Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | dnes.dir.bg
назад

Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор

Българинът няма повод за празнуване нито на 8, нито на 9 май, казва политологът от украински произход, чийто прадядо от Запорожието е бил танкист и е участвал в превземането на Берлин

Обратно в новината
| Автор : Ива Капкова

Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ние българите сме украинци! Всички знаем, откъде е дошъл Хан Аспарух и защо? 7-ми век от изток нахлуват Хазарските орди, започват мащабна бомбардиравка на българските градове и села. Войната срещу източните Хазарски орки трае десетилетия! Много орки загиват, но са безчетни, вълни след вълни, тогава българите са принудени да станат бежанци. Алцек бяга в Италия. Кубер в Македония. Други в Панония и на Волга. А хан Аспарух на Дунав в Нова България.

Укрите сте български макета, за срамотиите! Факт!

Нещо ти се губи връзката с главния мозък

"За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор".- С други думи "българска работа" - за радост на родните руски подлоги. Срам и позор!

Оъ сърбите и унгарците!

От поляците Не те ли е срам?

Не обсъждам фашизирани католически педофили!

Бръкнахме ти изотзад така ли руско джендър че?

И Кулеба, да ги еба :)

Pradiado......

Нашето сегашно правителство не се опитва да си защити позицията и пред едните и пред другите. Нашето сегашно правителство се опитва да лиже подметките и на едните и на другите. Е когато се подлагаш на всички съответно всички те......... Спомням си предишното правителство нямаше проблеми нито с Русия нито с американците нито с Европейския съюз. И газа беше евтин и тока и цените не скачаха по този начин. Пък ни хвалеха и от Европа и от Щатите.

Честита ви промяна!

Укра акъл да ми дава!

Все някой трябва да ти даде.

1. Каквото си надробил, това ще сърбаш! 2. Хитрата сврака, с двата крака! 3. Ако не щеш мира, на ти секира! 4. Ако искаш да ти е мирна главата, не я туряй в торбата! 5. Бог търпи, ама не спи! 6. Гладна кокошка просо сънува! 7. Да би мирно седяло, не би чудо видяло! 8. Докато ти завиждат, радвай се. Започнат ли да те съжаляват — тежко ти!

Това дето си го написал е специално за руснаците. Естествено драскач по поръчка няма да разбере тая подробност.

Симпатяга. Не е продажен - на лицето му пише. Кой им дава на такива думата ?!?!

Като не си знаеш мястото и се опитваш да стоиш на два стола, така се получава! "Криворазбраната цивилизация" трябва да се изучава всяка година от 1 до 12 клас!

Значи аз не нзма, но знам, че пак сме на страната на губещия! Значи от тролщината тука виждам, че всички искат да ходят в сибир! Но никой от троловете не е направил и една крачка да иде там! Не стига това ами те искат да идят я в англия я с италия я в германия! Не стига и това ами ходят и на море я в турция я в гърция! Но всички са големи путита! Та не знам за вас путита, но вие нямате връзка нито с главния си можък нито с реалността! Та путин "драги" ми путита ни обяви за вражеска страна!!! Та путин "драги" ни путита спря доставката на газ първо на нас! Та какво още искате да ви направят "драги" ни путита за да разберете от коя страна на секса ще сте!? И да ви кажа само аз съм живял тогава когато ни оправяха руснаците! Няма да издържите и минута през онзи режим! не за друго ми сте свикнали да си вземате кафе от всеки ъгъл или пък да имате кафе машна нали! Е по онова време да имаш кафе си беше постижение а да имаш кубинска кафеварка беша за тия дето са докоснати от Господа! Няма да ви разправям за други неща дето тогава ги нямаше! Та аз лично пък и мноооого други не искаме да се връща путинофилията аа пардон руския ботуш пак тука! Щото веднъж вече съм го видял и преживял това! Дръжте си европата и запада щото инак няма да можете да понесете нищо от путинския режим дето го искате тука! путита с путита!!!

Москва не вярва на сълзи :)

Хъм виждам, че правилно си се ориентирал към педалите! е сега аз вярвам, че си взел правилно решение за семе си! все пак който харесва ... бахура, като тебе де, трябва да му се даде възможност да го опита от първо лице! Та след като толкова харесваш бахура защо аджеба ми стоиш тука в БГ! Ей го урал ей го сибир ей я москва! Айде де!? що стоиш още тука!? а!? :) Действай бъдещия бахър те очаква някъде там!

Никой не обича предателите, особено руснаците. Какво като обявихме 1944-та година война на Германия, да не би СССР да не ни окупира и да не им издържахме окупационната армия три години и да не би да не им плащахме репарации три години, а тия дето обявиха война на Германия и посрещнаха Съветските войски да не би да не ги съдиха, да не ци да не лежаха в магери и да не ци да не ги избиха? Забележите дори в Донбас до сега са ликвидирани почти всички от тока наречените лидери на донбаското опълчение от 2014-та. Путин, ФСБ ги използва и после всичките ги ликвидираха! :)

Малус

Ами така е било от както свят светува. Не са го измислили руснаците. Американците го прилагат вече толкова години. Те както обикновено са пред руснаците и в това отношение. Въпросът е ние какво правим ЗА НАС. Светът е един голям сървайвър и е илюзия, че като днес си е един утре той няма да те продаде/предаде. Не знам какво трябва да се случи та българина да му паднат розовите очила и да се обедини, а не като футболни агитки да защитаваме тези или онези интереси

Тоя украинец, промит мозък не ме интересува какво казва и къде прави кавали. Даходи в Украйна и да воюва

трева и листа ще се ядат скоро! Пляскахте на лекарите по балконите. После си слагахте лентички жълти и сини на ревера..... Всичко си има цена! Цената за глупостта. на хората този път ще е едно от нещата без които не могат: храната. После следват болестите и смърт! Много хора ще умрат, но това е положението! Народонаселението не поумнява и ще си плати!

Че вие за храна и дрехи сте готов да бъдете роб? Защото на практика точно това казвате. Ако е така кажете ще ви намеря веднага робска длъжност за храна и подслон.

БГ ще се оправи когато се забрани да влизат тук руснаци и украинци когато се забрани а се говори за тях и когато се забрани пиенето и проажбата на алкохол..иначе това момче Сергеи е хубаво за него може изключение

Само общи приказки и никакъв анализ.

Сергейчо, Западът за да спечели доверието ни трябваше да ни се покаже първо той, като надежден партьор. Можеше поне да се държат уважително с нас: да ни подарят някаво въоражение и да обучат бесплатно наши военни; да реализират някой съществен инвестиционен проект, със съвместна полза - ето да бяха постройли един газо/нефте провод от Гърция по който да ни бяха продавали газ/нефт на условия по-добри от руснаците и нещата щяха да са други...

Ами обучиха наши пилоти. Провеждат се заместил чиния всяка година по няколко пъти. И да те питам на тебе лично Русия какво ти е да И какво очакваш и лично и персонално на тебе ти се пада да ти даде? Щото примерно възможността да пишеш коментари каквито си искаш и където си искаш ти е придобивка от запада.

Серго, Обяснявам: 1. Обучиха наши пилоти срещу което ние преплатихме, като дори не ни доставиха самолетите, за който предплатихме - тоект наученото за което платихме се оказа безполезно. 2. Провеждат се всяка година по няколко пъти учения, но незначителни и то ние и за това си плащаме, като сме им ползват бази бесплатно - реално тези обучения не са достатъчни за да се убучи армията ни - единствено им помагаме да си обучават техните войници. Под Американски диктат армията ни стана толкова малка и така е структурирана, че не е способна почти нищо да направи. 3. Лично аз съм работил и в Русия и на запад, за разлика от теб очевидно. Русия със сигурност не е това, което се опитват такива като теб да обяснят, че е. В Русия беше по трудно да се замине отколкото на запад, заради визите и т.н., но пък условията за работа там и заплатите са по добри. Като пример в Русия получавах с 30% повече от на запад и 7 пъти повече от в България... Отношението към чужденците с изключение към може би таджикистанците в Русия е по-добро отколкото към руснаците, а на запад ни третират като втора ръка хора... 4. Да ми се пада да ти даде очаквах това, което обещаваха, а ни излъгаха. Първо свободен пазар - не случайно ти писах да бяха дали по-добри цени/условия от руснаците за същото, и ние с радост щяхме да купуваме от тях, а те какво направиша - само ни натискат да се отказваме от непазарно от по-изгодното. Къде е свободата? Къде е свободния пазар?... Второ отношение - със сигурност и към тем се държат западните ти работодатели като към слуга - в рисия не сум чул някой българин да се е оплакал от отношение... Трето въоръжение - поне старо ряхно можеше да ни дадът или нещо прилично ново, което после можеше да ни обслужват, като сме на границата на съюза, както правеха руснаците едно време... 5. Възможността да пиша коментари каквито си искам и където си искаш незнам, дали е придобивка от запада. Но в Русия да ти кажа по свободно се говореше и пишеше, поне преди 5г, когато бях там, тук такава цензора налагат, че надминаха и СССР. Виждал си как се трият коментари, блокират се руски медии и не само руски, във фейсбук ти излиза 90% прозападна пропаганда... Хората не смеят да си кажат мнението, не не само понеже никой неги слеша, а и под страх от уволнение. Ето аз сега работя в държавна администрация и имаме заповед, според която и един явен политически коментар е основание за уволнение... Вярвай ти, че в Русия е по-зле - като работих в Москва 2014-2015г. никой не се страхуваше да критикува Путин, включително за украйна, а бивш колега Руснак в момента на профилната снимка е с украйнското знаме. Мен ако реша да си сложа руското ще ме уволнят... Серго, преди да пишеш глупости вдеми да отидеш на гости на роднините си в Русия, който със сигурност по украйнска линия имаш, за да изучиш малко нещата там и после се замисли какво на България ни дадоха всички през последните 30 г. Отговора е илюзия за свобода, като всеки ни натискаше за да печели на наш гръб. Руснаците също не трябва да ни се сърдят - на времето те ни изоставиха, така, че сами са си виновни, че власта в България премина в ръцете на силните на деня. Наложи ни се да влезем в НАТО и ЕС за да не ни превземат турците...

Я СИ ОБРЪСНИ БРАДАТА , МНОГО ЗНАЕШ И ТИ ? ЕБА СИ ТЪПУНГЕРИТЕ КОИТО САМО ПЛЯМПАТ ! УКРИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !

Яжте боб и зеле и отидете пред парламента да пуснете някоя и друга газова смес, наречена флатус. Тя е съставена от азот, кислород, продукти от дейността на стомашно-чревната микрофлора – водород, метан, въглероден диоксид. Включени са както екзогенни елементи от погълнатия въздух, така и ендогенни газове, образувани в храносмилателния тракт. Характерната миризма на отделените газове се дължи на наличието на индол, скатол и сяра-съдържащи продукти.

НПОтата на Сорос правят точно това от години. Вербуват умни деца от Езикови и математически гимназии, промиват им мозъците Джоджтаунския, Буфапещенския... Университети и ги връщат в страните им да сеят Злото... Срещу добри пари.

поредното малоумно хюмне изровено от някое НПО... не не сме надежден паертньор за запада, малоумна слуга сме... даваме пари за самолети, самолети йок.. ето това сме.

Докато маршируваме в Европа, скандирайки слава на нациста Бандера? Или да се поливаме с кръв вече, щото боята свърши? https://t.me/boris_rozhin/47976 Цървули долни, продадохте си държавата не на Запада. На фашизма. Защо ние не избрахме НАЦИСТКА идеология, като ни управлява САЩ от 20+ години? Защо ние не крещяхме Москаляку на гиляку? Защото сме нормални същества. Не наркомани, престъпници, накичили се с измислена история, подпалили Европа по команда. И не се надявайте номера да мине. Хората ще ви изринат, поради липсата на елементарна култура и психопатският ви нарцисизъм. Ей така решавате и изтривате историята от цяла Европа, нали? Да да ма не. Ето гледайте тъпаци: https://t.me/RVvoenkor/11608

Много правилни неща е казал човекът, но промитите ви мозъци не могат и не искат да ги разберат. Като сте такива фенове на Путин и Русия, защо не заминете за там? Никой не ви спира. Заради такива, като вас никога няма да се оправи България.

Укра е!

Има нещо, което се нарича ИСТОРИЧЕСКИ ФАКТ. ФАКТ е че БАНДЕРА е кръвожаден садистичен нацист. ФАКТ е, че АЗОВ са нацисти и терористи. ФАКТ, е че Нюланд каза F8CK THE EU. Факт е, че Русия се опитваше всячески да реши проблема с ДИПЛОМАЦИЯ. Факт, е че организацията на ООН в Украина директно е предавала позиците на Киев. И много други факти, са събрани и колекционирани в Музеи и готови за трибунал.

И според кого е факт? Според руската пропаганда и платените тролове? Защото моето момче документите друго разказват.

Ти обувките не можеш да си завържеш, документи четеш. Няма да те образовам, не ми е нито задължение, нито цел. Имаш интернет. На три клика разстояние е. Ма не ти плащат за факти. А за емоционални лъжи пропаганда.

Ще ти кажа нещо за "райският" запад и поразсъждавай малко ако ме разбереш и не си промит както казваш. Защо като е толкова хубаво всичко на запад никой почти, казвам почти(над 90 %) никой западняк не живее у тях си. Дано ме разбираш какво питам.

Много точен анализ

Лиз

Доста добър анализ. За съжаление е истина.

Укроистина :)

чамодан вокзал и марш от България!

Марш към Крематорск!

1. Каквото си надробил, това ще сърбаш! 2. Хитрата сврака, с двата крака! 3. Ако не щеш мира, на ти секира! 4. Ако искаш да ти е мирна главата, не я туряй в торбата! 5. Бог търпи, ама не спи! 6. Гладна кокошка просо сънува! 7. Да би мирно седяло, не би чудо видяло! 8. Докато ти завиждат, радвай се. Започнат ли да те съжаляват — тежко ти!

Тук е Европа! Никога повече 16та република!

16-тата е усраина :)

Украинци не чета, абе направо не ги дишам

Кой си ти бе? Бая промивка тече, той ще ни каже, какво ще празнуваме...

V nikakva bitka za Berlin ne e o4astvuval diado mu...

Може и да е, на страната на Хитлер!

не ни заминавайте с анални укропски отрепки

Все некакви анали са ви в главите, дейба и пеерасите ви дейба!

Не плачкай :)

ㅤ

Какъв партньор сме бе, твойта мама украинска? За анален секс ли? Защото досега само това получаваме!

В Окупирана с 4 военни бази на САЩ държава, 100+ НПОта, .. Агенти на шпионски те служби на САЩ в управлението на 90% от Партиите, в Медиите, в управлението на България... ... Това са ни и анал лизаторите. Най-големите отрепки са избутани най-отпред и продават и майка си и баща си! Нужно е рязко и пълно изменение!

НПО Отворено общество още от поне 25 години вербува гора да им върши работата. Съират умни деца и ги пращат в Америка да им искривят акъла. Същото правят и от Катар.

НПОтата на Сорос правят точно това от години. Вербуват умни деца от Езикови и математически гимназии, промиват им мозъците Джоджтаунския, Буфапещенския... Университети и ги връщат в страните им да сеят Злото... Срещу добри пари.

Ей, клавиатурен драскачо. Личи си че си някой дърт чичка дето живее в 60те години още. Първо, на американците не им се налага да имат агенти навсякъде, защото с нашите незащитени дигитални системи, всеки човек на черния пазар може да получи всички български бази данни от всяка администрация, какво остава ако някой се опита наистина да ги пробие. Второ, нашите нерешителни калинки сами не могат да се разберат и да вземат едно адекватно решение. Нали не мислиш, че американците ще отделят този огромен ресурс да имплантират стотици агенти навсякъде за да следят за невероятните стратегически решения на БГ държава - ха-ха-ха. Сигурно им трябват 2 души тотал и всичко е ясно, всичко е разграден двор. Трето - рашките не са ли имплантирани навсякъде след като половината партиици са бивши ДС русоподложески виждания? Опа, забравихме че сме си Руска колония май? Много е смешно как русофилите развиват тезата, че сме били американска колония, след като ние никога не сме спирали да бъдем руска колония - политика, енергетика, дори туризъм.

Изтока така,Запада иначе..анализи отсейде като другия Сергей -украински работи.Ми кат дядо ти бил танкист ти кво анализираш България бе укър.

Вчера 09.05.2022 г. курса на долара беше 1.85229 лева, а пък лани беше около 1.50 лева. Какво става, уж раздават помощи, пък курса на долара скача ??? Аса - мани Ве ........

Ами то още малко и ще мине курса на еврото.

Къв беше… мани мани голем мислител си

За паунда нещо?

Нищо. Паунда е стабилен, откак напуснаха Еврозоната.

Всъщност, сега цените дали ще вървят надолу ???

Хубаво ПАСКВИЛче. Кучето не е зарито там, където го търсим. На 15. 12.2021 година, РФ изпрати исканията си до САЩ и НАТО за да има мирно решение на проблема. А, колкото до Украйна. Последните 8 години същата прие, че е центъра на Света. Интересува ме просперитета на България, а как ще е в Украйна, решението ще се вземе, без участието на ЕС.

Орките са гнусен, безроден народ от помияри!

Такива са укроорките!

Още един нагъл усраинец.

Идеалният руснак е: темерут, пияница, пребил жена си поне 3 пъти, ваксиниран с три Спутника (ваксина за животни), пести като поп за да си купи немска кола, а не Лада, и скача денонощно и кряска: Западът е лоооош!

ㅤ

Бъркаш идеалния руснак с реалния украинец!

Честно казано няма разлика. Даже приказват на същия език

Идеалния американец е около 120 кила със затлъстяло сърце от бургери не смееки да погледне зена си в очите да не го съди за домашно насилие

ЗАПОРОШКИ С ПИРОШКИ

Сергеи Петров от как можа да изговори толкова глупости. И запада НЕ ни помага с нищо. НАЛАГА Безсмислени санкцииии. Заставя ни да водим една американска политика. Америка води вой и но всеки си мълчи.

Още един с ампутиран мозък.

днес нямаш ли нат-то в сърцето-не си човек /закон 335 на ЕС - патерицата на американските психопати/

днес дишайте не много надълбоко-да не хабите кислорода на планетата /директива от ЕС-патерицата на американските психопати/

Путин свършил оръдията и затова на парада нямало оръдия-кво да коментираш? Намерете някой нормален човек да ви каже как се чувства и какво мисли за съвременние канадци!

Серго,много си заблуден.На Запада -Германия до 1944г.бяхме надежден партньор.От 1944г.дон1990 г. Бяхме надежден партньор на Изтока -СССР.Сега според политическото ти ниво Серго сме надежден партньор отново на Запада -САЩ.Извода България е надежден партньор спрямо коноктюрата и затова винаги е била на грешната страна и е губила територии и население.

Не сме ничии подлоги! Засрамете се от сърбите и унгарците!

а за самите българи е една скапана, пропаднала и проядена от корупция , ментално окупирана и смачкана джендърска васална задунайска губерния ! и всичко това - благодарение тукашните про-кремълски и червена олигархия, тон за песер на които дава циганинът от дръндар - агента на кгб ! бълхария - няма да я бъде ! категорично !

С тази невидима корупция някой завзе властта. Ама корумпирани няма.

с провала на армията на путин всички русофили в българия започнаха да се крият като мишки и да обръщат палачинката.

Къде го видя този провал?

Ма за какъв провал говориш?

Идеалният европеец е: травестит, гей, веган сменил си пола поне 3 пъти ваксиниран с 12 бустера едвам диша да не хаби кислорода на планетата и скача денонощно и кряска: русия е лошааааааа

И ако е католик, значи е закоравял педофил!

това го пропуснах от бързане благодаря

Ама ходи да зареди с дизел от Русия. И се грее с газ от Русия.

Грешиш. Идеалният европеец е умрелия от ковид европеец, без деца и наследници, и като такъв наследен от политиците на държавата.

Тоя разказа колко ще зле за Русия, ама трябваше да разкаже и как ще е в Европа и САЩ. Би могъл да погадае кой ще се срине първи.