Над 300 железничари на протест, готови за стачка
Над 300 железничари се събраха на митинг-протест на гара Горна Оряховица. Протестът е под мотото - "Не на глада, не на мизерията. Искаме редовно изплащане на заплати", съобщи Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Над 300 железничари на протест, готови за стачка | Днес.dir.bg
Коментари
Някой друг Александър Томовец или Ковачки сигурно се е намърдал да управлява железничарите. Като ги слушам проблемите им започват да приличат доста на миньорите и на работниците от Кремиковци. Тука пък кой дебел олигарски гъз богатее за сметка на работниците? Как може всичко в тая държава да бъде довеждано рано или късно до фалит? Та железопътният транспорт в западна Европа е един от най-използваните и развиващи се услуги. Мисля че нехайството и бавенето на новото правителство по толкова много болни теми в обществото ще му изиграе лоша шега. Господа от ГЕРБ, ще дойдат избори скоро. Сигурни ли сте вашата гениална кандидтка за кметица на София ше бъде избрана? Да не съжалява, че не си е останала министърка? Май постепенно изгубихте много от електората си, включително и мене.