Пощата на Дир.бг - удобство, сигурност, развитие
През годините порталът Дир.бг е правил много промени в дизайна и функционалностите на пощата, като повечето от тях са били инспирарани от потребителите й.
Обратно в новинатаКоментари - Пощата на Дир.бг - удобство, сигурност, развитие | Днес.dir.bg
Коментари
Моля, защо нямам поща! опитах да вляза чрез приложение ,но получавам съобщение за за грешна парола или адрес!
Моля, защо нямам поща! опитах да вляза чрез приложение ,но двя нъти получих съобщение за за грешна парола или адрес!
Някой има ли представа какъв е проблема с пощата. Не само аз не мога да влезна в пощата си. При опи за възстановяване, се появява надпис "Несъществуваща пощенска кутия!"
Защо нямам поща от 19.09.2018г. Не получавам имейли и не мога да изпращам. Моля направете необходимото да възтановите пощата. Благодаря
Може ли да върнете ПОЩАТА на заглавната страница ... лутам се като побъркан докато открия как да вляза( може би не я виждам .. ) :( същото споделят и мои приятели ... благодаря предварително!!!
На какъв телефонен номер мога да получа техническа помощ ? Не мога да вляза в пощата си днес.
Защо от няколко дни не мога да вляза в пощата си, или ако успея не мога да отварям п или да изтривам писма?
На какъв телефонен номер мога да получа техническа помощ относно "поща +"? Имам нужда да отблокирам адресната си книга, която е блокирана от администраторите, и освен това в полето subject излиза имейл адреса ми, а аз искам да отане празно...
Кога ще може да се използва услугата „ SMS известяване”, пише скоро вече половин година. Моля отговорете на atanasovtr@abv.bg
Няколко пъти TeamViewer ми изпраща писма и не получавам нищо. С АБВ няма проблем. Какъв е проблема тука?
Пощата на Дир.бг - удобство, сигурност, развитие????? ТОВА ЩЕ СЛОЖА СРЕЩУ БЮРОТО СИ!!! Най- удобната, най-сигурната и най-бързо развиваща се поща на ВОДЕЩИЯ ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛ!!!
Мислех, че проблема е само при мен, а той бил повсеместен! Явно трябва да се ориентираме към друг
И ТОВА КАТО ОТГОВОР:Възникна проблем. Повече информация тук МЕН ЛИЧНО НЕ МЕ УДОВЛЕТВОРЯВА, ЗАЩОТО Т У К НЯМА НИКАКВО РЕШЕНИЕ ИЛИ ОБЯСНЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА????
Сигурна съм, че отново няма да има реакция от Ваша страна но все пак - ДАЙТЕ НЯКАКВО РАЗУМНО ОБЯСНЕНИЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА С ПОЩАТА, ПРОБЛЕМА РАЗРЕШИМ ЛИ Е ИЛИ ДА ПРЕМИНЕМ НА ДРУГИ ВАРИАНТИ???
Много трудно влизам в пощата grifon_lg изтриването на писма се бави с минути... на следващия ден изтритите писма отново се появяват! Моля вземете някакви мерки!!!!
Не мога и аз да си вляза в пощата Не виждам разлика от обновяването на сайта а само блокиране на пощата .
Какво става отново с пощата ми? Опитвам се да отговоря на адресат, но не ми се дава възможност. Вместо това се виждат разменени полета, като липсват бутоните за управление на информ.?
Как може да искаме парична компенсация за пощата?! Все пак ми вземат пари за нея, а последния месец реално я няма, няма поддръжка, не вдигат телефоните. Абсолютно долнопробен вертеп!!!
Много ви моля, оправете проблемите с пощата от дни не получаваме кореспонденцията си ! Някой има ли намерение да прочете оплакванията тук ..
Много ви моля, заемете се сериозно с проблема,от вчера нямаме достъп до входящата поща!!!!! Използваме я служебно,не можем да работим нормално! Моля,вземете мерки!!!!
"Пощата на Дир.бг - удобство, сигурност, развитие" - къде останаха удобството, сигурността и развитието?
Аз предлагам да всеки да заведе иск за пропуснати ползи.Абсолютни некадърници.Щом проработи,веднага ще я пренасоча към друга поща
Сигурно си губя времето да пиша тук, но какво става?! Ще имаме ли достъп до пощите си?
Моля Ви, приемете нещата с пощата сериозно. Това не е първия случай. Не я сменям само защото я ползвам от повече от 15 г. но ако така продължавате сигурно ще я сменя. Ползвам я за служебни и лични писма. Неудобството е голямо. Реагирайте своевременно, не ни оставяйте в неведение.
И аз от днес вече нямам достъп до пощата си. Какво става? Някой може ли да даде отговор?
Хора, какво става с пощата вече повече от месец, а сега г;едам съврвера въобще го няма. Пълно малоумие! Да ви пикая на големи хвалби
Много често започнах да имам проблеми с пощата си.Днес цял ден не мога да работя.Практически денят ми е загубен.Вземете мерки,защото вече нямам оправдание пред партньорите си,защо не отговарям на запитвания и предложения отправени към мен.Това е недопустимо.
Тотално отказа тази поща. Ще я оправите ли...????? Недопустимо е да има такива големи oтпадания на услугата!!!