Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не!
Тази седмица медиите имаха много работа. Ежедневно слушаме и гледаме за наводнения, протести, пенсии, годишни държавни бюджети, катастрофи и плаката на Азис.
Обратно в новинатаКоментари - Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! | Днес.dir.bg
Коментари
абе то нас никъде по света не ни обичат...ама не заради обратните...май по-скоро заради просташкото ни ,примитивно поведение...България такава държава.......а ако ги нямаше и руснаците да ни налеят малко в култура в главите то сега....не ми се мисли....турска провинция...а там всеки е манаф......всеки втори щеше да е АЗИС.
Ne se draznq kato vidq pedita no otkroveno prepo4itam da gledam razgoleni madami - bili te dolni, folk zvezdi, plasti4ni - po bilbordove i podobni visualni medii. Kato ne im se nravi na peditata v BG da otidat pro komshiite v Turciq ili v Afganistan - tam sodomiqta e v razgara si. mdaaaa
Haide be, dai sega ne stiga che sa strashna mafia v zelia sviat ami i dezata ni da im gledat mrusnite guzove
Ти, който използваш Библейско име, мислиш ли, че те стигнала мъдростта на Проповедника? Познаваш ли достатъчно добре Светото писание или го четеш както дявола? Ако човек избира дадена философия или концепция, още повече такава, променила и формирала мирогледа на половината човечество, я следва канонично. Ако ли не, не прибягвай до нея. И точно затова е възпитанието, за да ни формира като Хора. Чрез възпитание, тренировки и терапевтика човек може да промени дори природата в себе си. Точно и затова са моралните норми формирани и приети от човечеството за да бъде всеки един индивид човек. За мен Азис не е човек. Въпреки свинските му черти и свиня не мога да го нарека. Така че обидя свинете. Всеки човек не възприел човешките норми, трябва да бъде изхвърлен извън обществото. Трябва да бъде ограничен достъпа ми до обществото, така както се ограничават хората нарушили правните норми.
Господ бил съзадал мъж и жена, а не не знам си какво. Ами ти като си се родил бебе е трябвало явно да те изхвърлят, щото още не си бил мъж тогава, а бебе от мъжки пол само. Освен това аз си мислех, че Бог е създал всяка една твар на земята, дори и змията. Писна ми да слушам такива, които все едно са първи приятели с Господ и знаят той какво е създал, защо го е създал и какво е правилно или грешно според Него. Толкова ли този свят не може да се поучи от миналото и грешките в него като Лова на вещици. Вие г-н Божинов не можете да пишете правилно, но сте тръгнали да обяснявате какво за делата и мислите на Господ?! ЕВАЛА. Прост народ, ейййй. Липсата на толерантност и разбиране е доказателство за голяяяяяма простотия и егоцентризъм. Затова сме бедна държава, затова има и престъпност и т.н. Те тези неща си вървят ръка за ръка.
Олеле, кой седнал да ми говори за морал! Джемини... Абе вие сбирщина извратеняци я спрете да пробутвате аморалноста, похотта и перверзията си. Какво искате да ни кажете, че в 21 век трябва да сменим отношението си към хомосексуализма!? Да наречем черното бяло, да изтъргуваме морала и ценностите в обществото с идеите на болните ви душици!? От както свят светува това вашето е наречено грях, беззаконие, перверзия, аморалност!!! И ще си остане такова! Не се опитвайте да пробутвате идеите си като излизате с изтърканото че сте се родили такива. Не, човек сам избира пътя си само че ще бъде отговорен за всичко което е в противно на морала, ценностната система и здравия разум. Така че не се чудете че прилагат към вас двоен стандарт. Той стандарта си е един само че вие сте решили да сте извън него.
Това, че в момента се смята, че хомосексуалността трябва да бьде популяризирана още не означава, че тази концепция е вярна. Напротив, цялото развитие на човечеството доказава, че много от социалните му концепции и практики са били грешни. Например, расовата дискриминация през 1960те все още беше норма в някои страни, но днес ние смятаме, че е била грешна социална концепция. А това, което наблюдаваме в момента е упадьк на морала, а не стагнация на нормите му. Ние сме подписали конвенция за защита на децата, и ако един билдборд не е достатьчно приемлив за да бьде хипотетично поставен в учебна стая на деца в предпуберететна вьзраст-мястото му не е в пубичното пространство. В едно нормално общество интересоте на децата са ВИНАГИ над интересите на вьзрастните. Публичното пространство трябва да се изчисти от всичко, което има отрицателно вьздействие вьрху децата. Ние не можем да дескриминираме децата си да не се появяват на обществени места, защото те са използват за разкрепостяване морала на вьзрастните. Мисля, че това изчерпва вьпроса.
mnogo qsno, 4e ne e normalno... kude 6te6e da e sveta sega ako samo obratni se syvokoplqvat???
Явно трябва сериозно да преразгледаме Джемини - оказва се, че не са гей-лесбо общество, а адвокати на обикновени чалга педерасти.
Джемини: Порно за водка и голи фолк-диви може, Азис не! ТОЧНО ТАКА!!! Предпочитам да си ИЗБИРАМ водката и голата фолк дива, а не гейове, травестити и разни други педераси да циврят непрекъснато колко били онеправдани! Хич не ме интересува как се клецат! Защо непрекъснато занимават всички със себе си???
АБЕ ТИЯ ОТ ДЖЕМИНИ,ЗАЩО НЕ ВЗЕМАТ МАЛКО ДА СЕ ЗАНИМАВАТ И С ДРУГИ ВЪПРОСИ ОСВЕН ТЯХНАТА ПЕДЕРАЩИНА?!В ТАЯ ДЪРЖАВА ИМА ТОЛКОВА МНОГО СОЦИАЛНИ ПРОБЛЕМИ.ЗА ТЯХ НЕ ВАЖАТ ЛИ?!АБЕ АЙ СИКТИР!
Abe hora vikaite im 4e sa bolni na obratnite. To tova si e naistina bolest, ako trqbva da sme to4ni. Kazvaite im lele mom4e ti si bolen misli ne6to da se izlekuva6 vij zaprili4va67 na nqkoq pa4avra ot tezi po magistralite. Razbira se nqma da gi obijdate poneje moje da se slu4i na vseki v edin moment da se razbolee i da si pomisli 4e e jena.Govorete im sustradatelno puk da vidim efekta sus sila nqma da se postigne ni6to, a o AZIS si e 4ista igra na PR siguren sum.
Не знаех, че Азис е от Джемини. Интересн ще трябва да преразгледам до сега сносното си мнение за тази ... орган-из-ация.
Svobodata na individa svur6va tam kudeto zapo4va svobodata na ostanalite. Ili s drugi dumi svobodata e ok dokato ne zapo4ne6 da pre4i6 na ostanalite...taka 4e neka pedalite da si burkat kudeto iskat , no ako moje da ne si praviat reklama i da ne razprostraniavat taia 4uma. 6to se otnasia do vaprosa kak 6te reagirame normalnite ako vidim na ulicata 2 mom4eta da se celuvat moje da se otgovori 4e 6te reagiram kakto ako vidia niakoi ov4ar da si celuva ovcete :))) nai veroiatno da draifam :))
Мразя чалга,педераси,циган Аз също имам права като тях.Не искам да ми се натрапват бе.Това е. Всеки да живее своя си живот.Харесвам жени, ама не от чалга индустрията, а истински ,да не влизам в подробности.Що не взема да си сложа за реклама една снимка сред София?Не! Не че ще стане скандал, но това си е мой живот и нямам право да го натрапвам на педерасите, ако ме разбирате
Морала е субективен. Спомнете си колко възмутен беше в душата си Хъкълбери Фин, когато разбра, че на север имало негри дето не можело да се продават. Е ако сте чели книгата де. Нормалното също е субективно.А като нормално и морално в едно общество е това, което е нормално и морално за болшиството от членовете на обществото. Искате пример - ами носенето на чалма и фередже е нормално и морално за около 1 000 000 000 по земята. Там е неморално да ходиш по къси панталони.Та след като обществото ни е хетеросексуално или поне почти всички негови членове са хетеросексуално, хомосексуализма няма да е нормален, а неговата демонстрация няма да е морална. Съжалявам, че нежните души трябва да го чуят така фронтално.
tva e vqrno, naistina ima dvoistven standart v bg! Spored men trqbva da ima ravni pravai svobodi za vseki! Radvam se na reklamata, vapreki 4e ne sam gei, za6toto e greda v o4ite na horata sas zakrepostqlo mislene. Vseki koito e jivql, da re4em v Germaniq, znae kolko e zakrepostqlo misleneto ni, i kolko sme konservativni v seksualen plan. V BG vseki e 6irokoskroen na prikazki, a s edna bezubidna provokacia moje6 da go iskara6 ot relzi...
АБЕ ТИЯ ОТ ДЖЕМИНИ,ЗАЩО НЕ ВЗЕМАТ МАЛКО ДА СЕ ЗАНИМАВАТ И С ДРУГИ ВЪПРОСИ ОСВЕН ТЯХНАТА ПЕДЕРАЩИНА?!В ТАЯ ДЪРЖАВА ИМА ТОЛКОВА МНОГО СОЦИАЛНИ ПРОБЛЕМИ.ЗА ТЯХ НЕ ВАЖАТ ЛИ?!АБЕ АЙ СИКТИР!
Не смятам, че свалянето на плаката на Азис има нещо общо с гейовете. Абсолютно съм съгласна, че се вихри дива простотия, която никому не пречи, но Азис прекалява. Аз лично него не го смятам нито за гей нито за никакъв - той е продукт на една индустрия и с подобен плакат предизвиква чудовищна реклама около името си. И печели от това. Едно не разбрах - какво общо имат гейовете?
Колко сте вие бе вашта..., а колко сме ние та трябва да ви гледам по улиците на плакати? Не може ли в тая срана да се чуват и милионите нормални хора, дето не гласуват, не слушат чалга, мразят мутрите, интелигентни са, намат нищо против хомосексуалистите и. т. н. Някои неща обаче дразнят.
Алооооу, мрънкачите! Я да си заврете декларацията там дето не я огрява слънцето, току виж ви станало и хубаво. Кметството е собственик на местата за билбордове и има пълното право да си разполага с тези места както пожелае. Ако не му е приятно да гледа на Азис новите цици -- еми нема да ги гледа. Все едно да почнете да ми риете, че си правя купон в къщи, Азис ми тропа на врата и аз да реша да го изгоня, вследствие на което вие да почнете да дигате гюрултия. Кви сте пък вие, та да кажете на общината как точно да си дава под наем местата за билбордове???
А може ли някой да ми изясни какво се е рекламирало на тоэи билборд аэ не мога да раэбера кажете ми моля
Ама така се смях докато четях коментарите...Иначе Top Gear е прав-навсякъде ни залива хард порно,което е безумно-абсолютно всичко взе да се свежда до секса.А гейовете...да вземат да се гръмнат,хахаха.
Ей много смешно.Азис едвали е хомосексуален а и това не е важно.Той просто си прави скандална реклама-колкото по-скандална толкова по-добре.Разбирай толкова повече кинти.И сега въпроса е трябва ли да го търпим или не е нужно.Както не виждам за какво са ни и женските порно кукли по останалите реклами.Това не е акция за ограмотяване по проблемите на гей-обществото а да насъскаме кучетата.Джемини осъзнайте се.
Бог е създал първо мъж и жена а не двама мъже или две жени. Аз несъм много вярваща, но странно защо не създаде двама мъже, пък тия двамата да си владеят света. Вярно е че трябва да се борим с бедността, насилието и много още други проблеми но и вие също сте голям проблем. Не искам децата ми и внуците ми да си мислят че това е нормално. Природата е създала мъжа и жената да се съберат и да оставят след себе си здраво поколение а не такива като вас. Съжелявам че трябва да пиша това,защото уважавам всеки човек, но вие вече ставате нагли и нахални и скоро ще ни накарате да си мислим че ние хетеросексоалните сме сбъркани нещо. Вместо да се криете в миша дупка вие веете байраци. Радвайте че не сме ви подбрали както си му е редно че... Много точно мнение
Винаги съм минавал за толерантен и уравновесен човек, но някои неща (някои позабравени организации, въпреки че думата не е най-точната) се насират, с извинение. И то баш не намясто. Не, че на мекоставите розовки дупета от Джемини им е през ъъъ... сфинктера за азис (не е грешка малката буква). Просто пендарите си намериха един повод да писнат, щото много отдавна ги преместиха в трета глуха. И още по-натам ще отиват. Защото педерастлъка, и по-точно крещящо натрапчивият и демонстративно пошъл педерастлък е вече не само демоде, ами е и признак на заслепяващо безкултурие. Но това в една България не трябва да учудва никого. Това са изразните средства на безпросветните. Те други нямат. Нямат таланти, умения, дарби, заложби..... Само да си педал не стига. Тоест не стига никъде другаде освен в България. В тази страна е достатъчно да кажеш Аз съм педераст, Аз съм мангал и т.н. и вратите пред теб са отворени. Имаха ли нужда Карузо и Павароти да се снимат полуголи, облизващи някой мазен италиански мангал? Елтън Джон, макар и обратен, позволи ли си това? Кметът на Берлин - Клаус Воверайт - излезе пред всички, каза: Да, аз съм педераст, и го намирам за добре и продължи да си върши работата, за щастие на всички нас, без да гушка за снимка някой миризливец. Но това е така, защото първите двама имаха едно нещо, което се нарича талант. Третият, макар и педал също го има. Четвъртият, макар и швул, е пълноценен и полезен на обществото човек.... Но всички те имат още едно нещо. Морал. Кажете ми, какво очаквате от неграмотни, бездарни и непълноценни цигани и чалгаджии? Какво очаквате от непълноценни и неориентирани псевдоорганизацийки хранещи се от трохите на педерастката трапеза? Висок морал, може би?
Няма в природата такова явление - мъжки с мъжки. Ако има - то се счита за ненормално, за уродство. При хората (само при някои) го има, но то е продукт на изкривена психика, а не на майката природа. Пък и е модерен начин за привличане на вниманието върху себе си. Не само модерен, но е и извратен.
НЕ Е въпросая в обидите... въпроса е там ,че има морал..има и християнска вяра...която казва че мъж с мъж е гнусота и го казва Библята.. колкото и човек да не е вярващ..се замисля а по отношение на предрасъдъците..позд всички с азис на корицата на блясък и ако това е нормално..? хермафродит.. до Станислав -ако синът ми е Гей ще се чуствам ужасно...мяма да го отхвърля ,но няма никога да се съглася че това е предрасъдък...!! А АКО МОРАЛ НЯМА...ЗА ПОВЕЧЕТО ХОРА ..ТОГАВА КЪДЕ Е ГРАНИЦАТА ..?
Ей, смотанячко, ако имаш син и стане гей, няма ли да ти е самоубийствено гадно, а. Повръща ми се от такива като теб! Гейовете да си се покриват някъде, а не да ми ги качват на плакати, мамка им. 'Що не качат плакати с деца, на които трябва да се помогне, да имат шанса да растат нормално, ами все щуротии и простотии около нас? аганка
Дайте да узаконим и педофилията. Да узаконим канибализма. Да не накърним на някого правата. А децата може да ги правим и в епроветка. Законите , които са в основата на държавността също може да ги премахнем. Няма човек който да не е ограничен от тях в една или друга степен. А после ...........
Браво, педераси, ориентирали сте се правилно - за хетеросексуални може, за хомосексуални - не! Точка по въпроса. Като не ви харесва, тръгвате като евреите 40 години из пустинята да си търсите държава. Сега остава и циганите да се обадят за дискриминация. Педе нещастни, скрийте се някъде и си бъркайте по дупките, не ни занимавайте с измислените си проблеми.
ГЕЙОВЕТЕ ГИ МРАЗЯ,ЛЕСБИЙКИТЕ-ОЩЕ ПОВЕЧЕ.НЕ СЪМ ВИДЯЛ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ, НО ГОСПОД МИ Е СВИДЕТЕЛ ЧЕ ЩЕ СИ ОСТАНАТ НА МЯСТО.
SLAVI PROPAGANDIRA TSIGANSKATA MUZIKA I VI NAUCHI DA IGRAETE KUTSETSI PO MASITE ,SEGA TSIGANINA AZIS VI PROPAGANDIRA PEDERASLUKA I MOGE DA VI NAUCHI DA PRAVITE (I DA VI HARESVA) SVIRKI MACHOVTI BULGARSKI....
Всички искаме да получаваме европейски заплати. Всички искаме да живеем в държава като Финландия, Норвегия или Холандия-където всичко блести от чистота и където хората са наложили друг ред от нашия и където явления като престъпност и корупция са почти чужди на обществото. Освен друг ред, там обаче и хората имат друг морал. Първо и най-важно в тези държави зачитат човека. Без значение какъв е този човек - циганин, евреин, хомосексуалист, комунист, православен, католик. Там не гледат по този първобитен(дори и не средновековен) начин както най-често се гледа на различните в тази държава. Вече сериозно се замислям дали да не напусна тази прекрасна и целуната от Бога земя , защото тук виждам единствено генетично(някой казва със сбъркан чип) хора. Хомосексуалните и бисексуалните са около 8 % от населението. Представителите на циганския етнос са около 10 % от населението. Представителите на турския етнос са около 8-9 % от населението. Хората с нетрадиционно вероизповедание са 16-18 % от населението. Привържениците на фашизма и комунизма(две реакционни идеологии) са около 4-6 %. Привържениците(фенов на чужд отбор са почти 90 %. Хората могат да имат най-различни мнения по един или друг въпрос. Никой не ми дава право нито на мен, нито пък на Вас да съдим кое е правилно и кое не е правилно. Световната история през всички времена е пълна с личности с нетрадиционна ориентация. Коперник, Ян Хус, Галилей, Нютон, Айнщайн, Джордано Бруно(списъкът може всеки от нас да го продължи до безкрайност). Нетрадиционна(хетеро ориентация са имали личности като Лорд Байрон, Зигмунд Фройд, Чайковски,Елтън Джон, Мартина Навратилова, Хелена Сукова, Фреди Меркюри, Вирджиния Улф, Труман Капоти(списъкът може всеки от нас да го продължи до безкрайност). Не прави изключение и България(Емил Димитров, Георги Парцалев, Васил Найденов, Алеко Константинов и много други). Имало ги е и преди демокрацията има ги и след този период. Според Кинси(американец -изследовател на сексуалността при хората)/около 4-10 %/ от населението независимо в каква държава и в какво общество живее, са хомосексуални, а заедно с бисексуалните този процент отива почти до 36 % от населението. Това не са генетично увредени или болни хора, които трябва да бъдат изтребвани(впрочем стотици хиляди хомосексуалисти са намерили смъртта си в концлагерите на Европа през 1939-1945 г.) или лекувани. Почти всички от тука пишещите, които не могат да приемат хората до тях такива каквито са явно имат проблеми с възпитанието си, с адаптивността, а такива хора според изследванията на психолози и психиатри са дълбоко стресирани, комплексирани, лумпенизирани и психически лабилни. Не е нужно да заобичаме всички около нас, но поне ще е добре, ако все пак успем да разберем хората с тяхните характерови черти. Лично аз не харесвам нито турбофолка, нито певците на този вид музика, нито комунистите, нито хомосексуалните, НО ... съм търпелив, умерен, разсъдлив и ги приемам такива каквито са. Без да ги критикувам и без да желая да им се случи нещо, което да им навреди(включително и емоционално). Защото винаги за всички и за всичко иде час и Господ намира начин да накаже съгрешилите/не по човешките , а по неговите божествени закони/, но преди това винаги им дава шанс да изкупят или поправят злото, което са помислили или са направили.
Не трябва да има билбордове с голи или еротични сцени, независимо дали са между двама мъже или мъж и жена. Ние възпитаваме поколение и по улиците не може да се показват голотии!!!
Хомото е болест- болни в България много!!!!!! От зло на зло. От гад на гад. Ще трака този автомат....
Джемини са прави донякъде в декларацията си, защото българите още не са дорасли да приемат различните. Но според мен, проблемът с билборда на Азис е в това, че на хората им стана досаден неговия образ и неговите вечни провокации. Просто той не разбра кога трябва да спре. Ок, различен си, голяма работа си, ама поспри се малко и не навирай образа си и този на твоя приятел всеки ден по всевъзможни Тв-та, билборди, списания, в-ци. Образа му се преекспонира и ни хората им додя това. АЗИС СТИГА ПИСНА НИ ОТ ТЕБ!!!! ТОВА Е!
Първо, да кажа, че нямам нищо против различните хора в България и по света /разбирайте гейове, лесбийки и т.н./, НО кога някои хора ще разберат, че животът не е само пари и че ламтенето за пари е пагубно. Голяма част от рекламите по ТВ, билбордовете и на други места са ПОШЛИ, т.е. рекламират долни и низши ценности - с една дума разврат. Второ, къде в XXI в. са ни християнските добродетели и ценности, които в продължение на векове са крепили развитите общества и без които цялото човечество е обречено на гибел. Да, защото натам вървят нещата - от върха на пирамидата до нейната основа, от хората с власт до хората без власт. Някой ще каже, че има и други религии. Има, но и там принципите са същите. И там трябва да обичаш ближния си и да почиташ майка си и баща си. И трето, хайде да не гледаме само конкретния случай, защото дали е с голия Азис, ако щете с гол депутат, гол министър, гола чалга-певица, гола проститутка, въпросът е принципен. На какво възпитаваме младите хора в една държава, където увеличението на заплатите е по-важно от бъдещето на децата, където егоизмът и неуважението към институциите е основен принцип към успеха. Това ли е морала?! ... И в други по-развити общества има демокрация, но там има и контрол. А при нас клони към анархия. Замислете се по тези въпроси.
Вярно е, че всичко е субективно, но субективизмът е неизбежен и винаги ще има ощетени и облагодетелствани, защото няма съвършени хора. Според мен всички плакати със сексуални послания трябва да бъдат свалени, а не само тоя на Азис и приятеля му. Обществото не може да съществува без утвърдени норми, иначе ще настъпи анархия, а както знаем това птотивоположната на демокрация дума, макар че в България някои все още не са го осъзнали и слагат знак за равенство между двете думи. Ако хомосексуалистите не се опитват да се натрапват толкова брутално, тогава и другите ще ги приемат по-естествено. Освен това много ме дразни факта, че се сравняват с инвалидите, които много явно бяха дискриминирани години наред в България. Значи ако се каже, че хомосексуализмът е болестно състояние, хомосексуалистите отричат, но в същото време нямат нищо против да се наредят наравно с инвалидите, които природата е ощетила по един или друг начин. Обществото ни е длъжник на инвалидите, но те не крещят и не обвиняват така рязко, както хомосексуалистите. Нека бъдем толерантни, но не и безкритични!
Естественно че ще се прилага различно виждане ЗАЩОТО СТАНДАРТА И ИЗМИСЛЕН ОТ ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИТЕ ХОРА, А НИЕ СМЕ МНОЗИНСТВО, ЗНАЧИ НИЕ СМЕ СТАНДАРТНИТЕ, А ВИЕ НЕ.Ако искате различно отношение си създайте град държана и си живеите в нея.И не ни говорете за 21 век и демокрация защото май не знаете точното определение на демокрацията.Ще Ви я цитирам както е дадена в учебника по политология -ДЕМОКРАЦИЯТА И ДЕМОКРАТИЧНОТО УПРАВЛЕНИЕ Е УПРАВЛЕНИЕ СПОРЕД ПРИНЦИПИТЕ НА МНОЗИНСТВОТО!!! Станали Ви ясно или Ви влезе през ушите и Ви излезе през гъза
Ако на някой му е кеф да си го монтира в аспуха - негов проблем. На стари/и не толкова/ години ще се надрисква на воля. Също така може да го влече да се търкаля в олайнявени чаршафи. Също негов проблем. Но не ни навирайте нагло недъзите си в очите ни. Стойте си в кочината и си трайте.
Всичко е рекламни трикове! Кой ми кажете щеше да ги забележи тия двамата ако не се правеха на педали! Никакви педали не са...То не бяха сватби то не бяха простотии! Браво на бат Бойко :)