назад
Започна регистрацията за ”зелена карта”
Държавният департамент обяви, че регистрацията за лотарията за разнообразяване на имигрантския поток в САЩ за 2011 г. започва в 19 часа на 2 октомври 2009 г., съобщи посолството на САЩ в София.
Обратно в новинатаКоментари - Започна регистрацията за ”зелена карта” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай