсни нямаме нищо против тях. Но когато те станат израз на целенасочена вулгарност и се появят нечовешки деформирани - е.гъ. мъж с Цици, тогава уважаеми Гейове, ще ме прощавате, но ако намекнете, че това е нормално за Вашата организация ще Ви изтрепя до един. [:

Що ревете срещу пИдалчинцата бе.Ами нали като се съвкупляват отзад ,така се раждат гъзарите.Вий ще ми кажете на мен.Пък тая Гечев ли е или Генчева да спре със смешните си сравнения.Според нея обратните имали права,но според мен са за убиване с камъни.Що бе,аз пък така мисля.Това обратните,са хора-менте.Гледаш я хубаво момиче,ама тя предпочитала нежна приятелка.Мамицата ви проклета,защо сте отнели една стойностна душа на този свят.Аз искам нормален живот,който ми е дал господ,да се възпроизвежда човешкия род,щото съм човек,а повечето от вас дето мислят само за собствените си задници,защо живеете.Отговорете ми.И библията ги отрича и Господ.Какво повече да ги коментираме.Само тояга и на строежа на магистралата.Сега се убедихнаистина,че гей-мафията в България е много силна и нагла.Прокълната раса действа,срина икономика,образовани и докара престъпност,наркоман и педерастия.Затова педалита са така нагли и злобни.

И този път това сбъркано психически МОМЧЕ Асенчо постигна медиен ефект. Всичко, което природата е отредила на индивида, вкл. и неговата сексуалност (хомо- или хетеро) е опорочено по един нагъл и безпрецедентен начин, дори засилва ненавистта на много хора към хомосексуалните. Жалко е, че се използват такива трикове, за да бъде някой известен, дори както ги наричат VIP - персони. Може би затова такива дейстивия на общината са правилни (свалянето на билбордовете), но не бива да им се дава такава публичност.

до Станислав :ти луд ли си гейството да е природно заложено бе?сигурно има и ген на гейството а?що в миналото сред българите не е имало гейове а?що никой от българските възрожденци не е бил гей?щото гейството е измислено от скапаните развратни гърци и римляни,и си е тяхна болест,турците също го практикуват,вобще само приятелски настроени към българите народи имат тая практика и са заразени с тая болест ,сега се опитват и нас да заразят с техната гнусотия,незнам зашо си мислят че имат вобше някакъв шанс,сигурно щото са тъпи като галоши и мисленето за тях е мега трудно

Браво на човека написал това. Това е самата истина. С всичко в нашата мила родина става така. Поздравления.

София и другите големи градове са построени и в тях живеят нормални хора.1%-2% от населението които са по различни не би трябвало да се натрапват и да объркват нормалния ритъм на живот на останалите.За различните има здравни заведения където да се лекуват. Ако това им психическо състояние им харесва нека си направят собствено затворено общество и да не се месят в живота на хората. Ако е с рекламна цел то трябва да има някакви норми. Все пак забраниха във Формула едно да се рекламират цигари. А такава реклама може да е по вредна и от цигарите.О медицинска гледна точка двама мъже да се целуват и т.н.т. е болест. Ами нещата трябва да се отнесат където трябва. Аз съм за пълна свобода на хората, но не и на тоя 1% -2% отклонения. Все пак трябва да се стимулира красивото а не извратеното.

Рекламната кампания с Азис имаше много по-голям успех от предвиденото, щото сега всеки знае какво е било рекламирано. Иконимическият интерес е защитен. Но това, което вашият кмет направи е, според мен, недопустимо. Не може другите да страдат заради неговите предразсъдъци и предпочитания. Напълно подкрепям Джемини за инициативата им.

До всички, които пишат, че хомосексуализмът е естествен и трябва да свикнем с него. По тази логика педофилията също е естествена. На Станислав, който поучава как да възпитаваме децата си искам да му кажа да учи своите, че е съвсем естествено някой чичко (Кузов) да си поиграе с тях и да си пъхне чурката в дупетата им. Също така и убийството е естествено. И него го има в природата. Животните се избиват и изяждат непрестанно. Защо обаче ние трябва да се сравняваме с животните? Все си мисля, че стоим по-високо от тях. А педалите, лезбите и азисите най-добре да се самоубият. Аз съм за евтаназията при нелечимите болести и за това педофили, убийци, педали, лезби най-добре да си я приложат.

trqbva da si mnogo tup za da ne razberesh che vsichko e edno mnogo mashtabna pr-akciq.. plakati s geiove... boiko gi svalq... i vednaga sled tova idva plakata na koito geq e oblechen v kostiym i gleda losho tochno kakto tozi koito my svali plakata... e izvinete... ama ... jalko e che nqkoi hora se e*avat taka s nas prostite grajdancheta

razbira se 4e imat pravo da jiveqt kakto prirodata gi e suzdala, no tova ne izklu4va i doktorskata namesa vse pak, ako pojelaqt:))

Бре много устати тия. Имало животни гейове ? Интересно охлювът какво е? И мъж и жена - значи е и гей и лезбийка и хетеро - е това е 3 в едно - охлюв.

BOBI, aidi da sa mahamie ottyka, kypil sum ednopoasochni bileti za anadola.

Eto tova e celta na reklamata imenno s obraza na Azis. Ako ne beshe toi nqmashe da se vdigne tolkova shum i nqmashe tolkova mnogo hora da q zabelejat. Vie si pishete kakvoto si iskate,Azis si e pribral parite,firmata proizvejdashta vodkata e super dovolna... A tova koi kakva sexualna nasochenost ima si e negov problem. Za men istinata s Azis otdavna e qsna-toi ne e nikakav gei.Ot 15 godini jivee s Galina koqto naricha chistachka i sashtata e maika na deteto mu.Tova,che ima i drug maj v kashti ne prechi da sa shtastlivi po svoemu. Namerili sa nachin po koito da pechelqt-izpolzvat go.I dokato im obrashtate vnimanie shte e taka.

и обратните като евреите винаги реват,че правата им се нарушават, а правата на нормалните,обикновен хора,отглеждащи и възпитаващи деца къде са

абе вобще не им обръщайте внимание на тия пендели ,да си реват колкото искат,като толко искат да са различни да си направат ПЕДЕРЛАНДИЯ и да си живеят сички там и да не ни занимават нас нормалните ,па ние ше им меткаме по некоя бомба от време на време :) и като сте такива ентелегенти и европейци исте толко модерни ,може ли да ми обясните как при толкова красиви жени сте станали обратни???приемете истината че сте болни и че това ващо не е НОРМАЛНО и се ориентирайте най-накрая