назад
Пуснаха движението по аутобана Ниш-Димитровград, вижте кадри след инцидента край Пирот
На място още се усеща миризма на амоняк, реката в близост е с променен цвят, а районът не е обезопасен
Обратно в новинатаКоментари - Пуснаха движението по аутобана Ниш-Димитровград, вижте кадри след инцидента край Пирот | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
само непоказващи нищо записи са позволени,,,,,,и НЕ комунистите са виновни за заблужденията, по страшни от комунистите са
Амонякът е безцветен. Като водата. От кво пък реката ще е с видимо променен цвят? Освен да са хвърляли нещо за неутрализация, ма не ми се вярва.
Стига с това Димитровград бе, безродници комунистически! Българското име още от царско време е Цариброд. В момента и двете имена са в официална употреба, дори и сърбите се съгласиха с това, като смениха наодписа на входа на община Цариброд. Не на името на националния предател - Гошо Тарабата!