Следят дали теглим филми без пари
България е на първо място по интернет пиратство в ЕС, алармира европейският директор на международната Федерация на звукозаписна индустрия Фрeнсис Мур.
Обратно в новинатаКоментари - Следят дали теглим филми без пари | Днес.dir.bg
Коментари
Да не сте ми пипнали фимлите,че.... Така де,на тоя мизерстваш народ с минимална заплата от 260 левчета,какво му остава освен да слуша музика. Не може едно CD да е 10% от заплата. Ше ми говорят за пиратство,когато решат останалите проблеми на страната. Дотогава за такива проблеми да не съм чул!!!
Преминавайте към ОС с отворен код! Използвайте само свободен софтуер! Това е отговора на обвиненията в пиратство. Пирати са тези, които решават че откритията на човека през всички векове преди 20ти са техни. Не авторите печелят от copyrights, а продуцентите и прочие друга паразитна и бездарна сган!
И като тегля торенти през Ubuntu няма нищо незаконно?
Не съм чул или чел някъде, дори в България, да е определено като престъпление тегленето на торент файл.
Айде бе ! Как така ще следите всеки? Че то първо е невъзможно чисто технически , второ откъде накъде ще следите и трето кой гарантира, че освен за пиратство няма да следите и лична кореспонденция? А защо в САЩ не следите а ? Или в Западна Европа? То пазар не може да има защото 90% от населението е с ниски доходи. А 10% от 7 млн е 700 хил. Което си е твърде малък пазар. Стига сме близали задниците на тия идиоти!!! НИКАКВО СЛЕДЕНЕ!
Това е мит. Първо да си погледнат сайтовете в техните страни - в момента тракерите и пийровете от който се тегли основно са извън България